Wielka kompromitacja CNN i inne nowości z USA – Ewelina Frihauf

klubnabosso@gmail.com

7 thoughts on “Wielka kompromitacja CNN i inne nowości z USA – Ewelina Frihauf

 1. Bywa i tak:

  “Wielka Brytania – Kampania Przeciwko Polskim Strefom Wolnym Od LGBT” – (22-04-2021)

  .. Nowa kampania w Wielkiej Brytanii ma na celu ochronę praw mniejszości seksualnych w Polsce.
  Aktywiści chcą wpłynąć na polskie miasta partnerskie, które przyjęły deklaracje dyskryminujące osoby LGBT+.
  Młody, zły i marzący, żeby być sobą. Tak czuł się JAREK KUBIAK, gdy w 2006 roku opuszczał swoją rodzinną ŁÓDŹ, aby rozpocząć nowe życie jako homoseksualista w Wielkiej Brytanii.

  Mieszkając w Londynie, Kubiak unikał Polaków…

  https://m.dw.com/pl/wielka-brytania-kampania-przeciwko-polskim-strefom-wolnym-od-lgbt/a-57278008

  1. “Tajemnicza śmierć Polaka na Wyspach – Mógł zostać zamordowany nawet miesiąc temu” – (22-04-2021)

   …39-letni Polak, którego ciało znaleziono w ubiegłym tygodniu w Middlesbrough w północno-wschodniej Anglii, mógł zostać zamordowany nawet miesiąc temu – poinformowała lokalna policja.
   Ciało Tomasza Demblera, który w Wielkiej Brytanii mieszkał od 20 lat, a ostatnio przeprowadził się do Middlesbrough z Darlington, znaleźli w lesie na obrzeżach miasta dwaj okoliczni mieszkańcy. Według policji nie był on przypadkową ofiarą i mógł zostać zabity kilka tygodni, a nawet miesiąc temu…

   https://nczas.com/2021/04/22/tajemnicza-smierc-polaka-na-wyspach-mogl-zostac-zamordowany-nawet-miesiac-temu/comment-page-1/#comment-1373941

 2. I.1.Jeśli ja zjem coś brązowego, brunatnego, szarego to „popieram” ich. Jeśli oni zjedzą coś czerwonego lub zielonego to nie popierają czerwonych lub zielonych.
  2.Jeśli ja widzę łysych lub ogołoconych na ekranie to rano mam zpryskane włosy i muszę je wyrwać, żeby zmienić fryzurę na inną, niż mi narzucono. Jeśli łysi lub ogołoceni widzą na ekranie kosmatych, to łysym nie nakłada się siłą peruki ani nie wszczepia siłą implantów włosów.
  3.Kiedy zmusza się mnie, żebym sobie wyrywał włosy, giną lub okaleczone zostają jakieś Osoby Kultury. Niech tych, którym na tym zależy i którzy do tego doprowadzają spotka to samo, co te Osoby Kultury.
  II.1.Pan Doktor Stanisław Krajski powiedział, że Ustawa 447 Just nie zmusza, tylko nakłania Polskę do płacenia za żydowskie mienie bezspadkowe.
  2.Polak zmusił Żydówkę, żeby wycofała się z tezy, że Polacy zabili w czasie WWII 200 tysięcy Żydów.
  Przed WWII w Polsce mieszkało 3 miliony Żydów. Po Wojnie zostało 100 tysięcy. Mój Bat’ko mówił, że Leśnicy („Zielony”) wydawali Żydów. Pan Cimoszewicz mówił, że Straż Pożarna („Czerwony”) została podporządkowana Żandarmerii Niemieckiej i pomagała prześladować i zabijać Żydów. Wiadomo, że Rząd w Londynie pozwolił lub nawet nakazał Policji Granatowej dalej pełnić służbę w czasie Okupacji Niemieckiej. Później z zaniepokojeniem ustalono, że 70 % Policjantów Granatowych zbyt chętnie współpracowało z Niemcami. Czy Polacy zabili 200 tysięcy Żydów, czy więcej?
  3.Na pytanie o sprawy mienia bezspadkowego Żydzi mówią o mieniu spadkowym i jakie mają trudności z odzyskaniem go.
  4. Na filmach z US często jest tak, że jak ktoś mówi prawdę, to Prawnicy udowadniają, że mówiąc w przenośni: „jest głupi, brudny i ma Wszy”. Pieniądze za mienie bezspadkowe mają iść na trzy cele. Jednym z nich jest opłacanie muzeum, które ma udowadniać, że Żydzi Amerykańscy nie są winni, że US i inne Państwa pozwoliły, żeby Niemcy wymordowali Ich Rodaków.
  5.Polacy nie zapraszali Niemców, żeby Ci pomogli im wymordować Żydów. Gdyby nie Mafia/Korporacja Londyńska to Polska uniknęła by ataku Niemieckiego.
  6.Zjednoczone Królestwo i US (tam była Rewolucja a nie Walka o Niepodległość, Powstanie Narodowowyzwoleńcze) muszą się słuchać Mafii/Korporacji Londyńskiej.
  7.Czy Mieszkańcy Polski, którzy potracili domy i mienie w czasie WWII powinni płacić Organizacjom Żydów Amerykańskich? Bat’ko uważał, że nie powinni płacić odszkodowań nawet za mienie spadkowe, bo to była mówiąc literacko „Zawierucha Dziejowa” i że biedni nie powinni płacić tym, którzy mieli kiedyś majątki w Polsce.
  8.A ja zapytam: Czy Szaroocy zastępujący Polaków powinni płacić odszkodowania za mienie bezspadkowe po Ludziach- Żydach Szarookim zastępującym Żydów z Organizacji Żydowskich w US?
  Przepraszam, jeśli nie W Temacie. Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani. OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice.
  Pozdrowienia dla Pana Janusza. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna.Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach.
  Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny. (Boreasz). Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, mediota(?),
  ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_22_13_24_ Day_of_Thunder_CG.
  Wielka kompromitacja CNN i inne nowości z USA – Ewelina Frihauf 21 kwietnia 2021 niezaleznatelewizja.pl . (13:25).
  POST SCRIPTVM:
  [Włodzimierz Zbigniew Czarzasty (?JP).]:
  Tak. Po pierwsze. Nie ma czegoś takiego jak spiskowa teoria dziejów. Jest Spiskowa praktyka dziejów.
  Historia Ludzkości jest historią łajdactw jakie popełnili jedni Ludzie wobec innych Ludzi. I W związku z tym, ci, którzy te łajdactwa popełnili starają się trzymać te łajdactwa w ukryciu. Chociażby dla tego, żeby móc je popełniać w przyszłości. To jest taka ogólna tego… . […].
  Wygłoszone 26 kwietnia 2018r.
  Opublikowane 27 kwietnia 2018 r.
  W ramach Wykładu “Nowy porządek świata i kontrola umysłu” – Witold Hake .

 3. Ciąg Dalszy
  I.1.Kiedyś mówiło się, że jedzenie „śmieciowe” szkodzi Amerykanom a trochę rzadziej mówiło się, że Zwierzęta hodowlane dostają zastrzyki hormonalne (hormon wzrostu?) i antybiotyki. Oczekiwano, że ktoś dojdzie do wniosku, że jedzenie „śmieciowe” z Ciał Zwierząt, które nie dostawały antybiotyków i hormonów nie było by szkodliwe? A po co teraz o tym się wspomina?
  2.„0 Cukru”? A ile słodziku? Pozwolono przekazać, że Aspartam zawiera 3 silne trucizny. Czyżby kwaśne substancje były skuteczniejsze niż Aspartam? Czyżby jakiś wynalazek był jeszcze skuteczniejszy?
  3.A co z niektórymi produktami Firmy Nestle – to nie jest jedzenie „śmieciowe”?
  II.Myśl: „Diabeł”(czyli Szatan, czyli Dżinn będący zwierzchnikiem Diabłów) wobec Duchownych, Przedstawicieli Religii, to Amator. Może nawet w 3 znaczeniach. Na krótko przed usłyszeniem wypowiedzi JŚ Ojca Świętego Franciszka o sporcie. 1.Gry zespołowe. 2.Troska o Amatorski charakter sportu.
  III.„Na Układy nie ma rady”? Ktoś się ze mną układał? Na Układ Warszawski też nie było rady?
  IIII.(IV). Jeden Samuel Wiosny nie czyni. A co z gromadą młodzieńców, którzy doprowadzili do rozpadu Królestwa Izraela, na Królestwo Północne i Królestwo Judy?
  V.A jak wyglądałyby odwrócone wersje obu reklam OTOMOTO?
  Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, mediota(?),
  ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_22_22_34_ Day_of_Thunder_CG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *