Zapowiedź miejsc spotkań e-parlamentu Wolnych Ludzi – Krystyna Maciąg

17 thoughts on “Zapowiedź miejsc spotkań e-parlamentu Wolnych Ludzi – Krystyna Maciąg

 1. Niestety, ale filmy wiświetlają się mocno przerywane. Co chwile buforuje. Nie jest to kwestia internetu mojego na 99%.

 2. I.Co to za półanalfabeci każą pisać Rej a nie Rey, Plater a nie Platter, Kościuszko a nie Kościószko.
  Takich Panów jak Starowieyski, Nowowieyski też będą zmieniać? Państwo Rosatti, teraz Rosati jeszcze rozumiem, żyją to sądownie mogą sobie zmienić ale zmarli i to tak dawno, że w Mowie Polskiej w wersji pisanej , nie było litry „j” i tym podobne?
  II.Nie jestem bez winy bo sam ostatnio pisałem „Kościuszko” i nie od razu się zorientowałem, zauważyłem.
  Zapowiedź miejsc spotkań e-parlamentu Wolnych Ludzi – Krystyna Maciąg
  29 czerwca 2021 niezaleznatelewizja.pl .
  Pozostaję z Wyrazami Szacunku i z nadzieją, że moje pozostałe komentarze pozostaną jeszcze umieszczone po zatwierdzeniu. Przepraszam jeśli Nie W Temacie. Ale przecież się lansuję.
  Pozdrowienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. Pozdrowienia dla Pani Ewy i dla Pana Janusza. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna. Marlin-Merlin-Morliny. Bhraonáin-Brehon-Pharao-Per-aa – Faraon. CSSR-CSsR. Pijar – PR – PR (I, II, III, IV). Haram – Harem – Herem/Cherem.
  Seestern – Gwiazda Morza – Stella Maris. CCCP: CCC – Godło Imperivm Osmańskiego – Porty Ottomańskiej, P-Portugalia, P-Polak w KL. Szanowny Pan Giza (powód do dumy) – Szanowa Pani Maria Sakkari. Oby Pani Iga Świątek dalej wygrywała. Mimo tego co się stało. Pan Jerzy Broszkiewicz „Mister Di”. Di_eu-Di_Eu-Di_EU, Di_abeł. k
  JCM Manko Kapak –JCM Paczakuti [(?)Superata]. „Dieu est Passionat”. „Diabeł” est Amateaur. Myśl: „Diabeł” (czyli jeden z Szatanów, jeden z Dżinnów, będący Zwierzchnikiem Diabłów) w porównaniu do Duchownych, Przedstawicieli Religii, to Amator. Nawet w trzech (3) znaczeniach. Na krótko przed usłyszeniem wypowiedzi JŚ Ojca Świętego Franciszka, kiedy mówił o sporcie. 1.Gra zespołowa. 2.Amatorski charakter sportu. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które strasznie straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. 1.Collevalenza [Lech]. 2. „Mała Blondyneczka”? Podobno jest pogrzebana, a nie pochowana, w Dobrzewie. Zawiniła Ciążą. Przecież wiadomo, że Rodzenie Dzieci jest przeklęte, podobnie jak Praca i tak zwane „Życie”. Co, nie? 3.Jak morduje to kocha. Co, nie? [„Nie cała Prawda, to cały Fałsz”/”Nie cała Prawda, to cała Nieprawda” – Pan John Burroughs kolega Pana Jima Pennistona. Wypowiedź w odcinku Cyklu pod tytułem: „Starożytni Kosmici”.] To w ramkach, kwadratowych nawiasach było kasowane. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o zagładę. Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy obdarty ze skóry przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach. Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)[.] „Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej!”. „ A nawet jeszcze lepsiej, jeszcze dobrzej (dobrziej)” – SAM. Jestem przeciwnikiem „krzyża chrystusowego” – Pana Jezusa raczej nie. „Kto nie jest przeciw nam, jest z nami” a nie „Kto nie jest z nami, jest przeciw nam”.
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”.
  Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. 2021_06_30_15_43_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG.

 3. kefaa7 pisze:
  1 lipca 2021 o 14:15
  Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu.

  Uwielbienia dla Pani Marii Szabłowskiej ( „Wideoteka Dorosłego Człowieka”) i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani, dla Pani Stanisławy Ryster („Wielka Gra”) i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani oraz dla Pani Katarzyny Pakosińskiej i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani (wcześniej „Kabaret Moralnego Niepokoju”), Pozdrowienia dla Szanownego Małżonka, szczególnie ze względu na Dobro Szanownej Pani.
  [Włodzimierz Zbigniew Czarzasty (?JP).]:
  „Tak. Po pierwsze. Nie ma czegoś takiego jak spiskowa teoria dziejów. Jest Spiskowa praktyka dziejów.
  Historia Ludzkości jest historią łajdactw jakie popełnili jedni Ludzie wobec innych Ludzi. I W związku z tym, ci, którzy te łajdactwa popełnili starają się trzymać te łajdactwa w ukryciu. Chociażby dla tego, żeby móc je popełniać w przyszłości. To jest taka ogólna tego… . […].” Wygłoszone 26 kwietnia 2018r.
  Opublikowane 27 kwietnia 2018 r. W ramach Wykładu “Nowy porządek świata i kontrola umysłu” – Witold Hake .
  O tym myśleli Pan Samuel Phillips Huntington i Pan Francis Fukuyama, kiedy zapowiadali „Koniec Historii”. Ale „czajnik wyczyszczono kwasem solnym i wyrzucono” dla tego „ostatni człowiek”. Zamiast Ludzkości są Szaroocy . Czy „Koniec Historii” tej ze słów cytowanej wypowiedzi nastąpił? To po co było zastępować Ludzkość Szarookimi („Plaga”). Jestem przeciwnikiem „krzyża chrystusowego” – Pana Jezusa raczej nie. „Kto nie jest przeciw nam, jest z nami” a nie „Kto nie jest z nami, jest przeciw nam”. „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. Co do „ex-Terminator i tak dalej” . To nie są wymysły. „Crazy is my Life”, „Sterowany jestem…”, [„Twoje myśli, nie są Twojimi myślami”.] „2021_07_01_14_21_ Day_of_Thuner_CG”. POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach. 2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż Nic”(oby wydobrzał). {Mam nadzieję, że pełną nazwę Watchdog nie zmieniono ponownie.} POST POST SCRIPTVM: Pan B{e}njamin Netanjahu, również Bibi Netanjahu – izraelski polityk, to jest ktoś. Wycofać się z tak daleko posuniętych Działań, kiedy grozi mu to co grozi. Podobno w okolicach Strefy Gazy Strona Izraelska z nowu ostrzelała Hamas. Oby to się nie potwierdziło. (14:22).

 4. I.1.JE Pan Prezydent Andrzej Sebastian Duda powiedział: „Nie chcemy Rewolucji Obyczajowej”.
  2.Rewolucja, i to nie tylko Obyczajowa, to aborcja, eutanazja, in vitro, tworzenie Chimer, utylizacja Zarodków. 3.To do czego nawiązuję, czyli: Matriarchat, Matrylinearyzm (potępiony w Filmie pod tytułem: „W Imię Króla I” , gdzie występuje Pan Burt Reynolds (Burt Reynolds, właśc. Burton Leon Reynolds Jr.)), Cześć oddawana Kobietom nawet nagim, zachowującym się w sposób wyzywający, prowokujący, nawet w Pozie Prakriti (z widocznymi Wszystkimi Wdziękami) a nie Cześć jako Obowiązek narzucony Kobietom, o którą To One mają zabiegać a nie Ich Czciciele, to prawdziwe, naturalne Ustawienia Fabryczne a ci, którzy wprowadzili Patriarchat, o czym jako o ustawieniach fabrycznych mówi Pan WC Wojciech Daniel Cejrowski to Postępowcy, sam SAM Pan Redaktor Stanisław Andrzej Michalkiewicz ma lepsze określenie =Postępacy=, to dobre określenie na Czcicieli młodzieńców, i pierwiastka męskiego w miłości(?) i poczynaniu nowego życia (Córki i Synowie, Dzieci, Ciemności) . 4.Nie wiem, jak to jest w społeczności Szarookich (Osób o szarych Tęczówkach).
  II.Pan Grzegorz Piotr Kucharczyk jest Autorem Książki pod tytułem: „CHRYSTOFOBIA, 500 LAT NIENAWIŚCI DO JEZUSA I KOŚCIOŁA.” Mogłem coś pominąć ale Twórca Dzieła o niechrześcijanach/nie WszechKatolikach mówi/pisze dopiero przy okazji „Wielkiej Rewolucji Francuskiej” (rewolucji antyfrancuskiej). Protestanci nie są Chrystofobami tylko, mam nadzieję, że to się zmieni, zmienia lub zmieniło, Mariofobami, uprzedzonymi do „Matki Boskiej, Najświętszej Maryji Panny” (Boskiej Matki, Miriam, Devi-dhi-Devi). No jeśli Marcin Luter uważał, że Pan Jezus był najgorszym grzesznikiem to rzeczywiście nienawidzą Pana Jezusa ale nie tylko Oni pochwalają ukrzyżowanie. Wrogowie Kościoła? Zbór to zdaje się Kościół. Nienawidzą swojich świątyń i Instytucji Religijnych. Podejrzewam, że nienawidzili Instytucje Religijne innych wyznawców „Chrześcijaństwa” „Chrystjanizmu”, WszechKatolicyzmu. A czy Katolicy byli Inni? Miłość – perfidna forma zagłady. Święty Paweł:1.Dzieweczek swojich nie tykajcie, nawet jeśli się z Nimi ożenicie to Ich nie tykajcie. 2.Ileż to razy ginąłem na Arenach. (JP) kefaa7: O małżeństwie, Parafraza: „Jak chcę zdobyć Etykietkę od Piwa, to muszę kupować cały Browar?”. 1.„Ważne są Skojarzenia i Symbole („Key are Symbols”)”. 2.-3.„Wszystko się ze wszystkim łączy – cokolwiek nas otacza, nie jest tym na co wygląda”. 4.„Prawda Was wyzwoli”. 5.(JP) kefaa7: Jest dokładnie odwrotnie ( nawet nie „na skos”) niż się oficjalnie podaje. (I niż się uczy Dzieci). 6.Joanna D’Arc została „zbawiona” – na stosie. „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. Co do „ex-Terminator i tak dalej” . To nie są wymysły. „Crazy is my Life”, „Sterowany jestem…”, [„Twoje myśli, nie są Twojimi myślami”.] „2021_07_02_15_52_ Fr_ee_day_CG”. POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach. 2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż Nic”(oby wydobrzał).{Mam nadzieje, że pełnej nazwy Watchdog z nowu nie zmieniono}. POST POST SCRIPTVM: Pan B{e}njamin Netanjahu, również Bibi Netanjahu – izraelski polityk, to jest ktoś. Wycofać się z tak daleko posuniętych Działań, kiedy grozi mu to co grozi. Podobno w okolicach Strefy Gazy Strona Izraelska z nowu ostrzelała Hamas. Oby to się nie potwierdziło. (15:53).

 5. I.1.Poczytny Autor, który nawał spamem mój list elektroniczny –Emalię do Niego, napisał opowiadanie o tym, jak w Nocy, w Warszawie, jakiś mężczyzna napotkał Kosmitę. Kosmita poprzez wizję pokazał mężczyźnie jak wspaniała jest Cywilizacja tego Kosmity, wspaniałe budowle i tym podobne. Kiedy mężczyzna ocienił już tą Cywilizację i docenił, wtedy Kosmita zamordował go i pożarł.
  2.Przepowiednie to „plucie Ludziom w twarz i domaganie się, żeby mówili, że to Deszcz Pada”. Dla Szarookich Deszcz to gorsza obelga niż plwociny na twarzy ale dla Ludzi to było odwrotnie.
  II.1.Przepowiednia o dwóch Czarnych Orłach, Białym Orle, Kogucie i Małym Lwie.
  Skorzystał na tym tylko Führer bo zamiast zaatakować _narpiew_ Francję (Kogut) i ponieść klęskę od Białego Orła (Polska) zaatakował _narpiew_ Polskę i pokonał Polskę, Francję a mało brakowało pokonałby Małego Lwa (Anglia – Wielka Brytania). Jeszcze lepiej zkorzystali na tym Towarzysze Masoni lub Illuminati. Bo Führer nie posłuchał przestrogi Messinga (Wolf Grigoriewicz Messing) i skierował się na Wschód co doprowadziło do porażki III Rzeszy. 2.Inna przepowiednia wzywa Polaków, żeby nie narzekali na swojich Władców. Ci Polacy to Historyczny Naród Polski czyli przybysze zprowadzeni przez Kościół, żeby zagospodarowywali Ziemie Słowian. Tak jak Ronald Bilius „Ron” Weasley w Filmie pod tytułem: „Insygnia Śmierci 1” uwierzył, że jest Urzędnikiem i ma Żonę, i Dzieci, tak Historyczny Naród Polski uwierzył, że jest Narodem Polskim i krytykował władców Polski. Ale Ci władcy, działali na rzecz Ojczyzny Historycznego Narodu Polskiego, Ojczyzny Rasy Panów, także Ich odłamu czyli Panów Polskich. 3.Pod Płowcami Rycerze polscy (?) zdobyli tabory z łupami wiezione, przez Ciury, czyli młodzieńców, którzy może w przyszłości zostali by Knechtami, podczas gdy Knechci i Brodacze jadąc konno wyprzedzili Wozy z Łupami. 4.JKM Zygmunt I Stary Jagiellon, czuł się Habsburgiem, po Mamie Elżbiecie Rakuszance, zhołdował Polskę Prusom, dla tego na Kresach koloniści mówią „h” jak w „haben”- mieć , pobrał się z Xiężniczką Boną Sforzą, żeby Habsburgowie poprzez to małżeństwo przejęli majątek Rodziny Królowej Bony, tak jak wcześniej Wittelsbachowie przejęli Królestwo Obojga Sycylii –Monarchię Króla Rogera poprzez małżeństwo jednego z Nich z Potomkinią Króla Rogera. Tylko tam posunięto się jeszcze do zarażenia Głowy Działu Królestwa Obojga Sycylii Mafią. III.Jeśli uważacie się za Spadkobierczynie i Spadkobierców Kultury Łużyckiej obojętne czy bliżej Wam do Celtów, czy do Nordyków, czy do Wenedów-Słowian to uczcie się Języka DolnoŁużyckiego. To jest Mowa Ludności Kultury Łużyckiej. Ta zbieżność nazwy nie jest przypadkowa. Łużyczanie to Potomkowie Ludności Kultury Łużyckiej, więcej mężczyzn R1A niż w Obszarze Wisły, ponad 60 %. Panie są Potomkiniami Kobiet , które zastali Metysi R1A przybyli zza Uralu, pewnie także Kobiet Neandertalskich. Są Europejkami. Bada się haplogrupy Y, bada się haplogrupy Mitochondrialne a trzeba, przynajmniej też, badać haplogrupy X. Język GórnoŁużycki to zmieszana mowa Wenedów i Sklawinów, potomków Panienek Wenedzkich-Słowiańskich i Nordyckich Bastarnów. Doszło tam do czegoś takiego jak napaść Syna Polis Greckiego na Helenę, wtedy jeszcze nie trojańską, i Panienki uczestniczące w Dziewczęcej Schadzce. Nie mylić z Babskim Combrem. Ubolewam nad tym ale Święto Kupały to zbezczeszczona Schadzka Dziewczęca. Ponieważ to udawało się wiele razy dla tego Wende w Niemczech znaczyło tyle co obelga na rozwiązłą Kobietę, Osobę lekkich obyczajów. Syrby-Serbowie to nawiązanie do Regio Svrbi, zachodniej części Sorabii, gdzie mieszkali Sklawinowie, podczas gdy Łużyce były zamieszkane przez Łużyczan-Wenedów. IIII(IV). Słowo Wende to Wielka Weneda, jeszcze przed Kulturą Łużycką, to Cywilizacja od Wandei we Francji do Wenecji a może nawet Toskanii we Włoszech aż do Kieś-Wenden na Łotwie .
  V.Bastarnowie to też nie pochlebne określenie, tyle co Bękarci, Bastardowie.

 6. I.1.Poczytny Autor, który nawał spamem mój list elektroniczny –Emalię do Niego, napisał opowiadanie o tym, jak w Nocy, w Warszawie, jakiś mężczyzna napotkał Kosmitę. Kosmita poprzez wizję pokazał mężczyźnie jak wspaniała jest Cywilizacja tego Kosmity, wspaniałe budowle i tym podobne. Kiedy mężczyzna ocienił już tą Cywilizację i docenił, wtedy Kosmita zamordował go i pożarł.
  2.Przepowiednie to „plucie Ludziom w twarz i domaganie się, żeby mówili, że to Deszcz Pada”. Dla Szarookich Deszcz to gorsza obelga niż plwociny na twarzy ale dla Ludzi to było odwrotnie.
  II.1.Przepowiednia o dwóch Czarnych Orłach, Białym Orle, Kogucie i Małym Lwie.
  Skorzystał na tym tylko Führer bo zamiast zaatakować _narpiew_ Francję (Kogut) i ponieść klęskę od Białego Orła (Polska) zaatakował _narpiew_ Polskę i pokonał Polskę, Frację a mało brakowało pokonałby Małego Lwa (Anglia – Wielka Brytania). Jeszcze lepiej zkorzystali na tym Towarzysze Masoni lub Illuminati. Bo Führer nie posłuchał przestrogi Messinga (Wolf Grigoriewicz Messing) i skierował się na Wschód co doprowadziło do porażki III Rzeszy. 2.Inna przepowiednia wzywa Polaków, żeby nie narzekali na swojich Władców. Ci Polacy to Historyczny Naród Polski czyli przybysze zprowadzenie przez Kościół, żeby zagospodarowywali Ziemie Słowian. Tak jak Ronald Bilius „Ron” Weasley w Filmie pod tytułem: „Insygnia Śmierci 1” uwierzył, że jest Urzednikiem i ma Żonę i Dzieci, tak Historyczny Naród Polski uwierzył, że jest Narodem Polskim i krytykował władców Polski. Ale Ci władcy, działali na rzecz Ojczyzny Historycznego Narodu Polskiego, Ojczyzny Rasy Panów, także Ich odłamu czyli Panów Polskich. 3.Pod Płowcami Rycerze polscy (?) zdobyli tabory z łupami wiezione, przez Ciury, czyli młodzieńców, którzy może w przyszłości zostali by Knechtami, podczas gdy Knechci i Brodacze jadąc konno wyprzedzili Wozy z Łupami. 4.JKM Zygmunt I Stary Jagiellon, czuł się Habsburgiem, po Mamie Elżbecie Rakuszance, zhołdował Polskę Prusom, dla tego na Kresach koloniści mówią „h” jak w „haben”- mieć , pobrał się z Xiężniczką Boną Sforzą, żeby Habsburgowie poprzez to małżeństwo przejęli majątek Rodziny Królowej Bony, tak jak wcześniej Wittelsbachowie przejęli Królestwo Obojga Sycyli –Monarchię Króla Rogera poprzez małżeństwo jednego z Nich z Potomkinią Króla Rogera. Tylko tam posunięto się jeszcze do zarażenia Głowy Działu Królestwa Obojga Sycyli Mafią. III.Jeśli uważacie się za Spadkobierczynie i Spadkobierców Kultury Łużyckiej obojętne czy bliżej Wam do Celtów, czy do Nordyków, czy do Wenedów-Słowian to uczcie się Języka DolnoŁużyckiego. To jest Mowa Ludności Kultury Łużyckiej. Ta zbieżność nazwy nie jest przypadkowa. Łużyczanie to Potomkowie Ludności Kultury Łużyckiej, więcej mężczyzn R1A niż w Obszarze Wisły, pona 60 %. Panie są Potomkiniami Kobiet , które zastali Metysi R1A przybyli zza Uralu, pewnie także Kobiet Neandertalskich. Są Europejkami. Bada się haplogrupy Y, bada się haplogrupy Mitochondrialne a trzeba, przynajmniej też, badać haplogrupy X. Język GórnoŁużycki to {zmieszana} mowa {Wenedów} i Sklawinów, potomków Panienek Wenedzkich-Słowiańskich i Nordyckich Bastarnów. Doszło tam do czegoś takiego jak napaść Syna [Władcy] Polis Greckiego na Helenę, wtedy jeszcze nie trojańską, i Panienki uczestniczące w Dziewczęcej Schadzce. Nie mylić z Babskim Combrem. Ubolewam nad tym ale Święto Kupały to zbezczeszczona Schadzka Dziewczęca. Ponieważ to udawało się wiele razy dla tego Wende w Niemczech znaczyło tyle co obelga na rozwiązłą Kobietę, Osobę lekkich obyczajów. Syrby-Serbowie to nawiązanie do Regio Svrbi, zachodniej części Sorabii, gdzie mieszkali Sklawinowie, podczas gdy Łużyce były zamieszkane przez Łużyczan-Wenedów. IIII(IV). Słowo Wende to Wielka Weneda, jeszcze przed Kulturą Łużycką, to Cywilizacja od Wandei we Francji do Wenecji a może nawet Toskanii we Włoszech aż do Kieś-Wenden na Łotwie . V.Bastarnowie to też nie pochlebne określenie, tyle co Bękarci, Bastardowie.

 7. I.1.Niemcy/Dobra Polska oburzał się i nie chciał słuchać o Zębach („Kotara Patriarchów” lub „Draperia Patriarchów”). 2.Kiedy oglądaliśmy Film o osiągnięciach Polskich Sportowców z czasów, kiedy Pan Gerard Cieślik z kolegami pokonał Drużynę ZSRR na Stadionie Śląskim, zapytałem: „Oglądasz (słuchasz) o Osiągnięciach Swojego Organizmu”? Nie oponował, przyjął to spokojnie. Może w myślach przyznał mi rację. 3.Kiedyś rozmawialiśmy o zamianie Pieniędzy w PRL w latach ’50 XX wieku. Doszedłem do wniosku, że wtedy była możliwość łatwiejszego kredytu lub pożyczki dla Obywateli niż w późniejszych czasach. 4.W jednej z wersji Niemcy/Dobra Polska był Pierwszym Sekretarzem lub kimś takim, zaszedł dużo dalej, dużo wyżej niż Dostojnik Partyjny o tym samym Imieniu, Nazwisku, którego Ojciec miał to samo Imię, co Ojciec Niemiec/Dobrej Polski. II.1.Środek Pełni „Księżyca”(Selne-Lvnae-Księżniczki-Xiężniczki-Królewny-Miesiączki) to najlepszy czas na Schadzki Dziewczęce i na Niepokalane Poczęcie. Zdaje się/podobno Gautama Sidharta Budda został wtedy poczęty. Córki i Synowie Światłości. 2.Środek Nowiu „Księżyca” to podejrzewam najlepszy czas na Babski Comber, Oddawanie się Orgiom Seksualnym i Oglądanie Horrorów, Thrillerów, Dystopii. Raczej, gdyby zniesiono karę śmierci ze starości lub podobne kary. Muzułmanie pewnie będą wiedzieć, kiedy będzie wolno pić alkohol, palić tytoń i tym podobne. 3.Mordy rytualne, Gwałty, Wampiryzm i tym podobne to jakaś pomyłka. Może spożywanie Krwi menstruacyjnej ale to dla gorliwych. III.1.Szare Tęczówki mieli Bogowie, przynajmniej Nordyccy, Skandynawscy. 2.To nie jest jednak powód do radości lub zadowolenia, powiedziałem to koledze. 3.W Kościele można usłyszeć: „Będziecie królować w Niebie”, czyli może/pewnie będziecie Bogami lub jak Bogowie. To co obiecywał JE Diabeł alias Szatan vel Wąż.
  4.Jeśli jednak Osoby o szarych tęczówkach miałby zpotkać taki los jak Bogów Nordyckich, Skandynawskich w wersji jaką ujawniono niedawno to wolę nie, dziękuję bardzo, postoję, poczekam.
  IIII(IV).Bardzo chciałbym się nauczyć Mowy Danusi i Mowy Generała. Jeśli to jeszcze możliwe.
  V.Było by miło, gdyby spełnił się sen o tym, że byłem kimś w rodzaju Misjonarza, zwiedzałem różne Kraje, spożywałem Owoce i Jedzenie z tych Krajów, poznawałem Panie z tych Krajów ale raczej uczyłem się Ich Mowy, Obyczajów, Historii, Geografii i tym podobne a nic z tych rzeczy na czas Środka Nowiu „Księżyca”. Ale to miało być za mojego życia (Życia?).

  Navěky spálil´s mou tvář

 8. kefaa7 pisze:
  5 lipca 2021 o 12:30
  Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu.
  Czy to “czyściciele” u Państwa tak reagują na wszelkie kontrowersje czy to “leszcze”, którzy robią za CÍA i mają alergię na wiedzę?

  Navěky spálil´s mou tvář

 9. _
  kefaa7 pisze:
  5 lipca 2021 o 12:30
  Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu.
  Czy to “czyściciele” u Państwa tak reagują na wszelkie Kontrowersje czy to “leszcze”, którzy robią za CÍA i mają alergię na Wiedzę?

  Navěky spálil´s mou tvář

 10. I.1.Kończyny to nie tułów. Ale co by było z kończynami bez tułowia.
  2.Pancerz Owadów, pancerz Żółwi, łuska, włosy, pióra, zęby to nie skóra. Ale co by było z nimi, może poza pancerzem Owadów, bez skóry. 3.Nie wiem, czy Owady mają pod pancerzem chitynowym (szkielet zewnętrzny) jakąś skórę. 4.Żaby mają skórę ale nie mają tych organów zewnętrznych: pancerz, łuska, włosy, pióra, zęby. II.1.uczyłem się o naskórku martwym, naskórku żywym i o skórze właściwej. 2.Tkanka podskórna – całkiem słusznie. 3.Gruczoły w skórze podobnie jak gruczoły w tułowiu. III. Nostradamvs 4:66, podejrzewam, że chodzi o Dzieło Centvrie nazywane ostatnio tylko Przepowiedniami: „W przebraniu wiary, z ogolonymi głowami wielu będzie siać Zło. Będą zatruwać studnie i źródła. Zabijać siłę Zachodu.”. U nas łysi zaczęli zatruwać studnie i źródła (ujęcia Wody), kiedy podobno z nowu staliśmy się częścią Zachodu. Po zatruwaniu Wody to raczej „záchodu” (wychodek) mówiąc z języka czeskiego. Rzekę Kolorado w US ktoś celowo zatruł.
  IIII(IV). Noście długie Włosy. Nie ścinajcie Zębów. Nie ścinajcie Paznokci. Osoby płci męskiej noście także długie Brody/Zarost. Miłość – perfidna forma zagłady. Święty Paweł:1.Dzieweczek swojich nie tykajcie, nawet jeśli się z Nimi ożenicie to Ich nie tykajcie. 2.Ileż to razy ginąłem na Arenach. (JP) kefaa7: O małżeństwie, Parafraza: „Jak chcę zdobyć Etykietkę od Piwa, to muszę kupować cały Browar?”. 1.„Ważne są Skojarzenia i Symbole („Key are Symbols”)”. 2.-3.„Wszystko się ze wszystkim łączy – cokolwiek nas otacza, nie jest tym na co wygląda”. 4.„Prawda Was wyzwoli”. 5.(JP) kefaa7: Jest dokładnie odwrotnie ( nawet nie „na skos”) niż się oficjalnie podaje. (I niż się uczy Dzieci). 6.Joanna D’Arc została „zbawiona” – na stosie. „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. Co do „ex-Terminator i tak dalej” . To nie są wymysły. „Crazy is my Life”, „Sterowany jestem…”, [„Twoje myśli, nie są Twojimi myślami”.] „2021_07_05_14_06_ DanSelene-Devi_CG”. POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach. 2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż Nic”(oby wydobrzał).{Mam nadzieję, że pełnej nazwy Watchdog z nowu nie zmieniono}. POST POST SCRIPTVM: Pan B{e}njamin Netanjahu, również Bibi Netanjahu – izraelski polityk, to jest ktoś. Wycofać się z tak daleko posuniętych Działań, kiedy grozi mu to co grozi. Podobno w okolicach Strefy Gazy Strona Izraelska z nowu ostrzelała Hamas. Oby to się nie potwierdziło. (14:07).(14:13).

 11. I.1.Kończyny to nie tułów. Ale co by było z kończynami bez tułowia.
  2.Pancerz Owadów, pancerz Żółwi, łuska, włosy, pióra, zęby to nie skóra. Ale co by było z nimi, może poza pancerzem Owadów, bez skóry. 3.Nie wiem, czy Owady mają pod pancerzem chitynowym (szkielet zewnętrzny) jakąś skórę. 4.Żaby mają skórę ale nie mają tych organów zewnętrznych: pancerz, łuska, włosy, pióra, zęby. II.1.uczyłem się o naskórku martwym, naskórku żywym i o skórze właściwej. 2.Tkanka podskórna – całkiem słusznie. 3.Gruczoły w skórze podobnie jak gruczoły w tułowiu. III. Nostradamvs 4:66, podejrzewam, że chodzi o Dzieło Centvrie nazywane ostatnio tylko Przepowiedniami: „W przebraniu wiary, z ogolonymi głowami wielu będzie siać Zło. Będą zatruwać studnie i źródła. Zabijać siłę Zachodu.”. U nas łysi zaczęli zatruwać studnie i źródła (ujęcia Wody), kiedy podobno z nowu staliśmy się częścią Zachodu. Po zatruwaniu Wody to raczej „záchodu” (wychodek) mówiąc z języka czeskiego. Rzekę Kolorado w US ktoś celowo zatruł.
  IIII(IV). Noście długie Włosy. Nie ścinajcie Zębów. Nie ścinajcie Paznokci. Osoby płci męskiej noście także długie Brody/Zarost/{Zarost na Twarzy}. Miłość – perfidna forma zagłady. Święty Paweł:1.Dzieweczek swojich nie tykajcie, nawet jeśli się z Nimi ożenicie to Ich nie tykajcie. 2.Ileż to razy ginąłem na Arenach. (JP) kefaa7: O małżeństwie, Parafraza: „Jak chcę zdobyć Etykietkę od Piwa, to muszę kupować cały Browar?”. 1.„Ważne są Skojarzenia i Symbole („Key are Symbols”)”. 2.-3.„Wszystko się ze wszystkim łączy – cokolwiek nas otacza, nie jest tym na co wygląda”. 4.„Prawda Was wyzwoli”. 5.(JP) kefaa7: Jest dokładnie odwrotnie ( nawet nie „na skos”) niż się oficjalnie podaje. (I niż się uczy Dzieci). 6.Joanna D’Arc została „zbawiona” – na stosie. „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. Co do „ex-Terminator i tak dalej” . To nie są wymysły. „Crazy is my Life”, „Sterowany jestem…”, [„Twoje myśli, nie są Twojimi myślami”.] „2021_07_05_14_06_ DanSelene-Devi_CG”. POST SCRIPTVM: 1.Wagina w Sercu i Matka Boska z Tęczą powinny być widoczne ale nie powinny być um[i]eszczane na ub[i]kacjach, {na Toi Toiach}, na śmietnikach i w innych niegodnych miejscach. 2.Stowarzyszenie Watchdog, teraz To się nazywa Sieć Obywatelska Watchdog Polska (pierwotnie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich),powinno przestać pozywać Dzieła Ojca Rydzyka przed sąd. „Lepszy Rydz, niż Nic”(oby wydobrzał).{Mam nadzieję, że pełnej nazwy Watchdog z nowu nie zmieniono}. POST POST SCRIPTVM: Pan B{e}njamin Netanjahu, również Bibi Netanjahu – izraelski polityk, to jest ktoś. Wycofać się z tak daleko posuniętych Działań, kiedy grozi mu to co grozi. Podobno w okolicach Strefy Gazy Strona Izraelska z nowu ostrzelała Hamas. Oby to się nie potwierdziło. (14:07).(14:13). (14:18).

  Navěky spálil´s mou tvář

 12. I.1.Oddawanie się, ofiarowanie się, poświęcanie się jest po to, żeby było więcej Trupów.
  2.Czynienie „zdatnymi do miłości” w Rodzinie to inaczej czynienie zniewolonymi przez Grzech, podatnymi na takie zniewolenie. To też jest po to, żeby było więcej Trupów.
  3._Narpiew_ zwyczajowo Trupami stają się małżonkowie, bo w najlepszym razie są karani śmiercią ze starości, umierają zdrowi. Po tem Trupami stają się Ich Dzieci, Córki i Synowie Ciemności, bo poczęci z Grzechu, w wyniku Grzechu a nie z Niepokalanego Poczęcia i żadne Obrzędy ani Urzędy tego nie zmienią.
  4.Nikogo nie kocham, i nie zamierzam kochać i to nie jest skowyt kogoś, kto „ma zahamowania” i chce się z nich wyzwolić tylko nie napotkał jeszcze właściwej Osoby. Nie kocham nikogo, bo każda, każdy ma Prawo do Życia. a miłość to coś zprzecznego z Życiem. Prawdziwa Miłość nie zabija. I pewnie w ogóle czegoś takiego nie ma.
  5.„Każde cierpienie ma sens”? Dla czego? Bo ktoś czerpie z tego niegodziwą korzyść, nawet niegodziwy zysk? A tak się niby zwalcza, potępia wampiry energetyczne?
  II.Nostradamvs 4:66, podejrzewam, że chodzi o Dzieło Centvrie nazywane ostatnio tylko Przepowiedniami: „W przebraniu wiary, z ogolonymi głowami wielu będzie siać Zło. Będą zatruwać studnie i źródła. Zabijać siłę Zachodu.”. U nas łysi zaczęli zatruwać studnie i źródła (ujęcia Wody), kiedy podobno z nowu staliśmy się częścią Zachodu. Po zatruwaniu Wody to raczej „záchodu” (wychodek) mówiąc z języka czeskiego. Rzekę Kolorado w US ktoś celowo zatruł. Czym więcej zatrutych studni, źródeł (ujęć Wody) tym więcej łysych.

  Navěky spálil´s mou tvář

 13. Ciąg Dalszy
  III.„Pohamuj wstręt, pohamuj wstyd…”. Po co?
  IIII(IV). Janusz „Kuba” Morgenstern: „Jak można pieprzyć Sakrament?”. Jeśli to Sákra, to pewnie można. Tylko skutek taki sam, jak zwykle.

  Navěky spálil´s mou tvář

 14. Dziś jest 06.07 nowego stylu, czyli 07.07 starego stylu. Imieniny “Miesiąca”, “Księżyca”. Imieniny Selene-Lvnae-Księżniczki-Xiężniczki-Królewny-Miesiączki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *