Wspomnienie o niezwykłym Leszku Żądło – Rozmowa z Elżbietą Starko

8 thoughts on “Wspomnienie o niezwykłym Leszku Żądło – Rozmowa z Elżbietą Starko

  1. “Wyjdź Ze Swojej Strefy Komfortu.
   Możesz Wzrastać Tylko Jeśli Jesteś Gotów Czuć Się Dziwne I Niekomfortowo, Próbując Czegoś Zupełnie Dla Ciebie Nowego”
   (Brian Tracy)

 1. I.Oby Pan Leszek Żądło zmartwychwstał ku Zbawieniu lub odrodził się ku Zbawieniu.
  II.Natrafiłem na trzy sprawy.
  1.Kiedyś powiedziano lub napisano, że Loża masońska, którą założył JKM August II Mocny nazywała się „Finis Poloniae”. Po tem zmieniono wersję twierdzono, że „Finis Poloniae” wykrzyknął Naczelnik Tadeusz _Kościószko_ (a nie Kościuszko) a Loża nosiła nazwę „Okrągły Stół”.
  2.Jakiś czas temu ujawniono, że Mojżesz spotykał się z YHWH nie na Górze Synaj na Półwyspie Synaj tylko na Górze Piotra, w Kraju Midian/Madian. Cały Pólwysep Synaj i Ziemia Święta, to było Terytorium Państwa Egipskiego. Kraj Midian/Madian był po za tym Terytorium. Później zapisano, że Ta Góra to Góra Migdałowa (Dżabal al Lauz)a Góra Piotra jest w Betlejem lub Okolicy.
  3._Narpiew_ twierdzono, że Kanał, który łączył w Starożytności Odnogę Nilu i Morze Czerwone nazywał się Kanał Józefa (Bar Jusuf). Teraz ujawniono, że nazwę Kanał Józefa nosił inny Kanał, który poprowadzono równolegle do koryta Nilu, do Oazy Fajum. Dla czego wolno tak robić?
  III.Niemcy marzyli o Czarnoziemach Ukrajiny od czasów Misji Świętego Brunona z Kwerfurtu do Pieczyngów w czasach JKM Bolesława I Chrobrego Piasta. Polska/Sklawinia była/jest pomiędzy Niemcami a Ukrajiną.
  IV.1.Nie dawno Pan Adam Daniel Rotfeld namówił Polaków z Białorusi, żeby narazili się na represje, ze strony Władz Białoruskich. Teraz Polacy z Białorusi pomagają tam wprowadzić Wolność i narażają się na represje bo odbywają Uroczystości na cześć Kapitana Rajsa „Burego”. 2.Ukrajińcy podobno tworzą miejsca pamięci UPA na Podkarpaciu, południowo-wschodnich terenach Polski, mimo, że Marszałek Sejmu już się zmienił. Czy teraz Władze Polski każą czcić Polakom z Ukrajiny „Wołyńca”?
  Mistrz Norman Davies napisał o Przybyszu z Zachodu, który w czasie podróży powozem lub karetą dowiedział się od Prostytutki, że „Wielkie Księstwo Litewskie to właściwie Niemcy”. Jak przyłączamy Białoruś do Niemiec takimi sposobami to może Ukrajinę też?
  V.Nagość Kobieca – Zło, Miłość Małżeńska – Dobro, Rozkład Ciała w dole/jamie –Bardziej niż Dobro?
  Przepraszam, jeśli nie W Temacie. Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani. OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice.
  Pozdrowienia dla Pana Janusza. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna.Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach.
  Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny. (Boreasz)Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, mediota(?),
  ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_20_18_16_ 2S-SS_day_CG.
  Wspomnienie o niezwykłym Leszku Żądło – Rozmowa z Elżbietą Starko 19 kwietnia 2021 niezaleznatelewizja.pl . (18:17).

 2. Ciąg Dalszy
  VI.Nawet jeśli Historyczny Naród Polski chciał przyłączyć Polskę, podobnie jak NRD do Niemiec to Działalność przeciw Państwu Polskiemu („Komunie”) było strzelaniem sobie w stopę lub kolano. Niemcy mają do Historycznego Narodu Polskiego takie nastawienie jak do Niemców, którzy opuścili Kraje Europy Środkowo-Wschodniej po WWII i wrócili do Niemiec. Mało na ten temat mówiono.
  VII.Pan Melchior Wańkowicz był wstrząśnięty, kiedy dowiedział się jak DiPisi „Władki i Tadki” potraktowali złodziejkę. Byli tak okrutni jak wcześniej Obsługa Obozu Koncentracyjnego na terenie którego to się wydarzyło.
  Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, mediota(?),
  ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_20_18_16_ 2S-SS_day_CG.

 3. Ciąg Dalszy 3
  Ktoś powiedział Ukrajińcom, że są Przeklęci i dopuścili się zbrodni. Tylko ten ktoś „taktownie”, „dyskretnie” „zapomniał” powiedzieć Im, że Cała Ludzkość jest Przeklęta, bo przeklęte jest Rodzenie Dzieci, Praca a nawet „Życie” (Bóg gratulował Sobie, że stworzył Ludzi śmiertelnymi, bo okazali się „nieposłuszni”. Zanim mogli odróżnić Dobro od Zła.).
  Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, mediota(?),
  ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_20_18_51_ 2S-SS_day_CG.

 4. Ciąg Dalszy 4
  1.Wcześniej w Poniedziałek była Godzina z Muzyką Jazzową o 20:00 i Historia Żywa o 21:00. Po tym jak wspomniałem u Państwa o JKM Janie III Sobieskim są Dwie Godziny z Muzyką Jazzową do 22:00.
  2.Natrafiłem na taką informację o Kapitanie „Burym”. “Romuald Rajs
  Członek personelu wojskowego Romuald Adam Rajs, także Rais lub Reiss, ps. „Bury” – podoficer zawodowy Wojska Polskiego, żołnierz Związku Walki Zbrojnej-Armii Krajowej oraz podziemia antykomunistycznego, zbrodniarz wojenny”. Z tego co wiem Kapitan Rajs wstydził się tego co się stało.
  Sympatycy, młodzi, Kapitana albo tego co się wydarzyło raz, może nie jeden, „odwiedzili” młode Białorusinki i Białorusinów, kiedy Ci urządzali Noc Kupały. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, mediota(?),
  ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_21_03_30_ 2S-SS_day_CG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *