C-19 – Wstrząsająca spowiedź Niemieckiego dziennikarza – Paweł Kucharski

18 thoughts on “C-19 – Wstrząsająca spowiedź Niemieckiego dziennikarza – Paweł Kucharski

 1. Cały świat pogrąża się w tym obłędzie przy akceptacji ślepców dbających o pełną kasę, pełny brzuch i wygodę. Dali się omamić kolorowymi paciorkami. A gdy się obudzą i przejrzą na oczy będzie płacz i zgrzytanie zębów.

  1. KAŻDE PRZYZWYCZAJENIE MOŻE STAĆ SIĘ DRUGĄ NATURĄ CZŁOWIEKA

   “…Kiedy człowiek przyucza się do jakiejkolwiek rzeczy, ta rzecz staje się dla niego przyzwyczajeniem, a każde przyzwyczajenie może stać się drugą naturą człowieka. Nie ma niczego takiego, w czym człowiek nie może odczuć istoty. I nawet wówczas, kiedy nie ma w człowieku w tym żadnego odczucia, przyzwyczajenie może doprowadzić do jego pojawienia się…”

   http://kabbala.pl/gdy-przyzwyczajenie-staje-sie-druga-natura-czlowieka/

   W jednej ze switch audycji Pani Ewa Pawela udowadnia interesującą w tym kontekście rzecz:

   …Konformizm I przyzwyczajenie do “wygodnego” życia jest formą szatanizmu…

   KONFORMIZM

   Zmiana zachowania na skutek rzeczywistego bądź wyobrażonego wpływu innych ludzi.

   Podporządkowanie się wartościom, poglądom, zasadom i normom postępowania obowiązującym w danej grupie społecznej.

   W tym rozumieniu jest to zmiana związana z faktem, że członek grupy miał początkowo inne zdanie czy inaczej się zachowywał niż grupa, a następnie je zmienił w kierunku zgodnym z oczekiwaniami grupy.

   Konformizm według Stanisława Miki to również zgodność, zbieżność istniejąca między członkami grupy, jeśli chodzi o zachowania, normy i postawy.

   Jako przeciwieństwo zachowania konformistycznego podawany jest nonkonformizm lub antykonformizm…

   https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Konformizm

   W takim kontekście także wypowiedź Jezusa Chrystusa staje się zrozumiała:

   “…Cóż Pomoże Człowiekowi, Jeśli Nawet Cały Świat Posiądzie, a Na Duszy Swojej Poniesie Szkodę…”

   (Ewangelia wg św. Mateusza 16:26)

   http://www.biblia-internetowa.pl/Mat/16/26.html

   ======

 2. Janusz , ja cie przepraszam, ale jestem ciekaw czy ty kiedys zrozumiesz prosta prawde. Bardzo prosta. Nie musisz byc geniuszem aby zrozumiec. Rozpraszanie uwagi widzow i swojej na 1500 tematow jak np: Kosmici, trump, trump i wszystko wokol trumpa, aura, porwania przez kosmitow, wizualizacje, olejki eteryczne do podniesienia aury 9 czakry w 7 czakramie, japonskie ogrodki, oraz jeszcze wiecej TRUMPA (popychadla masonerii) i sam wiesz ile jeszcze TEMATOW KTORE WOLNOSCI NAM NIE WYWALCZA !!!!!

  do czego nas takie paplanie zaprowadzi? Ano do kompletnej tyranii.
  Ucz sie moze albo przylacz do Andrzeja Ponety i budujcie cos wiekszego ruch oporu oddolny ktory DZIALA.
  NIE GADAC!!! Rozumiesz roznice? GADANIE JEST be – nie daje NIC.
  Ale dzialanie z ludzmi oddolne jest CACY – np nekanie tych faszystow u koryta,

  Niestety, tak jak kazdy czlowiek ktory ma parcie na szklo i nic poza tym – nie spodziewam sie ze przejdziesz od slow do czynow. Musisz codziennie WRZESZCZEC do widzow rozumiesz ??? WRZESZCZEC!!!! wylazic krwa na ulice !!!!!! Obrazac tych tepych leni, obrazac i jeszcze raz obrazac.
  Miekke dyplomatyczne ugladzone wypowiedzi wiesz co dadza? G…. no. Tak jak do tej pory.

  1. “Pastor Chojecki Pójdzie Siedzieć – Skandaliczne Zachowania – Grzegorz Wysok wRealu24” – (Wideo z 29-04-2021)

   https://www.youtube.com/watch?v=B6EcR8Us-H8

   “Zeznania Euniki i Kornelii Chojeckich w Procesie Pastora Pawła Chojeckiego” – (Wideo z 30-04-2021)

   Pastor Paweł Chojecki oskarżony przez rządową Prokuraturę m.in. o obrazę uczuć religijnych katolików i zniewagę prezydenta Polski, Andrzeja Dudy.

   https://www.youtube.com/watch?v=weyOnuMB4cc

  2. Kto może, jest. Kto nie może, krytykuje. A jak Panu nie pasuje, proszę nie oglądać.

 3. “Potwierdzono, Że Szczepionka Na Covid-19 Firmy Pfizer Powoduje Uszkodzenia Mózgu” – (Tekst + Wideo 27-04-2021)

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/potwierdzono_ze,p775328670

  “…Cóż Pomoże Człowiekowi, Jeśli Nawet Cały Świat Posiądzie, a Na Duszy Swojej Poniesie Szkodę…”

  (Ewangelia wg św. Mateusza 16:26)

  http://www.biblia-internetowa.pl/Mat/16/26.html

  Link do różnych tłumaczeń tego wersetu w różnych polskich wersjach Biblii

  http://bibliepolskie.pl/zzteksty_wer.php?book=40&chapter=16&verse=26&tlid=4

  “A Warning From a Franciscan Brother Alexis Bugnolo From Rome” – (Video 18-02-2021)

  Interview with Franciscan hermit Alexis Bugnolo from Rome

  …This is Armageddon – People don’t realize it…

  https://rumble.com/vdy9il-a-warning-from-a-franciscan-brother-from-rome.html

  =======

 4. Będziesz znosił ten stan dopóki ludziska nie zaczną myśleć… Do zarządzania ZATRUDNIA się ludzi, a nie wybiera. Gdybyś miął dużą firmę i w jakimś momencie stwierdził, będę robił coś innego, to szukałbyś fachowca czy przyjął gościa na podstawie wyborów powszechnych ? Co najwyżej ogłosiłbyś konkurs dla fachowców i dałbyś kontrakt dla gościa po wnikliwej weryfikacji… ze wszystkimi konsekwencjami. A ludzie WYBIERAJĄ do bardzo specyficznej pracy. Wiesz co robi człowiek z wyborów, większość czasu wojuje z tymi co przegrali, na robotę nie zostaje już wiele czasu. Demokracja to iluzja dla naiwnego bydła… bo w gruncie rzeczy, jak już ktoś znajduje się na górze, to tak patrzy na resztę…

 5. Ludziom należy podać perspektywę i wytłumaczyć co nowe programy im dadzą, co nowe struktury będą im gwarantować, czym zasadniczo będą się różnić od obecnych, jak będą funktionować i jakie będą mieli gwarancje ich przestrzegania. Ludzie od tysięcy lat byli oszukiwani i nie są skłonni wierzyć żadnym nowym programom i są w większości bierni . Jaka jest gwarancja, że nowo stworzone struktury nie będą po pewnym czasie skorumpowane tak jak obecne? Jaka jest gwarancja na to? W obecnych systemach politycznych ludzkość (mam na myśli dorosłych) była indoktrynizowana już od najmąodszych lat , a więc czego można od nich teraz oczekiwać ? Obecnie nie ma żadnego państwa demokratycznego na tej planecie, jednostki posiadają władzę “absolutną” i jedynym ich zmartwieniem jest jak najdłużej utrzymać się na stołku, korupcja, obsesja posiadania władzy, potajemne spotkania (Bilderberger) itd.
  Na tej biednej planecie mieliśmy różne systemy , niewolnictwo, kapitalizm, socjalizm, w Kambodży Polpota itd. i jak do tej pory nic nie zdało egzaminu, a więc musimy się w pierwszej kolejności sami zmienić, pracować nad sobą i wtedy zaczniemy panować nad ciemną stroną mocy, gwarantowane! Należy starać się panować nad emocjami, tylko spokój może nas uratować. Gdzieś na jakimś filmiku na YT pokazany był obelisk na którym była mowa o redukcji ludzkości na tej planeci do 0,5 miliarda. Kto za tym stoi? Czy to co się obecnie dzieje tutaj, nie ma tego na celu? Franciszek z Watykanu bierze w tym także czynny udział. Pozdrawiam, życzę wszystkim dużo wytrwałości, spokoju, sił i zdrowia. Mało negatywnych emocji a co za tym idzie mniej luszu dla gadów z Astralu. Tym pogodym akcentem kończę.

 6. Witam
  Nie gram w tę grę już od dawna.
  Zauważyłam to jakiś czas temu.
  Wszystko jest oszukane, nie tylko c-19.
  Musimy wracać do korzeni. Każdy musi wejść sam na własną ścieżkę duchową i bez wzrostu duchowości nic się nie da zrobić.
  Pozdrawiam serdecznie

  PS
  wcale nie żyje za dużo ludzi… jest OK…to łatwo jest zrównoważyć

 7. nie pomogą żadne protesty i inne tego typu działania oni mają plan który jest realizowany krok po kroku
  ich nic nie obchodzi robią co chcą żadne zdrowo rozsądkowe działania ich nie obchodzą jak większość z nas wymordują to wtedy odpuszczą

 8. A ja sobie pozwolę być adwokatem diabła dla odmiany…. Skoro od paruset ( tak naprawdę dłużej) ludzkie stado jest wciąż tak samo naiwne i tępe, i daje się manipulować wedle woli przez garstkę….- to może NWO ma rację….. i 90 % ludzkości to jednak tylko posłuszne, bezmózgie, pół-zwierzęta… z mentalnością niedorozwiniętych 5latków, łatwowiernych wobec “dorosłych”- w postaci autorytetów politycznych , religijnych i naukowych….bez zdolności do samodzielnego poznawania, kwestionowania, myślenia, pragnienia zdobywania wiedzy na włąsną rękę- bez duszy, a przynajmniej niezbyt rozwiniętej…

  Większości “ludzi” nie potrzeba zbyt wiele by byli szczęśliwi ….. jak świnkom w zagrodzie: jeść, spać, obejrzeć tv, a bardziej ambitni – by poczuć się bardziej spełnionym, komuś zniszczą życie, zabiją, zgwałcą, sprzedadzą się koncernom, okradną itp.

  To nie ONI są wrogiem samym w sobie – to niereformowalna głupota i niedorozwój istot ludzkich…. których “elity” używają jako narzędzi do prowadzenia swojej hodowli.

  1. Tylko orły latają samotnie, barany chodzą w stadzie. Jakiś czas temu oglądnąłem filmik na You Tube Rotszylda jakiegoś tam III, który został mi skasowany. Treść brzmiała. jesteście dla nas bydłem, zrobimy z Wami wszystko. Mamy opanowane Wasze Rządy, prasę, radio, telewizję, dziennikarzy, kościół, celebrytów. Po przeczytaniu Huxleya, Chiny 5.0, Tech Jana Białka, Czwartą rewolucję przemysłową Klausa Schwaba, Fałszywe pandemie, Pandemie Kłamstw Judy Mikovits ,operacja Pandemia Marka Zamorskiego,, Globalny Bunt Elit Danilczuka, Wielki Reset Józefa Białka, Event 201i agendę 2020 zrozumiałem wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *