Przegląd wydarzeń Jarosława Dobruckiego

9 thoughts on “Przegląd wydarzeń Jarosława Dobruckiego

 1. “GLOBALNA OPERACJA POLICJI – EUROPOL – FBI – SŁUŻBY AUSTRALII – SETKI LUDZI W ARESZCIE DZIĘKI POLICYJNEJ PROWOKACJI”

  Policja dostała się do aplikacji o nazwie „AN0M”, na której wymieniano zaszyfrowane wiadomości i podrzuciła ją przestępcom jako „bezpieczny środek łączności”.

  Policja przeniknęła do dystrybucji tych urządzeń. Urządzenia krążyły wśród przestępców i cieszyły się renomą bezpiecznych. Krąg ich użytkowników się rozszerzał, ale w rzeczywistości urządzenia te kontrolowała… policja.

  Specjalne telefony z aplikacją „AN0M” miały omijać tradycyjne zabezpieczenia i możliwość namierzenia użytkownika.

  “Trafiły do kieszeni setek podejrzanych przestępców – powiedział szef policji – którzy w końcu sami zakuli się w kajdanki ufając AN0M i komunikując się przez urządzenia, które cały czas podsłuchiwaliśmy”

  https://nczas.com/2021/06/09/globalna-operacja-policji-europol-fbi-sluzby-australii-setki-ludzi-w-areszcie-dzieki-policyjnej-prowokacji/

  ====

  “EUROPOL – SETKI ARESZTOWAŃ PO WIELKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ AKCJI”

  Międzynarodowi śledczy z 16 państw aresztowali ponad 800 podejrzanych w ponad 100 krajach, w tym ponad 70 w Niemczech, podczas akcji przeciwko zorganizowanej przestępczości. Była to jedna z największych dotychczasowych operacji policyjnych – jak ogłosił we wtorek (08-06-2021) Europol podczas konferencji w Hadze. Łącznie przeszukano ponad 700 domów, skonfiskowano tony narkotyków i duże ilości gotówki, biżuterii oraz broni.

  Śledczy podsłuchiwali rozmowy telefoniczne i inne kanały komunikacyjne gangów przez ponad półtora roku.

  “Była to jedna z największych i najbardziej wyrafinowanych akcji w historii” – powiedział wiceszef Europolu Jean-Philippe Lecouffe podczas konferencji w Hadze. Operacja „Tarcza trojańska” została przeprowadzona wspólnie przez amerykańskie FBI oraz FDA, policje szwedzką i holenderską, a koordynowana była przez Europol. Zaangażowano śledczych z 16 krajów, w tym z Niemiec.

  https://m.dw.com/pl/europol-setki-aresztowa%C5%84-po-wielkiej-mi%C4%99dzynarodowej-akcji/a-57812999

  ====

 2. Izrael juz nie jest najbardziej zaszczepionym krajem. Wyprzedza szwajcaria az 64% , 1 dawka, a wiadomo ze ok 94% pojdzie na druga.

  Uk tez wiecej. Wkrotce kanada tez przy obecnym tempie.
  Cos pieknego z tymi pilotami samolotow!! Czyli pasazery musza szczypawki a piloci nie :))))

 3. Po co torturować Protasewicza? Wystarczy obiecać, że nie będzie deportowany do Ługańska i mamy rączki czyste, a gość będzie sypał we własnym interesie.

 4. “Raport – RYNEK NARKOTYKÓW UE ODPORNY NA PANDEMIĘ” – (09-06-2021)

  Producenci i dystrybutorzy narkotyków zaczęli wykorzystywać technologie cyfrowe, ułatwiające im dystrybucję niemal bez ponoszenia ryzyka.
  Kontakt odbywa się np. za pomocą komunikatora, po czym sprzedawca wysyłał współrzędne GPS z lokalizacją towaru, a kupujący robi przelew elektroniczny.
  Modyfikowane są szlaki i metody przemytu – z wykorzystywaniem w większym stopniu innych środków transportu, niż usługi oficjalnych kurierów.
  Mają w tym udział osoby z grup marginalizowanych, takich jak np. bezdomni.

  https://m.dw.com/pl/raport-rynek-narkotykowy-ue-odporny-na-pandemi%C4%99/a-57833343

  ====

 5. “CONOP 8888 – PLAN PENTAGON DO WALKI Z… ZOMBIE”

  Armia Stanów Zjednoczonych opracowała plan wojny z różnymi odmianami zombie. Jako jedyna w USA przygotowała się do przeciwdziałania każdej alarmowej sytuacji.
  Planiści uznali, że za taką trzeba uznać nawet atakujące hordy “ŻYWYCH TRUPÓW”
  (Czy w domyśle chodzi o “POSZCZEPIENNYCH”)

  https://www.wprost.pl/amp/448067/conop-8888-plan-pentagonu-do-walki-z-zombie.html

  ====

 6. Ten gość zachowuje się jakby był oplacang przes Rosję. Czy jest agentem Putina? Wychwala ten naród morderców z rąk których zginęły miliony Polaków. Wstyd.

 7. Związek radziecki? Człowieku co ty piłeś? Chyba sam chciałbyś mieć takiego prezydenta jak Putin. Przecież Putin morduje dziennikarzy, opozycjonistów itd. Czlowjekj nie ośmieszaj się!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *