Cyfryzujemy polską demokracje tworzymy E-Parlament Wolnych Ludzi cykl spotkań z sympatykami NTV

4 thoughts on “Cyfryzujemy polską demokracje tworzymy E-Parlament Wolnych Ludzi cykl spotkań z sympatykami NTV

 1. Ruchomy Cel pisze:
  12 czerwca 2021 o 16:01
  “RZĄDOWA AGENCJA ZWOŁUJE PILNE SPOTKANIE – SETKI PRZYPADKÓW ZAPALENIA MIĘŚNIA SERCOWEGO U MŁODYCH LUDZI PO PRZYJĘCIU SZCZEPIONEK…” – (12-06-2021)
  https://nczas.com/2021/06/12/rzadowa-agencja-zwoluje-pilne-spotkanie-setki-przypadkow-zapalenia-miesnia-sercowego-u-mlodych-ludzi-po-przyjeciu-szczepionek-moderny-i-pfizera/
  ====
  Odpowiedz

  I.P.Ruchomy Cel czy chodzi o tych MŁODYCH LUDZI, którzy wystawili trumnę, przed Teatrem, gdz[i]e występował Mistrz Gustaw Teofil Holoubek, jeszcze za Jego Życia? A może chodzi o tych MŁODYCH LUDZI, którzy dbają o higienę biedaków i „zgredów” tak, jak dbano w KL Auschwitz? Czy o takich, którzy doprowadzili do tego, że Mistrz Szymon Kobyliński, właściwie Tadeusz Szymon Kobyliński, musiał _ściąć_/zciąć Brodę i na zdjęciu w internecie szarpie się za jej resztki? „To nie jest kraj dla starych Ludzi”? „Pora umierać”? „Wypad z Kraju” (gdzie, na tamten Świat?). Kiedy za stalinizmu na zebraniu MŁODZI LUDZIE narzekali na starych, jeden Stary powiedział, żeby wyduszać starych, kiedy są jeszcze młodzi. Czy tym MŁODYM LUDZIOM po szczepionkach dolegają duszności?
  Pozostaję z Wyrazami Szacunku (ale nie dla takich MLODYCHLUDZI, o jakich wspomniałem) i z nadzieją, że moje pozostałe komentarze pozostaną jeszcze umieszczone po zatwierdzeniu. Przepraszam jeśli Nie W Temacie. Ale przecież się lansuję.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. Pozdrowienia dla Pani Ewy i dla Pana Janusza. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna. Marlin-Merlin-Morliny. Bhraonáin-Brehon-Pharao-Per-aa – Faraon. CSSR-CSsR. Pijar – PR – PR (I, II, III, IV). Szanowny Pan Giza (powód do dumy) – Szanowa Pani Maria Sakkari. Oby Pani Iga Świątek dalej wygrywała. Mimo tego co się stało.
  JCM Manko Kapak –JCM Paczakuti [(?)Superata]. „Dieu est Passionat”. „Diabeł” est Amateaur. Myśl: „Diabeł” (czyli jeden z Szatanów, jeden z Dżinnów, będący Zwierzchnikiem Diabłów) w porównaniu do Duchownych, Przedstawicieli Religii, to Amator. Nawet w trzech (3) znaczeniach. Na krótko przed usłyszeniem wypowiedzi JŚ Ojca Świętego Franciszka, kiedy mówił o sporcie. 1.Gra zespołowa. 2.Amatorski charakter sportu. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które strasznie straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. 1.Collevalenza [Lech]. 2. „Mała Blondyneczka”? Podobno jest pogrzebana, a nie pochowana, w Dobrzewie. Zawiniła Ciążą. Przecież wiadomo, że Rodzenie Dzieci jest przeklęte, podobnie jak Praca i tak zwane „Życie”. Co, nie? 3.Jak morduje to kocha. Co, nie? [„Nie cała Prawda, to cały Fałsz”/”Nie cała Prawda, to cała Nieprawda” – Pan John Burroughs kolega Pana Jima Pennistona. Wypowiedź w odcinku Cyklu pod tytułem: „Starożytni Kosmici”.] To w ramkach, kwadratowych nawiasach było kasowane. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o zagładę. Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy obdarty ze skóry przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach. Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)[.] „Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej!”. „ A nawet jeszcze lepsiej, jeszcze dobrzej (dobrziej)” – SAM. Jestem przeciwnikiem „krzyża chrystusowego” – Pana Jezusa raczej nie. „Kto nie jest przeciw nam, jest z nami” a nie „Kto nie jest z nami, jest przeciw nam”.
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_16_07_49_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż nic”(oby wydobrzał).
  Cyfryzujemy polską demokracje tworzymy E-Parlament Wolnych Ludzi cykl spotkań z sympatykami NTV 15 czerwca 2021 niezaleznatelewizja.pl .

 2. Ciąg Dalszy 1
  Cyfryzujecie polską demokrację czyli tworzycie Państwo Podstawy Wirtualnej Demokracji. Absolutnie nie chodzi mi o Demokrację Urojoną. Gdzie indziej też mówiono o tym, żeby można było głosować przez internet, przy pomocy komputerów, telefonów i tym podobne. To by była Demokracja Bezpośrednia a właściwie dosłownie Demokracja, bo takie Głosowanie to Referendum, a Referendum to Podstawa każdej Prawdziwej Demokracji. Jest jednak wiele obaw co do bezpieczeństwa takiego Głosowania. Sami Państwo mówiliście o Satelitach, kiedy indziej mówiło się o Rosyjskim Serwerze, o Systemie „Alert”. Jeśli by się udało to miało by to też cechy Słowiańskiego Wiecu, bo przecież wypowiadali by się Parlamentarzystki i Parlamentarzyści a Słuchali i Głosowali Wszystkie i Wszyscy Zainteresowane i Zainteresowani. Mnie jednak martwi, że podobno jest TVP Parlament ale w internecie a nie natrafiłem na TVP Parlament w Telewizji lub Radio. Nie obrażajmy się na TV i Radio, bo może z tym być jak z Budkami Telefonicznymi o czym mówi Pan WC Wojciech Daniel Cejrowski w najnowszych Odcinkach Cyklu pod tytułem: „Boso przez Świat”.
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_16_14_51_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż Nic”(oby wydobrzał).

 3. Ciąg Dalszy 2
  III. W Radio Maryja wypowiadał się Pan Krzysztof Bukowski (Stowarzyszenie Rodzin Żołnierzy Wyklętych) Poruszył dwie sprawy:
  1.Obniżenie emerytur dla UB-eków.
  2.Zakaz chowania Komunistów na Powązkach Wojskowych, Trzeciej po Wawelu i Skałce Nekropolii Narodowej.
  1.A.Ponieważ Ofiary UB-eków mają niskie świadczenia to trzeba odebrać lub obniżyć świadczenia UB-ekom.
  B.Dla czego nie podwyższycie Państwo świadczeń Ofiarom UB-eków?
  C.Czyżby obalenie Reżimu UB-eków było błędem?
  D.US i inne Państwa Poważne mają swojich „suk…ów”, im też chcielibyście Państwo obniżyć lub zabrać uposażenia?
  E.Pewnie nie ale z tego powodu ONZ zakazało robić takich takich rzeczy funkcjonariuszom nawet upadłych Reżimów.
  2.A.Pan Bukowski, żeby przekonać Słuchaczy porównał Dygnitarzy upadłych Reżimów do seryjnych morderców.
  B.Tak to prawda i jedni, i drudzy zabijają, zabili dużo Ludzi.
  C.To może zakażcie Państwo Wojen. Powiedziane jest „Nie zabijaj” a nie „Nie zabijaj ale na wojnie możesz zabijać”, „Nie zabijaj ale Terrorystów Lewackich możesz zabijać”.
  D.We Francji odznaczono i nagrodzono Policjantów, którzy zwalczali francuski Ruch Oporu w czasie WWII. UB-ecy też zwalczali Żołnierzy Wyklętych. Państwo Francuskie Vichy nie było samodzielnym Reżimem. Na Północy Francji Policjanci (czy może Żandarmi) podlegali Okupantowi.
  E.Pierwszy Sekretarz Towarzysz Stanisław Kania należał do PZPR uważał, że jest Komunistą.
  Generał Wojciech Jaruzelski ma wypisane na grobie: „Żołnierz”.
  Będą Panowie nawoływali do wyrzucania Militarystów z Nekropolii Narodowych. Przekonacie do tego Japończyków?
  3.A.Miał powstać Łuk Triumfalny na Rocznicę Bitwy 1920 Roku/Cudu nad Wisłą i Miano Upamiętnić KL Warschau. Nie powstały. Ale Pan Słomka zniszczył Pomnik Generała Berlinga.
  B.Mieli być docenieni Ci, którzy padli Ofiarą Reżimu podległego Obcemu Mocarstwu.
  Czy przez złamanie Praw Człowieka i Obywatela?
  C.Co to będzie innego niż Zemsta?
  D.Kościół każe wybaczać, nawet 77 razy. Ja bym nie wybaczył? Szczególnie jeśli Ofiary nie żyją i same nie mogą wybaczyć. Ale Pan Krzysztof Bukowski wypowiada się Rozgłośni Ojców Redemptorystów, w Audycji „Radio Maryja”.
  E.Pan Willi Brant w 1970 wybaczył w imieniu Niemców, którzy _musieIi_ opuścić tereny PRL, przed 1937 rokiem należące do Niemiec. Czy słusznie Niemcy postępują, jakby nie wybaczył?
  F.Jesteście Państwo Mścicielami Krwi? To może UB-ecy powinni schronić się w Świątyniach, żebyście nie odpłacili im za Cierpienia i Odebranie Życia Tych Osób, które stały się ich Ofiarami?
  G.Czy ktoś z Państwa miał podeptane Paznokcie? Nie wyrwane ale chociaż podeptane.
  Czy ktoś z Państwa miał zrobioną „jesień średniowiecza” tak, że nie możecie dłużej normalnie siedzieć w Autobusie?
  IIII(IV).Alterego Pani Posłanki Kamili Gasiuk-Piechowicz twierdzi, że Aktor grający Rubeusza Hagrida w Filmach z Cyklu o Harrym Potterze ma dolepiane Włosy i Zarost. Rycerze w reklamie 600 lecia Bitwy pod Grunwaldem pewnie też.
  Ale Mistrz Szymon Kobyliński, właściwie Tadeusz Szymon Kobyliński miał takie Włosy i Zarost. I x Piotr Ściegienny. A na ulicy obcinano głównie Zarost ale pewnie i Włosy w czasie WWII. To jest „Wolność”? A może Okupacja? „Mordunku bo ratują” (za mój Bat’ko).
  V.Ktoś zadaje pytanie: „Dla czego Oni to rąbią”. Ktoś odpowiada: „Bo mogą”.
  Nikt nie pyta dla czego mogą. Odpowiadam: „Bo udają się kolejne Polowania na Głowy Działu” i Państwa, które mają zniszczoną lub uszkodzoną Strukturę Wewnętrzną nie mogą dbać o swojich Obywateli i Mieszkańców, a co mówić o Obywatelki i Mieszkanki? Nawet Reżimy niekomunistyczne.
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_16_17_58_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż Nic”(oby wydobrzał).

 4. Ciąg Dalszy 3
  VI.Chętnie używam określenia „mlodzi chlopcy”. Posądzam pewne Osoby o to, że używają takiego określenia i że tak je wymawiają. Określenia „MLODYCHLUDZI” jeśli użyłem to jako cytatu na potwierdzenie, że „system” się zapędził. Czy wypowiadanie się Osób upośledzonych na Państwa łamach przynosi Państwu ujmę? Może gimnastyka umysłowa w kontakcie z NTV poprawiła by ich sytuację, zmniejszyła upośledzenie?
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_17_15_07_ Day_of_Thunder_CG.
  POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach.
  2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż Nic”(oby wydobrzał). (15:08)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *