Sztuczna inteligencja – korzyści i zagrożenia – część 2 – dr Krzysztof Michalik

23 thoughts on “Sztuczna inteligencja – korzyści i zagrożenia – część 2 – dr Krzysztof Michalik

 1. Ci “ONI” chcą być świadomością innych ludzi i tą ich świadomością chcą kierować sztuczną inteligencją, która dzień i noc ma nas kontrolować dla ich celów, czyli zniewolenia mas ludzkich.

 2. I.Kulturalne Osoby uprzejmie polakierowane i zlepione, jakby od brudu, już pomordowane można teraz coś napisać. II.Powitał mnie archiwalny odcinek Audycji „Słownik polsko@polski”.
  Hasło: Zaorał się. No bo kłamał i tak kłamał, że zadał kłam sam sobie. „Mówiły Jaskółki: Nie dobre są spółki”. Czy kiedy Ich Wspólnik/Kontrahent/Współpracownik Lis kolejny raz Je oszukał, kiedy kolejny raz zmieniała się „Mądrość Etapu” to One „Zaorały się”? Zastanówcie się sami.
  III.Jeśli ja jestem „Zimny Drań” to kim są moji oponenci? Czyżby to „tanie Dranie”? Co, nie… ?
  IIII(IV).1.Historia Polski jest „Do Luftu”, bo A.Wytępiono Rodzimą Ludność. B.Państwo Polskie jest „Bożym Igrzyskiem”(chłe) a tak na prawdę igrzyskiem księżowskim, Kościoła, xięży, którzy uważają się za Boga, za Chrystusa, i nie wiadomo za Kogo jeszcze. C.Państwo Polskie jest/było „Wydmuszką”, jest/było Atrapą, która istniała tylko dla tego, żeby „Drang nach Osten” dotarł do Władywostoku, Pacyfiku lub jeszcze dalej. 2.Bo tak zwana Miłość jest „do luftu”, jest karana śmiercią, zgonem, skonem i z tego powodu wszystko idzie na marne, marnieje. „Marana Tha” – Marność Thotalis – Marność Wszystko.
  V.Pierwsza Pielgrzymka Papieska Jego Świątobliwości Najprzewielebniejszego Ojca Świętego Jana Pawła II Wielkiego (Karola Wojtyły) do Kraju doprowadziła do upadku Państwa Polskiego, „wylano Dziecko z kąpielą” myślę, że celowo. Teraz Pokolonie JP II tępi “bydło”. VI Światowe Dni Młodzieży doprowadziły do upadku ZSRR. Młodzież ze Wschodu dała się ogłupić, bo Młodzież z Polski dobrze wiedziała, że chodzi o ekspansję Niemiec na Wschód. „Otcze Światy Niezabudź o Nas”. I co nie zapomniał Słowiański Papież o Łużyczanach/Serbach Łużyckich/SerboŁużyczanach? Powstał Kościół Łużycki, Serbołużycki? Chociaż jedna Diecezja? Mieliśmy wejść do Unii Europejskiej, żeby Rechrystianizować EUropę, UnięEuropejską. I co rechrystianozowaliśmy Portugalię, Hiszpanię, Irlandię (Republikę Irlandii/Eriu)?
  Wciąż powtarza się bujdę, że nie do takiej Unii „wchodziliśmy” (ja byłem przeciw, dla tego zlikwidowano tamten Grójec, który głosował za Polską, i nie jest już wymieniany jako jeden z dwóch okręgów wyborczych, które były za Polską), że przeciwdziała się temu, żeby Unia Europejska była Federacją. Unia Europejska była Federacją od 1993 roku. Teraz jest przekształcana w Państwo Unitarne. W Państwo Jednolite, Jednonarodowe. Może tylko ja mam się na to nabrać a wszyscy inni dobrze wiedzą jak jest. VI.Teraz tamte spory pewnie są bez znaczenia, bo III Rzeszę zastąpiła IIII(IV) Rzesza, czyli Plaga/Szaroocy. Czy jeszcze są jacyś prawdziwi Ludzie, z innymi niż szare Tęczówkami, którzy jeszcze mają inne niż szare Tęczówki? Likwiduje się, usuwa się Gazy Cieplarniane, żeby wytępić Organizmy Żywe, dla Szarookich: Organizmy Biologiczne. Ogniwa Fotowoltaiczne/Fotovoltaiczne są Doskonałe dla Satelitów i Sond Kosmicznych ale dla Środowiska Naturalnego/Ekosystemu są wysoce szkodliwe. Po to zwalcza się Gazy Cieplarniane, żeby Papier palił się nie tylko w temperaturze 751 Stopni Fahrenheita, nie tylko 455 lub 451 Stopni Fahrenheita ale pewnie w jeszcze niższych. Dzięki temu winiszczanie Drzew, Lasów, Puszcz będzie się odbywało sprawnie a chwaccy Podpalacze i Mordercy, będą mogli ogłaszać, że trzeba oszczędzać Wodę, i podniesie się Poziom Morza, a wtedy „trzeba będzie” zrobić Ziemię Śnieżkę . No bo przecież nie wolno, żeby Drzewa i inne Organizmy Żywe spowodowały, żeby Poziom Morza się obniżył o 100, 200 m. A po tem wystarczy wysadzić Planetę, tak jak w Serialu: „Był sobie Człowiek” pierwszym z Serii o tytułach „Było sobie…” lub „Byli sobie…”.
  VII. „Co by tu jeszcze _zpieprzyć_ Panowie?”.
  Sztuczna inteligencja – korzyści i zagrożenia – część 2 – dr Krzysztof Michalik 14 sierpnia 2021 niezaleznatelewizja.pl .r
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. Co do „ex-Terminator i tak dalej” . To nie są wymysły. „Crazy is my Life”, „Sterowany jestem…”, [„Twoje myśli, nie są Twojimi myślami”.] 2021_08_15_10_40_ Dominika_CG.

 3. W 1871 roku amerykański generał, prawnik wojskowy i mason (wolnomularz) Albert Pike przepowiedział dwie wojny światowe oraz trzecią, która zakończy żywot Chrześcijaństwa i Islamu.
  “III WOJNA ŚWIATOWA. MASOŃSKA PRZEPOWIEDNIA, KTÓRA SPEŁNIŁA SIĘ NA NASZYCH OCZACH”
  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/nauka-i-technika/iii-wojna-%C5%9Bwiatowa-maso%C5%84ska-przepowiednia-kt%C3%B3ra-spe%C5%82nia-si%C4%99-na-naszych-oczach/ar-BB1akvNg

   1. “Wszystko wskazuje na to, że Łukaszenka nie przerzuca tych ludzi równolegle do mafii przemytowej, lecz w porozumieniu i współpracy. Mogą o tym świadczyć auta na PL blachach, które próbują podejmować imigrantów z wyznaczonych miejsc, co jest obecnie trudnym przedsięwzięciem”

    @JacekSloma

 4. Ciąg Dalszy 1
  I.Mistrz Michel de Nostra Dame (Nostradamvs). Centurie.
  1.Czarne Turbany ( Taliban-Talibowie) z części Indyj (Pakistan) przyłączają Czerwone Turbany (Persowie) i atakują Izrael oraz Europę. Także Wielką Arkę Papiestwo.
  II. Richard Nikolaus Eijiro hrabia Coudenhove-Kalergi – polityk austriacki, twórca paneuropeizmu.
  1.Utworzenie Rasy Pomarańczowej. Połączenia Trzech Obecnych Ras Ludzkich.
  2.Poprzez napływ Ludzi innych Ras do Europy. III.1.Utworzenie przez US Talibanu w Afganistane poprzez finansowanie Talibów z Pakistanu (część Indyj). 2.Talibowie – Studenci Uczelni Muzułmańskich –kolor Czarny. 3.Mudżacheddni – Żołnierze – kolor Zielony. 4.Zamordownie Szacha Masuda i upadek Jego Rządu na północy Afganistanu. 5.Dramat (Tragedia?) Agencji Wywiadu.
  III(IV).Poświęcenie Czechosłowacji i Polski byle tylko Führer Adolf Hitler nie posłuchał przepowiedni Wolfa Messinga i nie zrezygnował z Ekspansji w Kierunku Wschodnim. „Finta, w Fincie, w Fincie” a może rażąco schematyczny sposób działania? V.Czy teraz zrobi się wszystko, żeby Czarne Turbany nie zrezygnowały, nie zrezygnowali, z Ekspansji w Kierunku Iranu (Persja – Czerwone Turbany –Czerwona Głowa) , Bliskiego Wschodu (Państwo Izrael) i Europy? VI.A może ja wolę, żeby Rzeki Jordan i Orontes (Rzeka na Północ od Izraela-Palestyny i od Jordanu) były Dużymi Rzekami? „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. Co do „ex-Terminator i tak dalej” . To nie są wymysły. „Crazy is my Life”, „Sterowany jestem…”, [„Twoje myśli, nie są Twojimi myślami”.]. 2021_08_17_20_42_ 2S-SS_day_CG. (20:48). (20:52).

 5. W Oslo mielismy samojedzace autobusy, 6 miesiecy walki operatora z tym niedopracowanym gownem i wycofano. Mysle ze to jeszcze troche potrwa.

 6. Bardzo dobra audycja. Cieszę się, że Redakcja zaprosiła dr Krzysztofa Michalika do objaśnienia tak ważnych zagadnień.

 7. Ciąg Dalszy 2
  I.1.Kiedyś , nie dawno, ktoś powiedział, przypomniał tezę, że jeśli uczynimy jakieś dobro to dobro do nas wraca. 2.W zeszłym roku Pan z serwisu uprościł być może powyższy pogląd i powiedział: „Dobro wraca”. Chciałem mu pokazać co zrobiono z Drzewami. 3.Sensei Pan Robert MacŁowicz (Makłowicz) wypowiedział z dużą pewnością i ufnością: „Pamiętajcie, Dobro zawsze wygrywa”. 4.A.Właśnie dowiedziałem się o tragedii. I kiedy chciałem dokończyć oglądanie padła właśnie ta pełna ufności wypowiedź Pana Makłowicza. B.W 2010 roku już nawet nie oburzało mnie i Kolegi (tego od złych Czarnych i od dobrych Czarnych) tylko przygnębiało to, że _dzielni młodzieńcy_(!!) wyrywali torebki starszym Paniom na ulicy. Co kiedyś było nie do pomyślenia. C.Mniej więcej o 14:41 dowiedziałem się, że zamordowano starszą Panią w Jej mieszkaniu. Autoalarmy sugerują, że _dzielni młodzieńcy_(!!) gratulują sobie z tego powodu i zdaje się, uznali, że ta Pani to już nie „bydło” do tępienia ale „bydło rzeźne”. 4.Kiedy usłyszałem tą wypowiedź: „Pamiętajcie. Dobro zawsze wygrywa. (lub zwycięża)”, natychmiast pojawiła mi się myśl: Dobro zawsze przegrywa a zwycięża, wygrywa, coraz gorsze Zło albo coraz gorsze Gorzej niż Zło. To jest dużo gorsze i dużo bardziej przygnębiające, niż zdanie: „Zawsze jest jakaś grubsza Ryba” z Filmu pod tytułem: „Mroczne Widmo”, bo grubsza Ryba mogła nie być gorsza niż ta mniej gruba. II.1.Wczoraj być może dzień wcześniej Pan Premier powiedział: „Dzięki Polskiemu Ładowi nie będzie już Polski A i Polski B”. 2.Mieszkańcy Polski dorabiają nowe znaczenia, częściowo lub całkiem zmieniając brzmienie zagranicznych Utworów, na przykład „Pięć Ciastek” zamiast jakichś zagranicznych słów, frazy w języku angielskim ([kintasztes] albo coś takiego). 3.W ten sposób wypowiedź Pana Premiera przybrała u mnie formę: „Dzięki Polskiemu Ładowi nie będzie już Polski […]”. Dla mnie Polski nie ma, Polska zkończyła się 04 Czerwca 1989 roku, kiedy podobno: „W Polsce zkończył się Komunizm”. Pani Joanna Szczepkowska chciała wlać w serca Słuchających Jej pewność i ufność, tak jak to teraz chciał zrobić Pan Robert Makłowicz. 4.To że jest coraz gorzej zwala się na Okrągły Stół i na to, że nie było nowej Masakry Warszawskiej. Jak widomo Krew, Rozlew Krwi oczyszcza a Czysta Woda czyli Prawda to tylko same kłopoty. Z resztą : „Woda jest brudna”. Bo to kupa ma być czysta. 5.Nie mówi się tego głośno ale winę zwala się na to, że nie wykończono Głowy Działu Polski, tego co zostało po PRL. 6.Teraz z Białorusią robi się to co z Polską robiono od 1976 roku a nawet wcześniej. Ciekawe, czy jak Białorusini coraz bardziej będą odczuwali skutki Słodyczy czy Rozkoszy Zgnilizny Rozkładu Ich Państwa to Dobrodzieje pełni Prawdy i Miłości powiedzą Im, że Głowa Działu Białorusi „stosuje zbiorową odpowiedzialność”, kiedy będzie coraz bardziej okaleczona i chora, i coraz bardziej nie będzie mogła się bronić, Jej Organizm co raz bardziej nie będzie się mógł bronić. Nie liczcie na nową Głowę Państwa. To będzie już Głowa Działu Innego Państwa. Albo po tym jak rozprawiono się z Ludzkością, Grubsza Ryba rozprawi się z Szarookimi/
  Plagą/IIII(IV)Rzeszą. Dla Wyniszczanych Istot Żywych („Biologicznych”) nic to może nie pomóc.
  III.P.Ruchomy Celu. Trzecie Oko to Grudka Komórek Nerwowych w Kresomózgowiu, w pobliżu zwykłych Oczu, mówiono o tym w „Radio Maryja”. To Trzecie Oko ma Czakrę o Aurze Indygo. Szyszynka, która u Dzieci jeszcze jest a po tem zanika jest Gruczołem, który znajduje się w samym środku Głowy, Mózgu i ma Czakrę o Aurze Białej. Niestety zanika, być może wtedy, kiedy Telomery w Komórkach dalej się dzielą, mimo, że do rozwoju to jest już nie potrzebne. Podejrzewam, że to Mechanizm Samozniszczenia ale uruchamiany dopiero kiedy dochodzi do Grzechu, do świadomego i (?)dobrowolnego współżycia seksualnego, kiedy przestawało się być Dziećmi, kiedy następowała tak zwana inicjacja seksualna. To, że Organizm ma umrzeć za pewne jest zapisane w Genach, tak jak twierdzą Naukowcy, ale gdyby komuś udało się uniknąć „Miłości” i „Szczęścia” to ten mechanizm nie został by uruchomiony. Ci, którzy uważają, że Człowiekiem czyni bycie śmiertelnym i godzenie się na śmierć jakby to był chlubny czyn a nawet obowiązek, to zbrodniarze i oszuści. Nie życzę tego nawet Aksamitnym Guziczkom – Szarym Istotkom, czyli tym „Chrystusom, których należy przyjąć”. Jeśli już „przyjmowało się Chrystusa” to „przyjmowało się Ciało Chrystusa w Komunii Świętej( jako Konsekrowanej Hostii, czyli Okrągłym Opłatku –Komunikancie nad którym odprawiono obrzędy, w tym Podniesienia )” a nie pozwalało się wniknąć jakiemuś Szaremu Żyjątku w kształcie Guziczka od Munduru/Mundurka Harcerskiego lub Zuchowskiego do Organizmu.
  IIII(IV).Nie wiem kiedy teraz będzie Środek Pełni Selene, bo Kalbi.pl utrudniają mi dostęp za moje komentarze do Wypowiedzi umieszczanych jako Motto/Myśl danego dnia kalendarzowego. Może za ich przytoczenie w tutejszych komentarzach. „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. Co do „ex-Terminator i tak dalej” . To nie są wymysły. „Crazy is my Life”, „Sterowany jestem…”, [„Twoje myśli, nie są Twojimi myślami”.]. 2021_08_21_15_56_ Sabat_CG.

 8. Ciąg Dalszy 3
  I.Świat/Wszechświat jest, używając słownictwa w stylu samego SAMa Pana Redaktora Stanisława Andrzeja Michalkiewicza w niektórych sytuacjach, „zes…y i zp…ny” i dla tego wszystko zdycha a nie tylko umiera (umarli to Bernadetta Soubirou, Ojciec Pio i Młoda Panienka z czasów Antyczneo/ „Starożytnego” Rzymu, której Ciało nienaruszone rozkładem odnaleziono w XVIII wieku), niszczeje/ulega zniszczeniu i zostaje zmarnowane/marnieje. Marana Tha – Wszystko Marność. II.Zaciekli zwolennicy Sensu Życia, Sensu Istnienia i Przeznaczenia są zaciekłymi wrogami Życia, Zdrowia i Istnienia. „Wszyscy muszą umrzeć”. Religja/Religia, Bóg/Bogowie („nie ma dobrych Bogów”), Kościół i inne Związki Wyznaniowe gwarantują „Miłość” i „Szczęście”, czyli to że wszystko musi zdechnąć, zniszczeć i zmarnieć lub zostać zmarnowane, czyli Zagładę. Religia – „Ponowne Połączenie” być może miała godzić i jednać Ludzi/Osoby zwaśnione/poróżnione z powodu Rasy, Typu Antropologicznego, Języka, Kultury, Obyczaju. Religia jest po to, żeby Ludzie lub inne Osoby zabijały się z powodu Religii, Wyznania jeśli nie mają żadnych innych powodów do zabijania się. Religia uzasadnia zabijanie innych Ludzi/Osób nawet jeśli nic nam/komuś nie zrobiły złego. Religia daje Pewność, kiedy zachęca do zabijania ale nie daje oparcia, kiedy chce się zrobić coś dobrego, słusznego, pożytecznego. Wtedy pewność trzeba wykrzesać z samej/samego siebie, znaleźć w samej/samym sobie. III.Mamy być słabi i wyglądać pomocy „Boga” (czytaj: skutków działań Duchownych). Czy to nie jest koślawy kij o którym mówił Helm z „Władcy Pierscieni” Dzieła Mistrza Profesora JRR Tolkiena, zamiast zdrowej kończyny? IIII(IV).Nasz Świat/Wszechświat jest karykaturą Świata/Wszechświata, który zostałby stworzony przez Prawdziwego Boga/Stwórcę ,czyli „mądrego, dobrego Tatę” (za Pani Stanisława Celińska). Ten nasz Świat/Wszechświat został stworzony przez plugawe, pokalane, poczęcie. Z woli kogoś, kto był bardzo zkrzywdzony lub okłamywany. Może w wyniku jakiegoś Zapętlenia. A może w wyniku czyjejś złej woli, woli kogoś, kto jest pewien, że nie grozi mu kara, bo ukarany będzie, lub już został, ktoś inny. V.Prawdziwe Szczęście nie wyniszcza, Prawdziwa Miłość nie zabija. VI.Papiestwo nadal nienawidzi Włoch. I nadal ktoś jest gotowy z tego powodu zabijać. Oskarżają Papieża, że jest Heretykiem lub Szatanistą? Jest uczciwszy od nich wszystkich. A w sprawie Mszy Trydenckiej Papież Franciszek został zmanipulowany. Tak w czasie Mszy Trydenckiej Kapłan stoji tak jakby przeprowadzał Lud przez rozstąpione Morze Czerwone, to była obrona Mszy Posoborowej a nie a tak na Mszę Trydencką. Msza w Języku Łacińskim, a taką jest Msza Trydencka, jest potrzebna, bo kiedy odprawiają ją, uczestniczą w niej Osoby różnych Języków, dobrze żeby na ten czas mówili, modlili się w Jednym Języku. (JP) kefaa7 (2021_08_23_14_42 DanSelene-Devi_CG.) (14:55). „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. Co do „ex-Terminator i tak dalej” . To nie są wymysły. „Crazy is my Life”, „Sterowany jestem…”, [„Twoje myśli, nie są Twojimi myślami”.]. 2021_08_23_15_03_ DanSelene-devi_CG.

 9. Ciąg Dalszy 4
  I.1.Słyszałem kilka Utworów na ten temat w internecie. 2.Wykorzystano Wypowiedź na YouTube, którą dał Pan Robert Witold MacŁowicz (Makłowicz) do promocji otwartej już Teledysku/
  Videoclipu/Piosenki Filmowej jednego z takich Twórców, Zespołów, Kapel. 3.W tym Teledysku oprócz słów, które wypowiadam, kiedy jest mi bardzo źle Artysta otwarty tekstem śpiewa/wykrzykuje, że „pierdoli patologię”. 4.Być może sam tego nie robi ale stara się przekazać wypowiedzi tych/takich, którzy to robią. 5.Takie słowa jak „pierdolić”, „ja pierdolę”, „pierdolić głupoty” związane były z puszczaniem wiatrów/„bąków” i odnosiły się do Osób starszych, które mogły już mówić „od rzeczy” albo oznaczały (te słowa) lekceważenie kogoś albo stanowiły przerywnik, słowo wykrzyknik, które oznaczały oburzenie lub zaskoczenie/zszokowanie czymś. Użycie tego na gwałty lub inne stosunki/akty seksualne było słowem bardzo wulgarnym a nie tylko potocznym czy pospolitym i nie używano tego publicznie/powszechnie. 6.I co od „pierdolenia”, czyli „pedałowania” patologia staje się mniej patologią? 7.Lubicie to? „Patologia” też? Jesteście pewni? 8.Kto to jest ta „patologia”? Były Radny, inni Starsi mężczyźni, którzy nie byli „bojownikami”? Jak nie mordujesz to jesteś „patologią”? II.1.Zanim zaczęto bluzgać-wykrzykiwać obelgi i takie słowa jak „debil”, „dziad”, „śmieci” na ulicach, umarł starszy Sąsiad. 2.Umarł bo wygnił mu odbyt. 3.Przed śmiercią zatrzymał mnie i poskarżył się do mnie na mnie, że jestem odpowiedzialny za Jego śmierć, za to, że umiera. Domyślam się, że przekonano go, że to ja namawiałem kogokolwiek do „miłości”. 4.Nigdy nikogo nie namawiałem do „miłości” a szczególnie do takich zachowań, stosunków od których wygniwa odbyt („nowotwór jelita grubego”) lub gardło („nowotwór szyi i głowy”). Przynajmniej nic o tym nie wiem. 5.Może w innym Świecie/Wszechświecie lub w innym Życiu ale nie w tym. 6.Nigdy nie wypowiadałem się, że Niedziela jest pierwszym dniem tygodnia, a przynajmniej nic o tym nie wiem. Patrz punkt powyżej. Jest mi to obojętne a przynajmniej nie mam zdania na ten temat. Kiedy mi to zarzucono, odpowiedziałem, że w kościele się tak mówi, ale ja nie mówiłem tak ani przed tą rozmową, ani później. Dla mnie ważny jest inny dzień ale jest mi obojętne, czy jest pierwszym, czy ostatnim dniem tygodnia. I nie jest to ani Niedziela, ani Sobota, ani Piątek.
  „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. Co do „ex-Terminator i tak dalej” . To nie są wymysły. „Crazy is my Life”, „Sterowany jestem…”, [„Twoje myśli, nie są Twojimi myślami”.]. 2021_08_24_11_37_ 2S-SS_day_CG.

 10. Ciąg Dalszy 5
  A.„Obozy koncentracyjne powstały na terenie Polski, dlatego, że w Polsce był największy antysemityzm przed II wojną światową – stwierdził poseł PO Artur Łącki mb 16-08-2021, 09:05
  https://tvrepublika.pl/Haniebne-slowa-polityka-PO-W-Polsce-byl-najwiekszy-antysemityzm-przed-II-wojna-swiatowa,125430.html . 2021_08_25_19_15_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG.
  (JP) kefaa7. Ma racje, wiem dla czego tak było i domyślam się po co między innymi to było. Antysemityzm w Polsce przedwojennej, w II Rzeczypospolitej. Mimo, że pewnie nie mówił tego z przyjaźni dla Polski , II Rzeczypospolitej w szczególności.
  B.Poseł Franciszek Sterczewski chciał przekazać migrantom jedzenie. Próbował przedrzeć się przez kordon służb. TVN24 01C0 Polska 25 sierpnia 2021, 5:31 Autor: js Źródło: TVN24
  https://tvn24.pl/polska/granica-polsko-bialoruska-posel-franciszek-sterczewski-probowal-przedrzec-sie-przez-kordon-sluzb-wideo-5269094 . 2021_08_25_19_21_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG.
  A)Jakie prawo złamał ten Poseł: Konstytucję, Ustawę zgodną z Konstytucją czy Rozporządzenia lub Rozkazy wydane tym Żołnierzom lub Funkcjonariuszom, czy został złapany na gorącym uczynku w trakcie przestępstwa
  B)A gdzie nietykalność osobista Obywatela a tym bardziej Posła na Sejm RP?
  C)Bez względu na intencje samego Posła jesteśmy oswajani z takim traktowaniem, na spółkę przez oba skrzydła Partii POPiS, .
  C.„- Tak nie postępują żołnierze. Śmieci po prostu. To nie są ludzkie zachowania – trzeba to mówić wprost. To antypolskie zachowanie. Ci żołnierze nie służą państwu polskiemu, przeciwnie – plują na te wszystkie wartości, o które walczyli pewnie ich rodzice, albo dziadkowie” – mówił w TVN24 Frasyniuk. Aktualizacja: 23.08.2021, 13:31 Publikacja 23.08.2021 arb Rzeczypospolita.
  https://www.rp.pl/Koalicja-Obywatelska/210829867-Wladyslaw-Frasyniuk-o-zolnierzach-Smieci-Jest-reakcja-bylego-szefa-MON-w-rzadzie-PO-PSL.html .
  (o potraktowaniu Posła Franciszka Sterczewskiego między innymi. {Tam była jeszcze Policja i Straż Graniczna. Co się tak uwziął tylko na Żołnierzy. (JP) kefaa7. (19:31).
  D.Redaktor Andrzej Turski miał zawał serca i „nie wybudził się ze śpiączki farmakologicznej” 31.12.2013 roku.
  A)to późne skutki tego, że w Audycji 7 Dni Świat ujawniono, że politykę jednego Dziecka doradził Władzom Chińskim (ChRL) JE Pan Profesor Henry Kissinger (Asmodeusz), ztraciłem dane jakie było orginalne/pierwotne Imię i Nazwisko Pana Profesora,
  B)w ten sam sposób Inne Osoby zachęciły/doradziły, żeby Rządy Państw na całym Świecie zniszczyły/wytępiły Drzewa, Lasy, Puszcze na wzór US (Ameryka) i RPA,
  C)Czy to też jest działanie dla Ochrony Środowiska Naturalnego, tak jak zredukowanie/zmniejszenie poziomu CO2 (Dwutlenku Węgla) do takiego, że papier pali się nie w temperaturze 751 Stopni Fahrenheita ale już przy temperaturze 455 a nawet 451 Stopni Fahrenheita?
  D)Pan Piotr Ikonowicz powiedział o Pani Prezydent Hannie Gronkiewicz-Walc i Jej Podwładnych, że nie mogą naprawić tego co zrobili, bo by Ich zabito,
  E)czy tak samo jest z Mącicielami- Elitami Światowymi, które są odpowiedzialne za zwalczanie Dwutlenku Węgla, Lasów i Drzew – Sióstr i Braci Najmniejszych, Zwierząt – Sióstr i Braci Mniejszych i Dzieci Poczętych/Płodów/Zarodków Ludzkich i innych Istot – Sióstr i Braci Największych. Powinno być jak najwięcej CO2, żeby w ogóle nie wybuchały Pożary i jeszcze więcej O2 (Tlenu). Żeby Istoty Żywe były jak największe, jak MegaSkorpiony w Karbonie, MegaGady w Mezozoiku (Erze Mezozoicznej), MegaFauna w Trzeciorzędzie i żeby Ludzie mogli obliczać Pierwiastki któregoś tam stopnia w pamięci, o czym mówi Doktor Michał Szuman (w Serialu pan Włodzimierz Boruński) w Powieści pod tytułem: „Lalka” Autor Pan Bolesław Prus ( Aleksander Głowacki). „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. Co do „ex-Terminator i tak dalej” . To nie są wymysły. „Crazy is my Life”, „Sterowany jestem…”, [„Twoje myśli, nie są Twojimi myślami”.]. 2021_08_25_20_27_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG. (20:36).

 11. Ciąg Dalszy 6
  I.1._ „All Souls Pass… {krzyżyk na drogę.(JP) kefaa7}. Hope Fade… . {A w ogóle kiedykolwiek była jakaś Nadzieja? Nadzieżda Krupska może tak? Ale po za tym, nie wydaje mi się. (JP) kefaa7.}. „Da zdrave Slavia”, „PSL is the Best”, „A _Polska_ winna trwać wiecznie”. Severus Snape: „Zawsze” – Lilly (Lily) Evans Potter: „Nigdy”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), Podczaszy, Skryba, {początek aborcji 4 czerwca 1969 – teraz rocznica przypada o jeden [dzień] wc[z]eśniej}, „żydówka”, [mediota(?)], ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. Krewny Ubermana (YY)(?). Homo grodecensis – „Człowiek grójecki”, a nie „homo nie wiadomo”. Co do „ex-Terminator i tak dalej” . To nie są wymysły. „Crazy is my Life”, „Sterowany jestem…”, [„Twoje myśli, nie są Twojimi myślami”.]. 2021_08_29_02_02_ Dominika_CG.

 12. “Afgańczyk Usiłował Zamordować Kobietę w Berlinie Tylko Dlatego Bo Ta Pracowała” – (05-09-2021)
  W berlińskiej dzielnicy Wilmersdorf mężczyzna narodowości afgańskiej zadawał ciosy w szyję i gardło kobiecie i mężczyźnie. Kobietę zaatakował tylko dlatego bo ta pracowała co według policji mogło nie odpowiadać jego normom kulturowym. Mężczyznę z kolei napadł ponieważ ten próbował bronić zaatakowaną kobietę.
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/afganczyk-usilowal-zamordowac-kobiete-w-berlinie-tylko-dlatego-bo-ta-pracowala
  “Ewakuacja z Afganistanu. Do Niemiec Przylecieli Też Przestępcy” – (04-09-2021)
  Dotychczas rozpoznano 20 przypadków, które „nie zostały sprawdzone jeszcze w Kabulu, więc dostały się do Niemiec”, jak w Monachium powiedział szef resortu Horst Seehofer. Według niego, są wśród nich skazani sprawcy gwałtów. Inne sprawy dotyczyły sfałszowanych dokumentów.
  https://m.dw.com/pl/ewakuacja-z-afganistanu-do-niemiec-przylecieli-te%C5%BC-przest%C4%99pcy/a-59086413
  “Niemcy – Przestępcy Wśród Ewakuowanych z Afganistanu – Terroryści, Pedofile i Gwałciciele” – (06-09-2021)
  https://nczas.com/2021/09/06/niemcy-przestepcy-wsrod-ewakuowanych-z-afganistanu-terrorysci-pedofile-i-gwalciciele/comment-page-1/#comment-1448713

 13. “Jonna Jinton: Ucieczka Do Raju [english subtitles]”
  Do Grundtjärn prowadzi bezimienna, kilkunastokilometrowa, szutrowa droga przez środek lasu. Daleko stąd do sklepu, stacji benzynowej, nie widać świateł miasta. TRZEBA TU ŻYĆ ZGODNIE Z NATURĄ i WEDŁUG PÓR ROKU. TRZEBA TĘ NATURĘ KOCHAĆ CAŁYM SERCEM, bo wdziera się w każdy zakątek życia jej mieszkańców. A jest ich tu na stałe tylko dziesięcioro. Jonna Jinton wybrała właśnie takie życie. Porzuciła szkołę pielęgniarską w Göteborgu i piękne mieszkanie w centrum miasta.
  https://www.youtube.com/watch?v=VpbXpxgDzyQ
  “Jonna Jinton: Kobieta, Która Rozmawia Ze Zwierzętami”
  https://pofikasz.pl/jonna-jinton-kobieta-ktora-rozmawia-ze-zwierzetami/
  Jeśli jeszcze nie znacie Jonny, zajrzyjcie na:
  Jej kanał na YouTube: https://www.youtube.com/user/JonnaJinton
  IG: https://www.instagram.com/jonnajinton/

  1. PIEŚŃ WILKA
   “THE WOLF SONG – Nordic Lullaby – Vargsången”
   https://www.youtube.com/watch?v=KTmatjyd4KM
   Jeśli chcesz posłuchać tej piosenki w oryginale pt.:„Vargsången”, możesz pod linkiem:
   “Vargsången”
   https://www.youtube.com/watch?v=cd0T0u8ac1E&t=0s
   “Faun – Eden [Deluxe Edition] [Full Album]”
   https://www.youtube.com/watch?v=7O1o_f6cn1k
   Artist: Faun
   Album: Eden [Deluxe Edition]
   Artwork (background) by vest courtesy of https://alphacoders.com
   ALBUM – “EDEN”
   00:00 Prelude
   02:04 Lupercalia
   05:19 Zeitgeist
   09:22 Iduna
   12:44 The Butterfly
   14:17 Adam Lay Ybounden
   18:54 Hymn to Pan [muted due to copyright]
   25:51 Pearl
   30:56 Oyneng yar
   36:29 Polska fran anderson
   41:07 Alba
   48:24 Ynis avalach
   53:33 Arcadia
   1:00:49 The Market Song
   1:06:40 Golden Apples
   YouTube – FAUN FULL ALBUM
   https://www.youtube.com/results?search_query=faun+full+album

 14. Linki proszę pana sami sobie znajdziemy jesteśmy inteligentni. Lidar sporo z nas ma w Iphone’ach 12Pro i znamy też jego inne zastosowania. “Czytałem gdzieś…” wypada podać źródła. AI to nie tylko samochody. Poziom audycji poniżej liceum, na co uwagę zwrócił mi mój
  pierworodny studiujący na 2 roku cybernetyki. Polecam serial “Becoming Human”, z każdego odcinka dowiecie się o wiele więcej niż z takich audycji. Pan Michalik nie przedstawia wyników swojej pracy, a jedynie linki.

 15. W kontekście hipokryzji rządzących zapytam:
  Czy w sytuacji “koronapaniki” zamierzają zmienić zasady korzystania z całodobowych schronisk (hosteli) przez nie mających gdzie się podziać całymi dniami bezdomnych.
  Noclegownie bowiem “skazują” ich na całodzienną tułaczkę, bez względu na pogodę. Także zimą!
  Z całodobowych “schronisk dla bezdomnych” natomiast mogą korzystać tylko osoby posiadające zasiłek lub inny dochód…
  “Jak to ogarnąć?”
  (Wideodokumenty z bezdomnymi Polakami żyjącymi w Polsce i w innych krajach)
  https://www.youtube.com/channel/UCvWbJjFlTDAOz-bDUJylQQA/videos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *