Prowokacja i próba zabójstwa Pawła Bednarza

6 thoughts on “Prowokacja i próba zabójstwa Pawła Bednarza

 1. Ale czy nie tak właśnie ma działać WIR? Bezprogowe referendum gdzie garstka może zadecydować o losie innych. Garstka być może zmanipulowanych ludzi. WIR może cofnąć nas do plemiennych waśni, właśnie takich politycznych samosądów.

 2. Gdyby w Polsce pojawil sie Jezus , tez by go zaj…bali. Poszla by plota wsrod tluszczy , ze tanie wino kradnie z biedronki

 3. Panie Bednarz, Jezus Chrystus czuwa nad Panem.
  Pan jest prawdziwym Pasterzem, wybrancem Boga.
  Tylko pan walczy o te biedne dzieci sieroty.
  My jestesmy miernoty ktore nic nie robia tylko sie przygladamy, wstyd mi za ludzi, moze nawet za siebie.
  pozdrawiam
  oby Jezus pana zawsze mial w opiece.
  Dobro zawsze wygra.

 4. “ŻYJĘ W UCIECZCE”

  Kiedy szukałam mieszkania i była bardzo ładna nieruchomość. Zapytałam zarządcę, czy są jakieś inne drzwi oprócz głównego wejścia?
  A on na to: „Nie, to jedyna droga, którą można wejść i wyjść”. Odpowiedziałam, że nie jestem zainteresowana, nie mogę mieszkać w miejscu, gdzie jest tylko jedno wejście. Praktycznie żyję w ucieczce.

  Co było dla pani motywacją do uprawiania tego rodzaju dziennikarstwa śledczego?

  “Do działania skłoniła mnie utrata kogoś bardzo bliskiego w wyniku handlu ludźmi. Wywołało to we mnie cichy gniew”

  https://m.dw.com/pl/dziennikarska-%C5%9Bledcza-tobore-ovourie-%C5%BCyj%C4%99-w-ucieczce/a-57888072

  ====

 5. I.1.Indiana Jones, kiedy zmuszono Go do wypicia Krwi Kali Maa zkręcał się na jakiejś płaskiej powierzchni, nieskrępowany. A po tem zapadł w Czarny Sen Kali Maa. Taki może być pierwszy kontakt z „lekami”, „terapią”. Ja taki miałem. A teraz jestem w stanie wyjść raz z domu.
  2.W Indiach zgwałcono Dwie Panienki tak, że w Polsce trzeba Je było operować, żeby nie umarły.
  Zrobili to Prawdopodobnie Zwolennicy Siwy, tacy „ogniści” i „pełni temperamentu”, kolor Pomarańczowy.
  3.Ostatnio, niedawno, widziałem hinduskich Sadhu i Dżinistów pozbawionych Owłosienia, jakby byli Buddystami. Nie dawno widziałem wyz[n]awców Katolicyzmu, możliwe, że Rytu Malabarskiego wystrzyżeni jak Duchowni w Polsce zanim całkiem zaczęli golić Głowy, wcześniej w rycie Malabarskim, wyglądali jak Sikhowie tylko mieli inny kolor Turbanów.
  4.Jakiś czas temu w JKM Newsletter napisano, że indyjski Socjalista(?) powiedział, że jeśli jego Córkę by zgwałcono to on by Ją oblał jakimś paliwem i podpalił, żeby spłonęła. To jest istota moralności. Bądźcie etyczni a nie moralni.
  5.Kolejny raz usłyszałem, że Siwa jest bardzo dobry bo niszczy Świat ale po tem tworzy nowy.
  Co to w ogóle za pociecha? I dla czego nowy Świat tworzy Siwa kolor Pomarańczowy a nie Brahma kolor Zielony? Jeśli takie rzeczy dzieją się na Świecie ztworzonym przez Siwę, to dla czego nie zajmie się procesami trawienia i spalania paliw a ztwarzanie Światów nie zostawi/ł Brahmie?
  II. W wyniku „terapii” mogę pomylić kolejność .
  1.Rozbijanie wiat przystankowych w Toruniu około roku 1989.
  2.Wojny Gangów. Policja lub Wojsko asystują kiedy Gangsterzy „czynią swoją powinność”.
  3.Magdalenka. (Akcja Policji).2002(?).
  4.Ogłoszenie zjawiska, procesów o nazwie „Zmiana Pokoleniowa”. To pewnie wtedy powiedziano tak o Milicjantach.
  5.Zabójstwo młodego Policjanta, który, po służbie, zwrócił uwagę rozrabiakom niszczącym Wiatę Przystankową.
  6.Zgon młodego mężczyzny po pobiciu przez łebków/łepków policyjnych w Łodzi. (Taki łepek/łebek zamordował kiedyś/przez takiego łebka/łepka zginął Vincent van Gogh. A nie popełnił samobójstwo).
  7.O innych powiązanych sprawach już pisałem.
  8.Tego innego Pana Trybuna Ludowego zneutralizowano(!) metodami prawniczymi.
  9.Inne sprawy dotyczące Policji były poruszane w Telewizji. Od takiego ciosu zginął młody spokojny chłopak, zaatakowany przez trochę starszych chłopaków, „mniej spokojnych”, zadbano, żeby można to było obejrzeć. Żeby zrobiło odpowiednie wrażenie. Nagranie pokazano w Telewizji Polsat, Audycja; „Państwo w Państwie”.
  III.Były już nagonki:
  1.Na Pszczoły.
  2.Na tych, których „trzeba” zlinczować.
  3.Na Drzewa, którym „same” łamią się Konary lub „same” całe się przewracają i koniecznie trzeba je wyciąć.
  4.Kampania, żeby montować foteliki.
  5.Kampania, żeby sprzątać psie kupy.
  6.Kampania przeciw agresywnym Psom.
  7.Kampania przeciw Szczurom.
  8.Kampania przeciw Komarom.
  9.Kampania przeciw Kleszczom.
  10.Kampania przeciw „brzydko pachnącym” w Środkach Komunikacji Masowej.
  11.Kampania przeciw biedakom drzemiącym w wiatach przystankowych, na siedzeniach. Nic nie niszczyli.
  12.Nagonka na Dziki.
  13.Nagonka, żeby kosić Trawy „bo badyle zasłaniają widoczność”. Na materiale pokazano trawy, które sięgały do wysokości okien a nie zasłaniały. Modne jest, może to minęło, koszenie trawy prawie do gołej ziemi, jak na filmach z US. Tylko tam to są specjalne trawniki.
  IIII(IV).Nie dawno Pani, która mówiła na małe Dzieci „Dzieciaki”, zarzucono, że mówiła Dziecku, że jest „agresywne” a po tem je biła i/lub kazała bić innym Osobom.
  V.Rzymianie powiadali, że jak są złe czasy to jest Dobre Prawo. Na takie złe Czasy to trzeba jak najwięcej takich Ludzi jak Pan. Oby te dobre słowa od Państwa powyżej Zadziałały tak jak trzeba. _Przyłanczam_ się (bez żadnej ironii, szyderstwa). Oby Pan, Pan Paweł Bednarz, ocalał i doczekał takich czasów, żeby Dzieciom nie działa się krzywda ale żeby były a Pan, żeby mógł, a nie musiał, się zająć innymi nie tak ponurymi sprawami. Wcześniej Pana pochwaliłem, mam nadzieję, chcę mieć nadzieję, że to, co teraz napisałem nie odbije się tak na Panu. Oby był Pan bezpieczny od wszelkich nieszczęść. Salut.
  Pozostaję z Wyrazami Szacunku i z nadzieją, że moje pozostałe komentarze pozostaną jeszcze umieszczone po zatwierdzeniu. Przepraszam jeśli Nie W Temacie. Ale przecież się lansuję.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. Pozdrowienia dla Pani Ewy i dla Pana Janusza. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna. Marlin-Merlin-Morliny. Bhraonáin-Brehon-Pharao-Per-aa – Faraon. CSSR-CSsR. Pijar – PR – PR (I, II, III, IV). Szanowny Pan Giza (powód do dumy) – Szanowa Pani Maria Sakkari. Oby Pani Iga Świątek dalej wygrywała. Mimo tego co się stało.
  JCM Manko Kapak –JCM Paczakuti [(?)Superata]. „Dieu est Passionat”. „Diabeł” est Amateaur. Myśl: „Diabeł” (czyli jeden z Szatanów, jeden z Dżinnów, będący Zwierzchnikiem Diabłów) w porównaniu do Duchownych, Przedstawicieli Religii, to Amator. Nawet w trzech (3) znaczeniach. Na krótko przed usłyszeniem wypowiedzi JŚ Ojca Świętego Franciszka, kiedy mówił o sporcie. 1.Gra zespołowa. 2.Amatorski charakter sportu. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które strasznie straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. 1.Collevalenza [Lech]. 2. „Mała Blondyneczka”? Podobno jest pogrzebana, a nie pochowana, w Dobrzewie. Zawiniła Ciążą. Przecież wiadomo, że Rodzenie Dzieci jest przeklęte, podobnie jak Praca i tak zwane „Życie”. Co, nie? 3.Jak morduje to kocha. Co, nie? [„Nie cała Prawda, to cały Fałsz”/”Nie cała Prawda, to cała Nieprawda” – Pan John Burroughs kolega Pana Jima Pennistona. Wypowiedź w odcinku Cyklu pod tytułem: „Starożytni Kosmici”.] To w ramkach, kwadratowych nawiasach było kasowane. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o zagładę. Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy obdarty ze skóry przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach. Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)[.] „Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej!”. „ A nawet jeszcze lepsiej, jeszcze dobrzej (dobrziej)” – SAM. Jestem przeciwnikiem „krzyża chrystusowego” – Pana Jezusa raczej nie. „Kto nie jest przeciw nam, jest z nami” a nie „Kto nie jest z nami, jest przeciw nam”.
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_17_22_39_ Day_of_Thunder_CG.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż Nic”(oby wydobrzał).
  Prowokacja i próba zabójstwa Pawła Bednarza 10 czerwca 2021 niezaleznatelewizja.pl . (23:07).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *