Lekarze fałszujący dokumentacje zatrzymani przez karabinierów – Palermo – Jarosław Dobrucki

15 thoughts on “Lekarze fałszujący dokumentacje zatrzymani przez karabinierów – Palermo – Jarosław Dobrucki

 1. To są te same metody jak w 3 rzeszy, ponieważ stoją za tym te same gadziny. Przestrzegają szablonu postępowania z ludźmi, ponieważ analiza bazy danych sztucznej inteligencji zawierającej zestaw możliwych ludzkich zachowań w skali makro, wykazuje, że są to najskuteczniejsze metody dla osiągnięcia ich celów w perspektywie kilkudziesięciu lat co najmniej. Dodawszy do tego brak kreatywności jako cechę gadzią, otrzymujemy czytelny schemat. Zatem proponuję się oswoić z tą myślą, że jeśli uznają to za opłacalne to spróbują wymordować miliony ludzi niepokornych, tylko zerojedynkowa kalkulacja tu zdecyduje ( tak już robili w przeszłości).

 2. Wiadomość z telegramu:
  ‼ ️❌⛔️📛☝️👉🏽HAMMER 👉🏽 Wszystkie zaszczepione osoby muszą przejść kwarantannę w miesiącach zimowych, w przeciwnym razie istnieje ryzyko poważnej choroby

  „Były wiceprzewodniczący Europejskiej Grupy Doradczej ds. Szczepień Światowej Organizacji Zdrowia, profesor Christian Perronne, powiedział wczoraj, że wszystkie zaszczepione osoby muszą pozostać w kwarantannie w miesiącach zimowych, w przeciwnym razie ryzykują poważną chorobą.

  Perronne jest specjalistą w zakresie patologii tropikalnych i pojawiających się chorób zakaźnych. Był przewodniczącym Komitetu Ekspertów ds. Chorób Zakaźnych Najwyższej Rady Zdrowia Publicznego. Potwierdzając szybko pogarszającą się sytuację w Izraelu i Wielkiej Brytanii, ekspert powiedział: „Ludzie, którzy zostali zaszczepieni, powinni zostać poddani kwarantannie i odizolowani od społeczeństwa”.

  „Ludzie nieszczepieni nie są niebezpieczni; ludzie zaszczepieni są niebezpieczni dla innych”.

 3. Informacja z Telegramu:
  Informować wszystkich , którzy nie chcą być „zaszczepieni”. Od 20.10.2021 wszystkie szczepionki nie będą już uzasadnione: informacje sprawdzone. Unia Europejska zatwierdziła 5 terapii (https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/fr/ip_21_3299), które będą dostępne we wszystkich szpitalach w państwach członkowskich w leczeniu Covid. Terapie te zostały zatwierdzone dekretem Rady Europejskiej (Parlamentu Europejskiego) i będą funkcjonować od 1/10, więc będą stopniowo rozpowszechniane około 20/10. Szczepionki zostały zatwierdzone na podstawie „wstępnych prób”. Ponieważ jednak dekret wymaga recepty na te 5 nowych leków, stosowanie szczepionki zostanie przerwane. Dlatego rozumiemy, dlaczego wszystkie państwa powiedziały: „od września konieczne jest, aby…”. Wiedziałeś już wszystko. Musisz być cierpliwy. Nie akceptuj szantażu. Bądź cierpliwy. Teraz, gdy iwermektyna została ponownie zatwierdzona, nie ma potrzeby stosowania szczepionki. Dobre wieści. Instytut Pasteura uznaje skuteczność iwermektyny. Pojedyncze spożycie może wymazać cały materiał genetyczny SARS covid-19 u niektórych osób. Czytaj i dziel się dobrze.

  Dobra wiadomość: Iwermektyna została naukowo uznana przez naukowców z Instytutu Pasteura we Francji jako skuteczny lek, stosowany w profilaktyce i leczeniu Covid-19. Wyniki ich badań zostały opublikowane w czasopiśmie EMBO Molecular Medicine 12 lipca 2021 roku. Analiza wyników innych badań opublikowanych w American Journal of Therapeutics nakłania do nadrzędnych wytycznych organu ds. zdrowia i włączenia iwermektyny jako standardu opieki. Rząd Macrona o tym wiedział…

  Zachowaj zdrowie i nie wahaj się kibicować ludziom, którzy nie chcą się szczepić
  https://www.lettre-docteur-rueff.fr/dr-rueff-biographie/
  https://www.lettre-docteur-rueff.fr/dr-rueff-biographie/

 4. Jesteśmy urabiani od dawna. Np. szczepienie psów na wściekliznę musi odbywać się co roku, a producent informuje, że jego produkt działa dwa lata.
  A ci, którzy stracą zdrowie po szczepieniu, będą chcieli rekompensaty od “państwa”, a przecież państwo nie ma swoich pieniędzy, to są MOJE pieniądze, to ja mam utrzymywać kaleki po szczepieniu?

  1. Mam w rodzinie już takie ofiary szczepień.Niestety okazuje się ,że parametry kwi są fatalne.Lekarze nie wiedzą co robić i pozbywają się pacjenta do innego szpitala. Skutki uboczne występują po 2 miesiącach od drugiej dawki.Ludzie pomimo tych informacji dalej idą się szczepić ,takie to mądre.

 5. Komentator mówi, że a komuny było lepiej niż teraz.
  Powinien dodać, że było lepiej tylko ludziom/rodzinom o określonej przynależności partyjnej…

 6. Też słyszałam że Szwecja nie wpuszcza izraelitów, a poza Szwecją Hiszpania , bez względu na to czy szczepieni czy nie. Ale to nie dlatego, że oni są teraz słabsi ale dlatego, że będą rozsiewać nowe warianty ( właśnie jako zaszczepieni ). Pamiętać należy że Draghistan czyli dzisiejsze Włochy są POPIERANE i to entuzjastycznie przez 2/3 włoskich kretynów… Sycylia, nota bene, nie jest odbiciem państwa włoskiego, bowiem funkcjonuje na zasadach preferencyjnych ( ale to osobny temat )

 7. Tak, panie Jarku, dziś jest Komuna BIS i to jeszcze plus ! Ja powiem więcej: dziś jest milion razy gorzej niż za Komuny, nawet tej z lat 50-tych ! Dziś nie ma ucieczki donikąd ! I tragiczne jest to, że ludzie – totalnie zmanipulowani i, zwłaszcza we Włoszech, gotowi (ze swej własnej sprzedajnej natury ) sprzedać siebie i innych – tego do tej pory nie dostrzegają !!!!

 8. W zakrssie otrzymywania naukowego tytułu doktora, to przed wręczeniem dyplomu składa się przysięgę, że nie wykorzysta się swojej wiedzy do nieetycznych celów. Tytuł zaś – tak jak się nadaje, tak samo można odebrać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *