Paszport szczepionkowy – bezskutecznie próbujemy dodzwonić się do europosłów

12 thoughts on “Paszport szczepionkowy – bezskutecznie próbujemy dodzwonić się do europosłów

 1. Dla mnie to jest szok, że mamy “Euro-posłów”, którzy reprezentują nas bez zapoznania się z opinią publiczną w jakimkolwiek aspekcie, naszego życia. Społeczeństwo jest przeciwko, a na koniec nasz głos, nie jest brany pod uwagę i jest podjęta decyzja, wbrew naszym interesom społecznym.

  1. Tak jest właśnie w systemie demokracji parlamentarno-gabinetowej. Głos wyborców jest słuchany tylko raz na 5 lat – w dniu wyborów.

  2. Oto z czym mamy do czynienia:

   “Wizja Jackowskiego – COVID TO TAJNE PRZYGOTOWANIE DO III WOJNY ŚWIATOWEJ”

   …Krzysztof Jackowski znany jest ze swoich paranormalnych darów. Jednym z nich jest odczytywanie przyszłych wydarzeń. Szóstego lutego 2021 przepowiedział wiele ciekawych rzeczy, które już niebawem mogą się wydarzyć…

   Wiemy o wielkim planie globalnych elit jakim jest covid, chodzi o całkowite przejęcie władzy przez agenturę NWO, ale tak, by wszystko wyglądało na działanie w majestacie prawa.

   Najciekawsze są jego wizje dotyczące tajnych posunięć okultystycznej elity Rządu Światowego, nazywanego inaczej “Wielkim Resetem”. Chodzi tu przede wszystkim, o wieloletnie przygotowania do wprowadzenia Plan-Demi Covida, jak pamiętamy dobrze reklamowanej już podczas spektaklu otwarcia olimpiady w Londynie w 2012 roku…

   https://innemedium.pl/wiadomosc/wizja-jackowskiego-covid-tajne-przygotowania-do-iii-wojny-swiatowej

  3. A kto pyta się wyborców o zdanie. W sejmie podobnie ,jesteśmy dla nich nie oni dla nas. Robią to co im panowie każą a lud to ciemna masa do strzyżenia. Gdyby to szaleństwo dotyczyło tylko Polski, ale ta zaraza despotyzmu rozlała się na cały świat.

 2. Szanowni Państwo,
  Pani Agato,
  Panie Januszu,
  dziękuję ogromnie za ten apel.
  Panie Januszu ogromny szacunek za wszystko to, co Pan robi.
  Opinię na stronie UE złożyłam w dniu dzisiejszym.
  Pozdrawiam serdecznie wolnych ludzi.
  Małgosia

 3. Zgadzam się z poglądem pana Janusza, że czas na okazywanie niezadowolenia się skończył. Oni dobrze o tym wiedzą. Teraz musimy zjednoczyć się w ruchu oddolnym i w ramach narzędzi prawnych zadbać o nasze interesy. Podstawą tego sukcesu jest działanie wszystkich RAZEM. Wszelkie ambicje społeczne czy polityczne różnych osób powinny w tym momencie zejść na plan dalszy. Należy skupić się na celu, a jest nim jak największe odsunięcie od władzy osób działających na rzecz NWO oraz wprowadzanie zaufanych ludzi na strategicznie ważne stanowiska czy urzędy. To praca długofalowa, więc trzeba mieć determinację i nie zrażać się chwilowymi niepowodzeniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *