Jak w anglojęzycznym mainstreamie dyskutuje się o paszporcie covidowym – Joanna Slabon

9 thoughts on “Jak w anglojęzycznym mainstreamie dyskutuje się o paszporcie covidowym – Joanna Slabon

 1. Ludzka rasa nie ma nic do gadania – jedno naciśnięcia guzika i “ludzkość” cofa się do epoki kamienia łupanego. Bogowie tak przerobili człowieka, by był urodzonym, naiwnym głupkiem – podatnym na wszelkie programowanie ideologiczno religijne. Tak jak trzoda chlewna – spełnia swoją słuszną rolę i nie jest w stanie wyjść ponad swój półzwierzęcy stan świadomości. Albo namiestnicy bogów( NWO) zrobią porządek z trzodą i ludzkość “sobie będzie” – egzystować jako totalni niewolnicy – albo, ludzi nie będzie…..

 2. To co się stanie gdy po zeskanowaniu mojej twarzy okaże się że nie mogę wejść do sklepu ? Gdy takich głodnych ludzi bedzie wiecej, to szyby w sklepach polecą

 3. Ta pani ma rację , właśnie jakieś grupy wsparcia i trzymanie się razem ! Ja od początku szukam tego typu kontaktów .

 4. Podaję adres pod którym można legalnie zładować na komputer ciekawą publikację : Księga Urantii -Polish Translation- Urantia Foundation :

  https://urantia.nyc/tc/dlc/

  Znaleźć tam można w rozdziale – Historia Urantii –
  A w podrozdziale 72 -Rząd na pobliskiej planecie – ciekawe informacje dotyczące organizacji życia społecznego, na planecie podobnej do Ziemi i bardzo odmiennego od tego co mamy obecnie tutaj na Ziemi. Przedstawiona organizacja życia tego społeczeństwa na tamtej planecie odbiega znacznie od naszej, abstrahując od tego co zamierzają z nami zrobić synowie i córki Szatana. Drogi panie Andrzeju, co można mówić o grupach wsparcia, jeśli 99% korespondencji w Internecie prowadzi się bez wykorzystania programów szyfrujących (np. Enigmail do Thunderbirda) . Programy te nie są 100% bezpieczne, ale utrudniają trochę życie innym ciekawskim, można rzec mała konspiracja, a nie granie w otwarte karty. Nie ma koincydencji, wszystko zostało dawno już zaplanowane, oni nie posiadają, ani grama empatii. Dlaczego wykorzystanie wolnej energii i innych genialnych wynalazków, jest zwalczane na wszystkie możliwe sposoby? bo wtedy każdy z nas stałby się wolnym człowiekiem, a tego oni nie chcą!!!! Prezydent Łukaszenko nie ogłosił cowidozy
  na Białorusi i nie wziął pieniędzy z WHO. Drodzy czytelnicy, wiecie sami co chciano z nim zrobić, zostawię to bez komentarza. Ubezwłasnowolnieni niewolnicy którzy się zaszczepili, dokonali tego z wygodnictwa, strachu lub pod tzw. dobrowolnym przymusem ( paszporty szczepień). W tych grupach społecznych proszę nie szukać panie Andrzeju wsparcia i trzymania się razem, w sumie są to “biedni” ludzie. Skłócone dwuklasowe społeczeństwo, którym można z łatwością manipulować jest ich celem, przestali się z tym kryć, żarty się skończyły.
  Pan Witold Gadowski na YT mówi o tych metodach.

  https://www.youtube.com/watch?v=DAWx1WT0yXw
  https://www.youtube.com/watch?v=iuewf-SpUGQ

  Koincydencja?
  https://www.onet.pl/?utm_source=duckduckgo.com_viasg_plejada&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=9338ce76-8363-4c12-8491-49e9ef6d2ec3&sid=fa6d4510-5922-45b7-8963-4dcc05c514ce&utm_v=2

 5. Hej czy wi ktoś ją to jest teraz w Holandi. Mój cyn chce jechać do pracy w połowie czerwca, zastanawiam się czy będzie musiał si zaszczepić czy wykonać test.

 6. Janusz wolal gledzic bez konca o trumpie i ufo a o tym jak bronic sie przed nazizmem i segregacja ludzi – olal totalnie. A teraz co, zonk?

  Zaraz wprowadza walute cyfrowa i podatki oraz dostep do netu tylko o wylacznie (a jak?) po wyszczypieniu.

  I co, januszek bedzie wtedy robil 500 filmikow o feng shui, rasach kosmitow czy moze jajcach humorku w czasach mega faszyzmu i medycznego satanizmu?

 7. Jestem medium. Pokazano mi czym jest oblicze izolowania ludzi w “pLan m-ED-ia”. Mentalne zniewolenie, najgorsza rzecz jaką można zrobić duszy. Zakazano mi wchodzić mentalnie w tematykę wydarzeń “pLan m-ED-ia” i mam czyścić umysł, serce od tych informacji. 2 metry/maski, izolacja itp oraz zamknięte miejsca publiczne jako upadek sektorów gospodarki to nic w porównaniu do tego, co dzieje się z duszami! – TO ISTNE ROZRYWANIE DUCHOWYCH POŁĄCZEŃ DUSZ i podział energetyczny. KAŻDY MA WYBÓR. Ale to nie jest walka fizyczna, ona wydarza się na poziomie mentalnym, a nawet powiem głębszym…Jeśli jesteś wolny mentalnie, nigdy, nawet w więzieniu więźniem nie będziesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *