Policja kontra Udo – Odwracanie kota do góry ogonem

11 thoughts on “Policja kontra Udo – Odwracanie kota do góry ogonem

 1. ..HEINRICH HIMMLER WIERZYŁ, ŻE MOC OKULTYZMU POMOŻE NAZISTOM RZĄDZIĆ ŚWIATEM…

  “Kręgi w Odrach – Neolityczny Relikt i Rytualne Miejsce III Rzeszy” – (Tekst + Wideo)

  …Odry to niewielka wieś na Pomorzu znana przede wszystkim ze znajdujących się w niej kamiennych kręgach. Jest to drugie co do wielkości stanowisko kamiennych kręgów w Europie, stanowiace dom dla co najmniej 600 neolitycznych pochówków. Z jakiejś przyczyny, zainteresowało ono również okultystyczne elity III rzeszy…

  HEINRICH HIMMLER WIERZYŁ, ŻE MOC dawnych mistrzów OKULTYZMU POMOŻE NAZISTOM RZĄDZIĆ ŚWIATEM. Podążał za hipotezą kultu czarownic stworzoną przez Margaret Murray, znaną badaczkę w tej dziedzinie. Wierzył, że magia ma naukowe zaplecze i z czasem jego poszukiwanie STAŁO SIĘ OBSESJĄ. Religia celto-germańska stanowiła jeden z punktów jego zainteresowania.
  Himmler wierzył, że odkrycie jej korzeni przyniesie mu wszystko, czego zapragnie…

  https://innemedium.pl/wiadomosc/kregi-w-odrach-neolityczny-relikt-i-rytualne-miejsce-iii-rzeszy

  1. “Eksperci” od wojen, pedofilii, rytualnych mordów, satanizmu i innych zjawisk z pogranicza horroru…

   To właśnie tacy ludzie w tym momencie rządzą tym światem…

   1. Dodam tylko dla wyjaśnienia, że TO NIE JEST STRONA PROPAGUJĄCA NAZIZM, tylko miejsce gdzie Niemcy mogą otwarcie wyrazić opinie o nazistowskiej przeszłości dziadków.
    W ich rodzinach bowiem bywa to drażliwy temat tabu…

    Pod hasztagiem:

    #MeinNaziBackground

    Młode pokolenie Niemców dyskutuje o nazistowskiej przeszłości swoich dziadków…

  2. “Wbrew Przysiędze Hipokratesa – Niemieccy Lekarze w Służbie Hitlera”

   …W system zabijania pacjentów, zarówno dzieci, jak i dorosłych, których życie władze III Rzeszy uznały za „bezwartościowe”…

   …Jednym z kluczowych projektów wdrażanych przez nazistów był program eutanazji…

   …Wbrew przysiędze Hipokratesa zabijali chorych psychicznie i dokonywali bestialskich eksperymentów na więźniach. Po wojnie kontynuowali kariery…

   …Broszura psychiatry Alfreda Hoche pt.: “Dopuszczalność niszczenia pozbawionego wartości życia” z 1920 r. cieszyła się dużą popularnością nie tylko wśród lekarzy…

   …„Dekret w sprawie eutanazji to jedyny podpisany przez Hitlera dokument, w którym daje on zgodę na ludobójstwo”…

   Akcja zabijania „bezwartościowych” dzieci i dorosłych rozpoczęła się zimą 1939/1940 r. Od siedziby sztabu akcji przy Tiergartenstrasse 4 w Berlinie nazwano ją „T4”…

   https://m.dw.com/pl/wbrew-przysi%C4%99dze-hipokratesa-niemieccy-lekarze-w-s%C5%82u%C5%BCbie-hitlera/a-57302170

   =======

 2. I.1.Wytępienie Indian nie było sprawiedliwością za wytępienie Ajnów tylko jeszcze jedną, dodatkową, niesprawiedliwością.
  2.Zamordowanie (zabicie umyślne lub ze szczególnym okrucieństwem) Agenta „Głębokie Gardło” nie było sprawiedliwością („Losu”?) za zamordowanie przez Niego Kosmity tylko jeszcze jedną, dodatkową, niesprawiedliwością. (Serial pod tytułem: „Z Archiwum X”).
  II.1.Kiedyś na siłę starano się wepchnąć, wmieszać mnie w spór między Niemcami a Żydami.
  2.A.W przeciągu jakichś 2 może 3 lat dwa razy słyszałem protest przeciwko używaniu zdrobnień, niby wobec Dzieci lub jak dla Dzieci.
  B.Systematycznie niszczone jest to co zostało z mojego Domu. Druga Wieża (RTV) miała/ma część, która zapobiega uszkodzeniu przez zbyt duży prąd, napięcie. Miała 3 Kieszenie CD, Radio na 30 lub około 30 przez siebie ustawianych stacji, 2 Kieszenie Magnetofonowe, w tym jedna do nagrywania.
  Ostatnio były tylko 4 stacje radiowe dobrej jakości i dźwięk z Komputera. Można było, kiedyś, nastawić czas, budzik, a ja nastawiłem/nastawiałem sobie jako pobudkę Kasety a w nich Utwory/Kopie Nagrań z Płyt/Albumów mojej Idolki Great Lady Eithne Pátraigín Ní Bhraonáin Enya-Devi, („Algorytm” uniemożliwia mi znalezienie tego pełnego Miana w internecie),Salut . Kiedy została tylko jedna stacja i to takiej jakości, że urządzenie nie zatrzymywało się na niej, zajrzałem co się dzieje z miejscem na wtyczkę (prowizorycznej) anteny. Antena była wyjęta. Trudno tam się dostać. Kiedy zauważyła to Domowniczka dostałem taką „burę”, tak mnie napadła słownie, że nawet po kilku dniach, kiedy zauważyłem, że miejsce na wtyczkę zostało uszkodzone miałem pustkę w głowie i zamiast wyłamana „rureczka” użyłem słowa „tulejka”, które mi w myślach podsunięto.
  C.Podejrzewam, że zwolennicy i przeciwnicy Sedzięgo Tuleji /Tuleyi mają do mnie takie nastawienie jak Niemcy i Żydzi z tamtego sporu do Polski. (I pewnie/być może do mnie osobiście). Nie wiem. Przypuszczam.
  D.To nie był uczciwy chwyt tylko chwyt poniżej pasa. Ale kto naprawi szkody wyrządzone Wieży? Bo “Remont” jak się okazuje niestety trwa.
  E.Ostatnio zdrobnienia w Radio lub TV słyszałem kilka lat temu w Filmie z XX-lecia Międzywojennego: „olejek, przez lejek… (i tak dalej)”. Niestety nie pamiętam już tytułu tego filmu. Po „terapiach” pamięć już nie ta.
  III.„Dieu est Passionat”. „Diabeł” est Amatour.
  IIII (IV).Oby Osoby Kultury zamordowane ostatnio zmartwychwstały ku Zbawieniu lub odrodziły się ku Zbawieniu. Oby Osoby Kultury poszkodowane ostatnio w Pełni powróciły do Zdrowia, Sił, Sprawności, Kompletności. I oby Osoby Kultury były bezpieczne od Wszelkich Nieszczęść.
  V.Z tym Kotem to już trzecia (3) wersja.
  Przepraszam, jeśli nie W Temacie. Ale przecież się lansuję. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant_Amantadyna_Amandyna.
  Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o Zagładę. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach.
  Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)[.]Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_23_09_19_ Fr_ee_day_CG.
  Policja kontra Udo – Odwracanie kota do góry ogonem 22 kwietnia 2021niezaleznatelewizja.pl . (09:33).

 3. Ciąg Dalszy 2
  I.1.Maltuzjanizm nie jest zbrodniczy. Neomaltuzjanizm jest zbrodniczy ale go wdrożono.
  2.Eugenika nie jest zbrodnicza. „Eugenika” jest zbrodnicza ale ją wdrożono i wdraża się.
  3.Gender jest słuszny. „Gender” jest niesłuszny, nawet szkodliwy ale go wdraża się.
  4.Kobietom odebrano wszystko co miały. Aborcja i In vitro jest dla właścicieli Kobiet, żeby nie musieli martwić się, żeby nie musieli obawiać się, że zostaną „złapani na Dziecko” albo jako „wyjście awaryjne”, gdyby nie dali się złapać, żeby nie było „gęb do wyżywienia” i żeby nie trzeba było wykosztowywać się, opiekować się, urabiać („wychowywać”) Dzieci. A jeśli Dzieci miały by być – to tylko „planowane”.
  II.To co jest, było, to dobro?
  1.Prawdziwa Miłość nie zabija. Jeśli w ogóle istnieje. To, że „wszyscy muszą umrzeć” jest dobre?
  2.Jeśli na bramie Auschwitz jest napis „Arbeit macht frei” –„praca czyni wolnym” to mówi się, pisze, że to szyderstwo. Bo jedni bogacą się na Pracy drugich, innych.
  3.Jeśli obrzydzano Nagość Kobiecą, to nikt nie mówi, że to szyderstwo.
  4.Jakaś Badaczka ustaliła lub doszła do wniosku, że w Prahistorii jeśli Kobiety nie udawały, że podoba im się „akt seksualny” to były mordowane. Ja jej wierzę. Oksytocyna była potrzebna w czasie porodu a nie żeby Kobieta była „łatwiejsza jak po winie truskawkowym”.
  5. Jeśli nachalnie epatuje się nagością, chłopców, mężczyzn a szczególnie młodzieńców to jest to „sztuka”, nawet „sztuka wysoka”.
  6.Byłem przekonany, że Miłość jest zakazana bo taka przyjemna jak picie alkoholu, palenie tytoniu.
  Kolejne „opium dla mas”, tylko pierwszą dawkę dostaje się jeszcze w Życiu płodowym, także wtedy kiedy grozi to śmiercią Dziecka poczętego. Po polucji, a jeszcze bardziej kiedy dowiedziałem się o „szczęściu” jakiego doznają Kobiety, kiedy „dojrzewają”, „zakwitają” to dziwiłem się jak w ogóle na coś takiego się godzą. Sądziłem, że jak poczuję „wolę bożą” to przestanie do mnie docierać jakie to obrzydliwe. I że może tak jest z Kobietami.
  7.Ponieważ jednak okazało się, że „trzeba umierać szybko” i jeśli nie wystarczająco wcześnie „pohamowałem wstręt, pohamowałem wstyd”, to sodomici decydują, kto jest „Obiektem, biernym homoseksualistą” a kto nie jest. Volenti dvcvnt, nolenti trahvnt – „chcącego prowadzą, nie chcącego wloką”. Volenti non fit inivria – „Chcącemu nie dzieje się niesprawiedliwość”, ergo: nolenti fit inivria –„a więc: nie chcącemu dzieje się niesprawiedliwość”. To jest Prawo Miłości (czytaj Przymus Zagłady).
  I to jest ta Godność Dzieci Bożych, i to jest ta Wolna Wola.
  8.Szok kulturowy zabija? Szok kulturowy to kiedy okazało się, że chłopaki („chlopcy”) dbają o swoją przyjemność jak za mojich czasów, za mojego życia, ale teraz uważają, że to oni są piękniejsi i lepsi niż Dziewczęta/Dziewczynki („dziewczyny”). I jeszcze na wszelkie sposoby są w tym utwierdzani. To nie zabija – to budzi niesmak/”Abschmack”.
  9.Zabija brak tlenu, jedzenia, wody pitnej, bicie, okaleczanie, lincz ( po którym znajduje się utytłane/ubrudzone w glinie lub czymś innym brązowym najlepsze podkoszulki). Co nas nie zabije to nas zabije później. Dobrego nigdy nie za wiele.
  III.1.Pani Stanisława Ryster ztraciła pracę, bo sztucznie obniżano oglądalność jej Audycji „Wielka Gra” na zasadzie, że Widzowie mieli wybierać: „które Dziecko do gazu”. Trochę jak z koleją, której plan jazdy układano tak, żeby wyglądało, że nikt nie chce jeździć daną trasą, o danej porze. Potraktowano Ją jak się traktuje teraz Kobiety. W innych teleturniejach zaczęły się docinki wobec Kobiet.
  2.Panią Katarzynę Pakosińską potraktowano jak się teraz traktuje Kobiety, o tym, że wyrzucono Ją z pracy dowiedziała się z Telewizji lub Radio, tak jak Pani Ryster, i zaraz wydano Ją za mąż. Teraz występuje ale w takich porach i miejscach, audycjach, że nie mogę Jej oglądać („które Dziecko do gazu”). A jeszcze robi się sztuczny tłok, „wszystko na kupę” a kiedy indziej nie bardzo co jest oglądać, albo reklamy są ważniejsze. Chętnie oglądam reklamy ale co raz więcej tam Panów, bez włosów. Audycje, filmy są „pochlastane”/zachodzą na siebie, reklamy raczej nie.
  3.Panią Monikę Białek zastąpili młodzieńcy i wydano ją za mąż. Dopiero dzisiaj obejrzałem Ją w audycji telewizyjnej ale raczej usłyszałem.
  4.Jakaś Pani z Telewizji zginęła w podejrzanych lub nieznanych okolicznościach . Pewnie nie zgodziła się, żeby Ją „upiększano”.
  IV.Od Władz zaprzyjaźnionego Narodu Słowiańskiego dowiedziałem się, że zgłosił się do Nich ktoś, twierdzący, że jest upoważniony przeze mnie. Zaprosił Mieszkańców tego Kraju, żeby zamieszkali w mojich okolicach, miejscowości. Zaprzeczyłem. Doprowadzono do tego, że Pan, który umożliwił mi tą rozmowę nie chciał później przyjąć ode mnie życzeń telefonicznych.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) “żydówka”, mediota (?), ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin.
  2021_04_25_01_12_ Dominika_CG.
  x

 4. Ciąg Dalszy
  Po zapoznaniu się
  I.Oby Pan Udo w Pełni powrócił do Zdrowia, Sił, Sprawności, Kompletności.
  II.EEG to zwyczajne przy Urazie Głowy, ryzyku Uszkodzenia Mózgu ale Pani Ewa, Pani „Dzień Gorącego Lata” wypowiada/wypowiadała się na ten temat. Na temat tego badania. Pozdrawiam
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) “żydówka”, mediota (?), ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_04_25_01_44_ Dominika_CG.
  POST SCRIPTVM: JKM wypowiedział się, przed „Pandemią”, że powinna być zaszczepiona Połowa Narodu. Wtedy przynajmniej któraś Połowa Narodu ocaleje. (02:09).

 5. Ciąg Dalszy
  Po zapoznaniu się 2
  I.JKM mówił o Połowie Narodu ale ja miałem dwa (2), może (3), powtarzające się sny o tym, że „kręcę się”, wędruję po swojej Okolicy, swojej Miejscowości, i nie ma tam żadnych Mieszkańców. Może, kiedy są teraz Szaroocy, nie powinno mnie to obchodzić. Ale Pułkownik Kwiatkowski (Pan Marek Kondrat) uczciwie zoperował Oficera UB (Pan Adam Ferency).
  II.Nie widziałem nikogo plującego krwią na ulicy, jak Wróżbita/Jasnowidz ZEFIR w swojej wizji ale nikogo, nie było.
  III.Miałem inne podobne sny, gdzie jacyś Mieszkańcy byli ale też te 2-3, gdzie nikogo nie spotkałem, a przynajmniej nie widziałem, a chodziłem w ciągu Dnia.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) “żydówka”, mediota (?), ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_04_25_03_15_ Dominika_CG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *