O Plandemii i absurdach obecnej sytuacji – Dr. Zbigniew Hałat

10 thoughts on “O Plandemii i absurdach obecnej sytuacji – Dr. Zbigniew Hałat

 1. To jest wielka akcja nowych hitlerowców NWO !

  I w Polsce nowi hitlerowcy robią to samo co na zachodzie

  Na dodatek uciszają dziennikarzy jak Pospieszalskiego…

  Jeśli Anglicy oficjalnie zgłaszają prawie 1000 zgonów to ile tysięcy jest w Polsce…

  Szatańskie doświadczalne preparaty biologiczne mordują Polaków.

  A ilu ludzi zostało kalekami bo stracili wzrok…

  To jest hitlerowska działalność!

  A przecież są ludzie, którzy umarli jakiś czas po wstrzyknięciu i ich się nie liczy…

  Liczą tylko tych, którzy zmarli nagle tuż po szczepieniu… z pewnością to są zaniżone dane.

  Rząd Wielkiej Brytanii zgłasza 847 zgonów, 12 urazów mózgu, 112 przypadków utraty wzroku po zastrzykach przeciwko Covid.

  W sumie wystąpiło 626 087 działań niepożądanych, 132 528 zgłoszono w przypadku firmy Pfizer i 492 105 w przypadku AstraZeneca. Suma ta jest o prawie 70 000 większa niż w raporcie z poprzedniego tygodnia.

  LONDYN, Wielka Brytania, 16 kwietnia 2021 r. (LifeSiteNews) – Według oficjalnych danych po zastrzykach przeciwko COVID-19 nastąpiło 847 zgonów i ponad 626 000 skutków ubocznych, w tym ponad 11 000 zaburzeń psychicznych, 771 ataków padaczki i 12 urazów mózgu.

  Rząd Wielkiej Brytanii opublikował najnowszą cotygodniową aktualizację dotyczącą skutków ubocznych i zgonów po podaniu pospiesznie opracowanych zastrzyków przeciwko COVID-19. Od 8 grudnia do 5 kwietnia podano 31,6 miliona pierwszych dawek i 5,4 miliona drugich dawek.

  Mimo uporczywych twierdzeń ministrów i mediów głównego nurtu o bezpieczeństwie zastrzyków, oficjalne dane przedstawiają nieco inny obraz.

  Do 5 kwietnia odnotowano 314 zgonów po wstrzyknięciu Pfizera, 521 po wstrzyknięciu AstraZeneca i kolejnych 12 zgonów po wstrzyknięciu, których nie zidentyfikowano jako żadnego z dwóch, co dało w sumie 847 zgonów.

  W sumie wystąpiło 626 087 działań niepożądanych, 132 528 zgłoszono w przypadku firmy Pfizer i 492 105 w przypadku AstraZeneca. Suma ta jest o prawie 70 000 większa niż w raporcie z poprzedniego tygodnia.

  Po wstrzyknięciu szczepionki Pfizera nastąpiły 42 „spontaniczne poronienia” (poronienia), a po wstrzyknięciu AstraZeneca miało miejsce 19 poronień oraz dwa martwe porody.

  Po ukłuciu Pfizerem nastąpiło 38 napadów paniki, 5 przypadków samookaleczeń lub prób samobójczych oraz łącznie 2115 zaburzeń psychicznych. Jednak liczby te były przyćmione przez skutki zastrzyku AstraZeneca, w którym doszło do 152 ataków paniki, 8 przypadków samookaleczeń i prób samobójczych, 50 przypadków „myśli samobójczych”, 2 samobójstw i łącznie 9124 zaburzeń psychicznych. Razem po dwóch zastrzykach wystąpiło 11 239 zaburzeń psychicznych, co stanowi wzrost o 1200 w porównaniu z poprzednim tygodniem.

  Odnotowano ponad 2200 zaburzeń narządów rodnych i piersi, a także prawie 20000 zaburzeń oddechowych, w tym 15 przypadków obrzęku płuc i 456 przypadków zatorowości płucnej (zablokowanie naczynia krwionośnego w płucach).

  Odnotowano ponad 450 zabiegów chirurgicznych przeprowadzonych na skutek przyjęcia zastrzyka.

  Odnotowano 6877 zaburzeń naczyniowych po przyjęciu zastrzyka, w 360 przypadkach była to zakrzepica żył głębokich. Odnotowano również ponad 7900 zaburzeń krwi.

  Zarejestrowano 6552 zaburzeń pracy serca po wstrzyknięciach, ze 125 zatrzymaniami krążenia, 166 zawałami mięśnia sercowego (atakami serca) i 36 przypadkami niewydolności serca i zastoinowej niewydolności serca.

  Wystąpiły również 8432 przypadki zaburzeń wzroku po wstrzyknięciach, przy czym 112 osób straciło wzrok, a 10 osób cierpiało na tymczasową ślepotę.

  Jak dotąd wystąpiło 119 przypadków zespołu Guillain-Barré (GBS), 472 udarów i 559 przypadków „paraliżu twarzy”. Zgłoszono dodatkowe 13 przypadków choroby Parkinsona, 771 ataków padaczki i 12 urazów mózgu. Wystąpiło ponad 131 000 zaburzeń układu nerwowego, z czego 99 było śmiertelnych.

  Po dwóch wstrzyknięciach nastąpiło również 12 892 infekcji, z których 2 dotyczyły wirusa Epsteina-Barra i ponad 600 przypadków COVID-19.

  Po zastrzykach doszło do ponad 4100 „urazów” i 2224 zaburzeń układu odpornościowego, z 84 przypadkami wstrząsu anafilaktycznego i 646 reakcjami anafilaktycznymi.

  Po wstrzyknięciu preparatu AstraZeneca wystąpiły również 4 przypadki mukowiscydozy i 4 przypadki porażenia mózgowego.

  Statystyki pojawiają się w sytuacji, gdy Wielka Brytania kontynuuje stosowanie zastrzyku AstraZeneca, pomimo tego, że wiele krajów wstrzymuje jego stosowanie z powodu obaw o związek między eksperymentalnym wstrzyknięciem a zakrzepami krwi.

  Dania była pierwszym krajem, który ogłosił, że całkowicie zaprzestanie stosowania zastrzyku AstraZeneca.

  Najnowsze dane europejskie pokazują, że po wstrzyknięciu szczepionki Pfizer na COVID-19 doszło do 4 036 „zgonów”, a także doszło do zgonów po podaniu zastrzyków wykonanych zarówno przez Moderna jak i AstraZeneca.

  Kolejnych 20 zgonów zgłoszono po wstrzyknięciu preparatu firmy Johnson & Johnson, co w sumie skutkowało 7212 zgonami zgłoszonymi władzom europejskim po zastosowaniu zastrzyków przeciwko COVID-19.

  Tłum. Sławomir Soja

  SZCZEPIONKOWE ZNAMIĘ BESTII TO PRAWDA

  SZATAŃSKIE “ELITY” NWO CHCĄ NAS ZHYBRYDYZOWAĆ

  https://www.bitchute.com/video/kYmwXKkZe3pc/

  Komentarz ze strony:

  https://zmianynaziemi.pl/comment/565806#comment-565806

  ========

 2. Aż miło posłuchać takiej rozmowy. Innego spojrzenia na to, co na co dzień można usłyszeć czy przeczytać w prasie, telewizji lub internecie. Niezależnie czy jest się zwolennikiem pandemii czy plandemii czy innych teorii próbujących wyjaśnić obecną sytuację, taki głos (kontrapunkt) w stosunku do tego co się powszechnie słyszy jest bardzo ważny. Pan doktor w obrazowy sposób unaocznia jak w ciągu tego ostatniego roku zostały zmienione podstawowe definicje oraz wypaczone procedury które przez dziesiątki lat funkcjonowały, nie tylko w medycynie, a które miały być gwarantem rzetelności badań. Oznacza to, że mieliśmy doczynienia z tak olbrzymim postępem technologicznym który skokowo dokonał się w zeszłym roku, albo z beszczelnym dopasowywaniem wyników badań do z góry przyjetych założeń. Martwi mnie w tym wszystkim tylko to, że lekarze, politycy, a także zwykli ludzie podchodzą do powszechnie głoszonych rewelacji tak bezkrytycznie. Że nie zadadzą sobie pytania: A co jeśli ta grupa ANTY ma rację? I nie chodzi mi tu negowanie zasadności stosowanych terapi, ale o refleksję na ten temat.

 3. “Bundestag Przyjął Ustawę o Hamulcu Bezpieczeństwa w Czasie Pandemii” – (21-04-2021)

  Bundestag przyjął ustawę umożliwiającą automatyczne zaostrzenie restrykcji pandemicznych, w tym zakaz opuszczania domów w nocy (21:00 do 05:00)

  “Hamulec Bezpieczeństwa” ma być wprowadzany zależnie od wskaźnika zakażeń.

  Regulacja ma obowiązywać w całym kraju do końca czerwca…

  https://m.dw.com/pl/bundestag-przyj%C4%85%C5%82-ustaw%C4%99-o-hamulcu-bezpiecze%C5%84stwa-w-czasie-pandemii/a-57278076

 4. Jacques Attali, mason, szara eminencja we Francji w wywiadzie udzielonym w 1981 do książki Michela Salomona L’Avenir de la Vie (Przyszłość życia) powiedział:
  “W przyszłości będzie to kwestia znalezienia sposobu na zmniejszenie populacji.
  Zaczniemy od starych, ponieważ gdy tylko przekroczy 60-65 lat, człowiek żyje dłużej niż produkuje i drogo kosztuje społeczeństwo.
  Potem słabi, a potem bezużyteczni, którzy nic do społeczeństwa nie wnoszą, bo będzie ich coraz więcej, a przede wszystkim w końcu głupich.
  Pozbędziemy się ich, sprawiając, że uwierzą, że to dla ich własnego dobra. (…)
  Znajdziemy coś albo spowodujemy, pand*mię, która dotknie niektórych ludzi, prawdziwy kryzys gospodarczy lub nie, wir*sa, który uderzy w starego lub wielkiego, to nie ma znaczenia.
  Słabi ulegną, przestraszeni i głupi uwierzą i poproszą o leczenie. Zadbamy o zaplanowanie leczenia, które będzie rozwiązaniem.
  Selekcja idiotów będzie się więc dokonywała spontanicznie: pójdą sami na rzeź.”

 5. Czyli, w rozumowaniu p. Niedzielskiego, (którego sam głos i narracja rozstrajają splot
  słoneczny), nawet 49 procentowy uszczerbek na zdrowiu wciąż nie będzie przeważał
  nad korzyściami płynącymi z kompletnie bezkrytycznego stosowania genotworów.
  Według tej nomenklatury, połowa populacji będzie z głowy. Następnie dołoży się
  dalsze puzle depopulatury. Według Skali Świadomości Davida R. Hawkinsa wojenne
  przekazy telewizyjno-radiowe w stylu gawarit Maskwa, jakimi ogłupia się codziennie
  masy, kalibrują na poziomie zaawansowanego strachu tj. 120. Cała propaganda
  światowa na 110 – to również poziom strachu paraliżujacego jakiekolwiek myślenie.
  W wyniku powtarzania w nieskończoność niekończących się kłamstw, populacja
  jako całość opadła już na poziom 55, czyli pułap apatii. Natomiast docelowym
  działaniem jest stoczenie gatunku w obszar winy, czyli pomiędzy 30 a 49 na skali,
  gdzie prawda zaczyna się od 200 i ciagnie się do Świadomosci Chrystusowej 1000.
  To tak, jakby pod zwałami umarłych prosić o złotą kulę, aby długo się nie męczyć.
  Osoby, które pamiętają szkolną literaturę zapewne dobrze wiedzą skąd ta analogia.
  Power vs. Force.
  Moc w konsekwencji przeważy nad siłą, ponieważ wywodzi się z Boskiego Żródła.

 6. Czy możecie uwierzyć w śmierć dr. Hałata rok po tym wywiadzie?! W dodatku ktos na Twitterze na koncie dr. Hałata zamieścił tę tragiczną informację już po pogrzebie?! Dr. Halat zmarł 17.04.22 a informacje podano po 22.04.22 !! Szok! Jak wiele zawdzięczamy Doktorowi Zbigniewowi Hałatowi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *