Pilne – zabrakło prądu we Wrocławskim szpitalu – Pacjenci nie otrzymują tlenu

7 thoughts on “Pilne – zabrakło prądu we Wrocławskim szpitalu – Pacjenci nie otrzymują tlenu

  1. Madrosc i przezornosc polakow nie zna granic.
   Na brak pradu w szpitalu pomoze tylko rozaniec, rydzyk, szczepionka i petycja zieby do medycznej mafii

 1. Drogi zespole.Czy można nadawać głośniej?Wiele osób słucha was na komórce. Ja mam na maxa i to jest słabo.

 2. Jeśli w domu jest zamrażarka ze sztucznym przeciągiem na przemian z szczelnym barakowozem i kotłownią ewentualnie sauną w jednym to jeszcze można podejrzewać broń energii skierowanej i to o czym mówi Pani Ewa. Ale tu robi się to otwarcie. Wcześniej niby przypadkowe skażenia ujęć Wody Pitnej z Widomym Znakiem w Gdańsku i Warszawie (ciekawe czy będzie jeszcze jakiś finał) a teraz trudności z Tlenem do oddychania. Bat’ko powiedział, że nikomu nie wolno żałować Powietrza i Światła to później, kiedy Go mordowano pod pozorem badań i leczenia jakiś facet w szpitalu, nie wiem nawet czy pacjent, chociaż był z nim na sali, powiedział, że zakręci mu, Bat’ce, tlen. Teraz poszli dalej. No ale jak ktoś ma wstręt do Wody Pitnej i Świeżego Powietrza (Tlenu ale i CO2, Metanu) to tak jest. Pozostaję z Wyrazami Szacunku i z nadzieją, że moje pozostałe komentarze pozostaną jeszcze umieszczone po zatwierdzeniu. Przepraszam jeśli Nie W Temacie. Ale przecież się lansuję.
  Pani Ewo, Pani „Dzień Gorącego Lata”, Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani. OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. Pozdrowienia także dla Pana Janusza. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna. „Dieu est Passionat”. „Diabeł” est Amateaur. Myśl: „Diabeł” (czyli jeden z Szatanów, jeden z Dżinnów, będący Zwierzchnikiem Diabłów) w porównaniu do Duchownych, Przedstawicieli Religii, to Amator. Nawet w trzech (3) znaczeniach. Na krótko przed usłyszeniem wypowiedzi JŚ Ojca Świętego Franciszka, kiedy mówił o sporcie. 1.Gra zespołowa. 2.Amatorski charakter sportu. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. 1.Collevalenza [Lech]. 2. „Mała Blondyneczka”? Podobno jest pogrzebana, a nie pochowana, w Dobrzewie. Zawiniła Ciążą. Przecież wiadomo, że Rodzenie Dzieci jest przeklęte, podobnie jak Praca i tak zwane „Życie”. Co, nie? 3.Jak morduje to kocha. Co, nie? [„Nie cała Prawda, to cały Fałsz”/”Nie cała Prawda, to cała Nieprawda” – Pan John Burroughs kolega Pana Jima Pennistona. Wypowiedź w odcinku Cyklu pod tytułem: „Starożytni Kosmici”.] To w ramkach, kwadratowych nawiasach było kasowane.
  Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o zagładę. Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach.
  Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)[.] Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, [mediota (?)]
  ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_05_09_10_03_ Dominika_CG. Kiedyś to był Dzień Zwycięstwa nad III Rzeszą a teraz to jest Dzień IIII(IV) Rzeszy. 10 V i 11V, i Słońce, i Księżyc w Byku (Krowie). 21:01 11 V ● Środek Nowiu. Ja zobaczyłem ten Film i Wpis dopiero 09 V (przed 8 V go u mnie nie było).
  Pilne – zabrakło prądu we Wrocławskim szpitalu – Pacjenci nie otrzymują tlenu 5 maja 2021 niezaleznatelewizja.pl . (10:09).

 3. Ciąg Dalszy
  I.Jeśli tak hucznie czci się jakiegoś zmarłego mężczyznę to nie chodzi o Niego tylko o to, że czci się:
  a)śmierć, b)jego „nasienie” czyli nieczystości, dzięki którym nie zmartwychwstanie po zgonie,
  c)świętuje się pozbycie się śladu polskiego ( tak jak zwalcza się ślad węglowy)
  II.Powiedziałem, napisałem, że świętuje się dziś Dzień Unii Europejskiej -IIII(IV)Rzeszy.
  Kościół świętuje hucznie Dzień Świętego Stanisława. Podobno Święty Stanisław wytknął JKM Bolesławowi Śmiałemu/Szczodremu, że ma Kochankę. Jak porządny Boss Mafii tak gorliwie ujął się za Żoną Władcy, że upadło Państwo Polskie. Drugi raz w wyniku działań Kościoła. Świętego Stanisława zabito ciosem w głowę. Bolesław Śmiały zmarł na Węgrzech a Jego syna Mieszka zamordowano po powrocie do Kraju. x Piotr Natanek mówił, że Bolesław Śmiały okaleczał, kazał okaleczać rycerzy. Widocznie ten pomysł z niewiernością małżeńską to pozór i trzeba było wymyślić lub wykazać poważniejszy powód. Wobec swojich Kościół nie wymagał wierności małżeńskiej a na pewno nie doprowadzał do Upadku Państwa z tego powodu. EU uczy się podwójnych standartów (a nie „standardów” – a może to coś innego) od Kościoła.
  III.Kościół hucznie obchodzi upadek Państwa Polskiego (i wytępienie słowiańskich Polaków w wyniku wcześniejszych upadków) a nie Osobę Świętego Stanisława.
  IIII(IV).Jakby Święty Stanisław zmartwychwstał w formie takiego Kadłubka jak Państwo JKM Władysława Łokietka to pewnie by zmarł zaraz po zmartwychwstaniu albo by go dobito Misericordią („Miłosierdzie”) . Zwolennicy eutanazji uczą się od Kościoła. Tylko Kościół stosował ją inaczej. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, [mediota (?)]
  ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_05_09_11_04_ Dominika_CG.

 4. Ciąg Dalszy
  Ciąg Dalszy 2
  Bardzo chętnie zobaczę mój drugi komentarz “po zatwierdzeniu”.
  Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, [mediota (?)] ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_05_09_11_09_ Dominika_CG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *