Rajski ptak – Sfilmowałam symbol wolności – Ewelina Frihauf

Kontakt do Eweliny:
Klubnabosso@gmail.com

2 thoughts on “Rajski ptak – Sfilmowałam symbol wolności – Ewelina Frihauf

 1. Zapewne nazwa nawiazuje do prekolumbijskiego bostwa Quetzalcoatl’a, czyli pierzastego weza. 🙂

 2. I.Za mojich czasów był i Rajski Ptak i Ptak Quetzal.
  II.Rajski Ptak podobnie jak Lirogon był w rejonie Australii, Tasmanii, Papui Nowej Gwineji.
  III.Ptak Qutezal, tylko Qutzal a nie Rajski Ptak był w Mezoameryce i był związany, tak jak pisze inny Komentator z kultem bóstwa Qutzalcoatl, i jego Pióra miały być cenniejsze dla Indian od złota lub srebra.
  IIII(IV). A ta Legenda, o której mówi Pani Ewelina Frihauf, jest bardzo piękna. Teraz będę czekał na wiadomość, czy ten Ptak Qutzal z nowu zaśpiewał. Jestem zrażony do słowa Wolność ale Legenda jest piękna. W Polsce podobnie jest traktowany Orzeł Bielik, o którym jedni mówią, że toOrlik i Padlinożerca. Lepszy padlinożerca niż ten , który pozbawia Życia. Inni porównują go do Koguta, ale przecież są i Koguty Białe, i Karmazyny (Czerwone) i Czarne.
  V.Oby Oba Ptaki/Gatunki Ocalały i znowu były liczne. I żeby miały gdzie gniazdować. {qfx x}.
  Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani. OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. Pozdrowienia także dla Pana Janusza i dla całego Zespołu NTV. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna. „Dieu est Passionat”. „Diabeł” est Amateaur. Myśl: „Diabeł” (czyli jeden z Szatanów, jeden z Dżinnów, będący Zwierzchnikiem Diabłów) w porównaniu do Duchownych, Przedstawicieli Religii, to Amator. Nawet w trzech (3) znaczeniach. Na krótko przed usłyszeniem wypowiedzi JŚ Ojca Świętego Franciszka, kiedy mówił o sporcie. 1.Gra zespołowa. 2.Amatorski charakter sportu. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. 1.Collevalenza [Lech]. 2. „Mała Blondyneczka”? Podobno jest pogrzebana, a nie pochowana, w Dobrzewie. Zawiniła Ciążą. Przecież wiadomo, że Rodzenie Dzieci jest przeklęte, podobnie jak Praca i tak zwane „Życie”. Co, nie? 3.Jak morduje to kocha. Co, nie? [„Nie cała Prawda, to cały Fałsz”/”Nie cała Prawda, to cała Nieprawda” – Pan John Burroughs kolega Pana Jima Pennistona. Wypowiedź w odcinku Cyklu pod tytułem: „Starożytni Kosmici”.] To w ramkach, kwadratowych nawiasach było kasowane. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o zagładę. Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach.
  Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)[.] Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, [mediota (?)]
  ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_05_11_20_45_ 2S-SS_day_CG. Dziś i Słońce, i Księżyc w Byku (Krowie). 21:01 11 V ● Środek Nowiu.
  Rajski ptak – Sfilmowałam symbol wolności – Ewelina Frihauf 4 maja 2021niezaleznatelewizja.pl . (20:46).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *