Dlaczego skasowali NTV? – Ewa Pawela

https://www.youtube.com/watch?v=be_IiQ8IpF0&t=1126s
https://www.facebook.com/195406377227344/videos/172471311000776
https://www.facebook.com/195406377227344/videos/3209699169131220
https://www.youtube.com/watch?v=3_qH8VhO_LY
http://stopwiatrakom.eu/pliki/Wyniki_badan.pdf
https://timesofsandiego.com/education/2018/08/29/ucsd-professor-offers-theory-on-what-affected-diplomats-in-cuba-and-china/
http://stop5g.com.pl/zrozumiec-chorobe-mikrofalowa-czyli-jak-technologia-bezprzewodowa-moze-zniszczyc-twoj-organizm/
http://www.torsionfield.eu/?page_id=242
http://www.nexus.media.pl/?672,nexus-nr-134-(6-2020)
https://weka.pwr.edu.pl/badania/projekty

13 thoughts on “Dlaczego skasowali NTV? – Ewa Pawela

 1. Bardzo mi przykro, ale widać, że pani nie wklada żadnego wysiłku w merytoryczne przygotowanie swoich wystąpień.

 2. I.Pisma tego Pana i odpowiedzi na nie przypominają mi pewną sprawę. Kiedyś miałem okazję słyszeć taki ponury żart o tym, jak jeden z Żydów w łaźni/komorze gazowej uprzejmie zwraca się do obsługującego SS-mana z informacją, że tam gdzie przebywa coś nieładnie pachnie lub że jest tam duszno.
  II.Nie dawno można było w internecie usłyszeć lub przeczytać o Trzech (3) Dniach Ciemności. Zastanawiam się, po tym o czym Szanowna Pani mówi, kto, i czy w ogóle ktoś, doczeka tych Trzech Dni Ciemności. Jeśli w ogóle nadejdą.
  III.Nie dawno ktoś zwrócił uwagę, że Audycje z udziałem Pana Profesora Jana Franciszka Miodka nie odbywają się już na żywo.
  IV.Kiedy założono nam „kablówkę” z pudełka w przedpokoju były trzy wyjścia. W innych lokalach było po dwa pokoje, w naszym mieszkaniu trzy. Wyprowadzone były dwa przewody ale w razie potrzeby powinny być trzy. Do każdego pokoju. Teoretycznie w każdym pokoju powinna być końcówka z dwoma wtyczkami na TV i do Radio. Po wprowadzeniu dekoderów także po jednym dekoderze w każdym pokoju. Mamy dwa telewizory i jeden dekoder. Gdybym chciał drugi dekoder trzeba zapłacić dodatkową niezbyt dużą sumę za usługę Multiroom. Ponieważ nie podpisałem umowy (w razie odcięcia kablówki i ponownego podłączenia musiałbym zapłacić za cały okres odcięcia, jakbym w tym czasie miał podłączoną kablówkę i korzystał z niej) mimo, że mam pakiet złoty to nie tylko mój Brat ale Pan, który podłączył dekoder byli, ździwieni, że tak dużo kanałów jest zakodowanych. Powiedziałem o telewizorze bez dekodera, że teraz wystarczył by mi telewizor Neptun (miał 7 kanałów tylko, że był czarno-biały ) albo Elektron (miał 10 kanałów i był kolorowy). Są jeszcze inne „atrakcje” ale już nie z winy samej Kablówki. Początkowo płaciliśmy kilkanaście złotych. Także kiedy trzecia firma przejęła obsługę. Teraz płacimy prawie tyle ile za internet.
  Przepraszam, jeśli nie W Temacie. Pani Ewo, Pani „Dzień Gorącego Lata”. Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani. OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach.
  Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej.
  2021_04_18_03_59_ Dominika_CG.
  Dlaczego skasowali NTV? – Ewa Pawela 17 kwietnia 2021 niezaleznatelewizja.pl . (04:01).

 3. Pani Ewo
  Niestety takie są fakty .
  Jestem ofiarą stalikingu urzędniczo – sądowego od 25 lat i innych metod MC Pimp-pomg urzędniczy ,to u mnie ” norma “Wiem z doświadczenia ,że dokumenty a szczególnie e-mail ” giną ‘ , szczególnie załączniki.
  Staram się od razu drukować .
  Jeśli chodzi o 5G to znam dużo przypadków zmęczenia i nagłych zmian umysłowych u otaczających mnie ludzi.
  Cowid jest wymówka na objawy 5G
  .Życzę wytrwałości Wszystkim Państwu

 4. No wkońcu! Dziękuję Pani za ten film. O tym wszystkim wiadomo już od wiosny 2020, ale nikt nie porusza tego tematu, a to przecież klucz do wszystkiego! I nawet niezależne kanały się kręcą w kółko całkowicie ignorując ten temat.
  Pani jest fantastyczną dziennikarką potrafiącą łączyć fakty. Sama też czytałam te całe ‘tarcze’, ciekawe, że zmieniły się również przepisy budowlane pozwalające na budowę obiektów tymczasowych bez zezwolenia – a poźniej, jak się poszuka czymże są te obiekty tymczasowe, to można znaleźć, że między innymi maszty…No bo w w czasie epidemii to najważniejsze żeby budować nocami maszty bez zezwolenia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *