Wchodzimy w fazę segregacji biologicznej – Irena Sienkiewicz

19 thoughts on “Wchodzimy w fazę segregacji biologicznej – Irena Sienkiewicz

  1. APEL Pastora Chojeckiego – Grozi Mu 5 Lat Więzienia Za Krytykę – (Tekst+Wideo)

   “PRZYSZLI PO MNIE – PRZYJDĄ i PO WAS”

   “Może Was razić ostry, dosadny język, którego używam w swoich kazaniach, programach publicystycznych i satyrycznych.
   Ale czy przypadkiem nie przyszło Wam na myśl, że to Wasz język się stępił, a język naszego Pana, Jezusa Chrystusa, był OSTRY, dosadny i szokujący”

   “Zastanówcie się, czy nie raziłyby Was słowa Jana Chrzciciela, który za krytykę niemoralności władzy świeckiej został zabity przez Heroda”

   “Czy nie powiedzielibyście Janowi Chrzcicielowi – Po co mieszasz się do polityki – Po co się wychylasz – Po co używasz ostrych słów i burzysz święty spokój władzy…”

   https://knp.lublin.pl/2021/06/01/apel-pastora-chojeckiego-do-protestantow-ws-jego-procesu/

   ====

   1. “WZRUSZAJĄCA mowa obrońcy pastora Pawła Chojeckiego – RELACJA Z ROZPRAWY – (Tekst+Wideo)

    Mec. Andrzej Turczyn:

    “Pawła Chojeckiego znam trzydzieści lat. Poznałem go, kiedy przyjechałem do Lublina na studia na wydział prawa UMCS. Od tamtego czasu znam go jako wyjątkowego patriotę. Zwrócił on moją uwagę na problemy polityczne w Polsce. Później, kiedy wyjechałem z Lublina, żeby dalej kształcić się w zawodzie prawnika, miałem okazję z odległości obserwować jego działalność. Proszę Sądu, on od trzydziestu lat prowadzi zaangażowaną działalność społeczną po to, żeby zwracać uwagę na istotne dla Polaków problemy życia społecznego. Wcale nie dziwię się Pawłowi Chojeckiemu, który wyraził w swoich wyjaśnieniach stanowisko, że jeżeli jemu ktoś zarzuca znieważenie narodu polskiego, to jest to w stosunku do niego zniewaga. Ten człowiek, na ile go obserwowałem, w szczególności przez ostatnie 10 lat jego działalności publicznej, nie robi niczego innego oprócz wojowania przy pomocy słowa o to, żeby temu narodowi żyło się lepiej. Ma on oczywiście swoją wizję lepszego życia narodu polskiego, ale moim zdaniem nikt, kto chociaż w niewielkim zakresie zapozna się z wypowiedziami, działalnością, programami, które prowadzi, nie odważy się postawić w tej sprawie tezy, że znieważał naród polski. Ten człowiek w każdym programie mówi, że robi to po to, żeby polski naród żył w dostatku i był bezpieczny”

    https://idzpodprad.pl/aktualnosci/wzruszajaca-mowa-obroncy-pastora-pawla-chojeckiego-relacja-z-rozprawy/

    ====

   2. “HANNA SHEN – ŚWIAT PO PANDEMII WIDZIANY Z AZJI” – (Wideo z 04-06-2021 Idź Pod Prąd TV)

    HANNA SHEN – korespondentka telewizji Idź Pod Prąd na Tajwanie.

    Jaki świat zastaniemy po pandemii koronawirusa?
    Jakich niebezpieczeństw możemy się spodziewać?
    Czy poznamy kiedyś całą prawdę o pandemii?

    https://www.youtube.com/watch?v=KKX9cpJdEWw

    “POLSKA I ŚWIAT PO CHIŃSKIEJ PANDEMII” – (Wideo z 03-06-2021 Idź Pod Prąd TV)

    https://www.youtube.com/watch?v=CxUEPVYrIGk

    “SĄD WYPUŚCIŁ CHIŃSKIEGO SZPIEGA” – (Wideo z 02-06-2021 Idź Pod Prąd TV)

    https://www.youtube.com/watch?v=QuLCYpXurns

    ====

 1. Zajmijcie sie lepiej szybkim uswiadamianiem wojska bo zaraz wladze wysla wojsko aby szczypic lud pod karabinem gdy zaczna padac wydziobani po wypuszczeniu gorszego wirusa lub 5g

  Ale ja wiem – wy w ntv wolicie gadac o krasnoludkach i porwaniach ufo

 2. Witam, szanowna pani Ireno, jako była nauczycielka, nie miała pani dużego wpływu na program nauczania w szkole. Szkoła, rodzina i kościół, politycy, system, RTV, prasa , kształtowały młode pokolenie. Niestety każdy z tych czynników miał negatywny, wpływ na przyszłe pokolenia i jest to co jest! Zmiany obecnego sytemu, będą przypominały zmiany obsady w sztuce teatralnej, ale grana grana sztuka pozostanie ta sama, zmienią się tylko aktorzy. W dobie Internetu, jest masa ciekawych informacji pozwalających jednostce, jeśli zechce, zacząć pracować nad sobą. Sztuką jest odsiewanie plew od ziarna, ale przy odrobinie chęci i zdrowego rozsądku, jest to możliwe. Warte poczytania jest “Przebudzenie” Anthony de Mello.
  Szacuję, że 95% społeczeństwa, jest w takim stanie i nie da się nic zrobić. Ta część społeczeństwa, nie interesuje się absolutnie polityką i tym co się wkoło dzieje, im wystarcza zrobienie krzyżyka na liście wyborczej, oglądanie mediów głównego ścieku, wiara w kościół, medycynę i przemysł farmaceutyczny, pełny brzuch i są jak zombi . Garstka ludzi jest obudzona, zdaje sobie sprawę z sytuacji jaka zaistniała.
  Powoływanie się na przykłady z Biblii w komentarzach, pozbawione jest sensu. Taki komentarz jest bezwartościowy. Osobiście uważam, że poruszanie spraw dotyczących UFO w nTV jest jak najbardziej, na miejscu. Potwierdzam istnienie istot pozaziemskich!!!. Temat jest jak najbardziej aktualny. Ktoś powie,dlaczego nie chcą z nami “rozmawiać”? Odpowiedź jest prosta, ludzie są duchowo niedorozwinięci!!!
  Zamiast miliardy Zł. wydawać na preparaty zwane szczepionkami, należy zadbać o zdrową żywność , żywność nie zmodyfikowaną genetycznie, zdrowe odżywianie, czyste powietrze i wodę. Uznanie za równoważne, medycynę szkolną i medycynę naturalną, za popełnione błędy przedstawiciele obu medycyn, byliby równi wobec prawa, a więc o co chodzi? o forsę czy nie tak? Przedstawiciele obu medycyn, powinni postawić na profilaktykę, a leczenie powinno być ostatecznością, zadbać o zdrowie psychiczne społeczeństwa.
  Udostępnić media głównego ścieku, niezależnym dziennikarzom, niezależnym specjalistom z dziedziny medycyny, techniki, finansów, prawa. W ten sposób powstaną normalne media informacyjne.
  TYLKO DLA POLAKÓW: DAJĘ WAM BROŃ DO RĘKI
  “Święte Psy” Autor: Stan Tymiński – format PDF w Internecie.

 3. Janusz Zagórski zniechęcając do szczepień będzie miał na sumieniu setki ludzi. Razem z szarlatanem Ziębą już mają na końcu wiele ofiar. Janusz Zagórski jest albo chorym człowiekiem ablo złym człowiekiem.

  1. a co Pan na to, że Mazowiecki i jego ‘drużyna’ mają na sumieniu już 130 tys. osób, które zmarło ‘ponadprogramowo’, bo nie miały dostępu do opieki lekarskiej w wyniku ‘strategii’ (nie)rządu w ‘walce’ z covidem? kto szarlatan, a kto nie to się już niedługo okaże. gdyby tylko Pan miał odwagę i inicjatywę zapoznać się z faktami/dokumentami/badaniami prezentowanymi przez tysiące lekarzy i naukowców na całym świecie to by Panu ta zasłona z oczu spadła. ale to Pan musi chcieć dostrzeć Prawdę, Pan musi chcieć zmiany, Pan musi do Prawdy dojrzeć. bez Pana udziału nic się nie zmieni. pozdrawiam!

 4. Tak jak żydzi są PODRÓBĄ PRAWDZIWEGO czyli LECHICKIEGO NARODU WYBRANEGO… tak jak ruskie (też białoruskie) czyli poprzenazywane moskale czy chazary PODRÓBĄ RUSINÓW

  tak COVIDOWY SANITARYZM jest NEFILIMSKĄ PODRÓBĄ zapisanej w Apokalipsie św Jana BOŻEGO “ODDZIELENIA ZIARNA od obŻYDLiwości plugawiącej tę ziemię swoimi toraizmami”…. “OBŻYDLIWOŚCI jaka z tego ŚWIATA będzie WYMAZANA zrzuceniem do PIEKIELNYCH CZELUŚCI”….

  w tym wszelki ezooszołomów na usługach maschiaca i maryi .:D

  PRZEPIERDOLILIŚCIE SWOJĄ SZANSĘ NA ZBAWIENIE…. na sto ŚLĘŻY 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *