Trasa objazdowa e-parlamentu Wolnych Ludzi – Informacje

19 thoughts on “Trasa objazdowa e-parlamentu Wolnych Ludzi – Informacje

  1. CZY JESTEŚ GOTÓW…?
   Tłumaczenie tekstu piosenki Boba Dylana – “ARE YOU READY”
   http://www.popolsku24.pl/piosenka,bob-dylan-are-you-ready.html
   “Bob Dylan – ARE YOU READY” – (Video)
   http://www.popolsku24.pl/piosenka,bob-dylan-are-you-ready.html
   GDY ON POWRÓCI…
   Tłumaczenie tekstu piosenki Boba Dylana – “WHEN HE RETURNS”
   http://www.popolsku24.pl/piosenka,bob-dylan-when-he-returns.html
   Boba Dylana – “WHEN HE RETURNS”
   https://www.youtube.com/watch?v=Av8dgro6lJs

  1. TLENEK GRAFENU jest słabym przewodnikiem, ale POD WPŁYWEM DZIAŁANIA PROMIENI ŚWIATŁA, CIEPŁA LUB W WYNIKU REDUKCJI CHEMICZNEJ MOŻNA PRZYWRÓCIĆ WIĘKSZOŚĆ WŁAŚCIWOŚCI CZYSTEGO GRAFENU.
   Grafen można wykorzystać w tzw. terapii celowanej. Wszystko dlatego, że można do płatka grafenu przyłączać różne aktywne materiały biologiczne (jak białka, DNA) czy leki. – To może stanowić o nowej jakości materiałów hybrydowych, ALE TRUDNO POWIEDZIEĆ, JAKĄ ROLĘ ODGRYWA TUTAJ – precyzuje dr Gierej.

   https://www.pw.edu.pl/Badania-i-nauka/Badania-Innowacje-Technologie-BIT-PW/Grafen-material-przyszlosci-na-Politechnice-Warszawskiej

 1. “TO MUSI SIĘ STAĆ” – Słowa Jezusa Chrystusa o Apokalipsie.
  Ale czy ludzie wyciągną odpowiednie wnioski z narastających klęsk żywiołowych?

  Teologowie sprytnie wyrywają wersety, a nawet całe księgi z kontekstu Biblii i budują w naszych umysłach niewłaściwy intelektualny wizerunek Boga.
  Dzisiaj mówi się wiele lub tylko o miłości Boga, ale nadchodzi czas, że ludzie będą szukać ratunku w śmierci przed Jego gniewnym obliczem.

  “Oto idą dni, kiedy mówić będą do gór: Padnijcie Na Nas
  A do pagórków: Przykryjcie Nas.
  Błogosławione niepłodne i łona, które nie rodziły, i piersi, które nie karmiły” – (Słowa Jezusa Chrystusa o Apokalipsie)

  http://objawienie365.blogspot.com/2014/03/rozdzia-61617.html?m=1

  SIŁY NATURY – (Wideo Kanał)

  FORCES Of NATURE
  https://www.youtube.com/c/ForcesOfNature/videos

 2. “PAŃSTWO TO ORGANIZACJA TERRORYSTYCZNA
  PAŃSTWO TO INSTYTUCJA DIABELSKA, INSTYTUCJA KTÓRA POWINNA PRZESTAĆ ISTNIEĆ
  Czy jakakolwiek inna organizacja ma prawo kraść i rozdawać łupy według własnego uznania, dla własnych korzyści majątkowych i politycznych, nazywając to podatkiem? Czy jakakolwiek organizacja ma prawo mordować ludzi nazywając to wojną? Czy jakakolwiek organizacja ma prawo zabierać rodzicom dzieci, indoktrynować, zastraszać, demoralizować i traktować je jak swoją własność nazywają to polityką społeczną?
  PAŃSTWO TO INSTYTUCJA DIABELSKA, INSTYTUCJA KTÓRA POWINNA PRZESTAĆ ISTNIEĆ. Politykę, która jest niczym innym jak przymuszaniem ludzi do robienia rzeczy, których nie chcą, gdzie rolę agresora pełni polityk, który działa sam lub częściej z bandą, która zapewnia mu wsparcie należy traktować na równi z każdym innym terroryzmem. Nie ma różnicy między rządem, a mafią wyłudzającą haracze i siejącą w społeczeństwie zamęt oraz destrukcję”

  https://zmianynaziemi.pl/comment/583122#comment-583122

  1. MASZYNOWA STANDARYZACJA DZIECI
   WELLCOME LEAP jest odnogą DARPy, która ma rozwinąć i wprowadzić na rynek TECHNOLOGIE WOJSKOWE POD PŁASZCZYKIEM DZIAŁAŃ CHARYTATYWNYCH.
   Jedną z rozwijanych przez Wellcome Leap inwazyjnych technologii medycznych jest program wykorzystania sztucznej inteligencji (AI), noszonych czujników mobilnych i technologii mapowania mózgu dla ciągłego monitorowania noworodków do trzeciego roku życia. Program nazywany „THE FIRST 1000 DAYS: PROMING HEALTHY BRAIN NETWORKS” inaczej “1KD”, ma na celu wykorzystanie małych dzieci, zwłaszcza niemowląt jako obiektów testowych. “1KD” koncentruje się na opracowywaniu “OBIEKTYWNYCH, SKALOWALNYCH SPOSOBÓW OCENY ZDROWIA POZNAWCZEGO DZIECKA” poprzez monitorowanie rozwoju i funkcji mózgu niemowląt i małych dzieci, umożliwiając medykom “ROZKŁADANIE STATYSTYCZNE RYZYKA U DZIECI” I “PRZEWIDYWANIE REAKCJI NA INTERWENCJE” w rozwijającym się mózgu.
   WELLCOME TRUST, brytyjska organizacja charytatywna z siedzibą w Londynie. która była na równi z Billem Gatesem zaangażowana w programy wokół-epidemiczne Covid-19 (w tym szczepionkę Oxford-Astra Zeneca) w zeszłym roku (2020) uruchomiła własną globalną agencję badawczą. Inicjatywa trustu o nazwie WELLCOME LEAP posiada 300 milionów dolarów kapitału początkowego i ZATRUDNIA DWÓCH BYŁYCH DYREKTORÓW DARPA ORAZ INNE KLUCZOWE PERSONY ŚWIATA GLOBALISTÓW.
   http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/maszynowa_standaryzacja,p1977580919

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *