Kowidoza – Czy ktoś za to będzie wisiał – A możemy to zatrzymać – Jerzy Zięba

19 thoughts on “Kowidoza – Czy ktoś za to będzie wisiał – A możemy to zatrzymać – Jerzy Zięba

 1. Wymieniam poglądy z Panem Sosnierzem i zeczywiscie z tego co otrzymuje informację oni działają tylko pod publikę nie dając żadnych faktow w poblicznych wystąpieniach. Po prostu wiedzą o wszystkim i trzymają mord… W kubek taka jest prawda

 2. Tu nie chodzi o nasze zdrowie. To jest odgórny plan globalistów, a politycy go realizują. Chodzi tylko o zaszczepienie i zaczipowanie ludzi dla całkowitej kontroli nad ludźkością. To będzie koniec rasy ludzkiej.

 3. Wlasnie jestem po lekturze nowego podrecznika Hole’s Human Anatomy & Physiology i na stronie 216 znajduje ciekawa informacje iz czesto inwentorzy nowych lekow maja problem z tzw neoroglejem, czyli substancja w mozgu, ktora broni komorki nerwowe przed wplywem szkodliwych czynnikow srodowiskowych, w tym lekow wprowadzanych dozylnie lub doustnie. Popularnie neuroglej okresla sie mianem bariery krew-mozg.
  Okazuje sie ze ostanio wlasnie jest juz sporo prac na temat tego jak zniszczyc neuroglej tak aby dotrzec bezposrednio do komorek nerwowych. Mysle ze potwierdzajac to co mowi Pan Zieba iz sztucznie stworzone mRNA jest substancja szkodliwa , stawiam hipoteze ze jej celem jest wlasnie zniszczenie neurogeju po to aby pozniej wprowadzic inna substancje bezposrednio dzialajaca na komorki nerwowe. Zadziwiajace jest to ze w przemysle spozywczym oraz elektromagnetycznym (5G) rowniez jest wiele substancji niszczacych neuroglej takich jak np. glifosat czy ciagle podgrzewanie. Czyli caly system dziala w tym kierunku, nie tylko medycyna.
  Gole niechronione komorki nerwowe beda mogly byc podlaczone do AI, mozg z glejem bedzie sie przed tym bronil i zniszczy kazdego implanta lacznie z grafenem.
  I najwazniejesze pytanie, czy glej mozna odtworzyc ? Mozna i ja wiem jak to zrobic ale nie podam tutaj informacji bo wiadomosc moze zostac skasowana. Polecam wlasne poszukiwanie.
  Witaminy pomoga tylko czesciowo, polecam inne substancje , ktore “utwardza” glej w ten sposb ze nic tam sie nie dostanie.
  Takie mozgi twardoglejowe mieli nasi przodkowie, dlatego ich sposb myslenia byl zupelnie inny od wspolczesnego.

 4. Panie Jerzego słucha się przyjemnie, bo ma dobrą dykcję i mówi w odpowiednim tempie. Niestety, Pan Zagórski mówi wyjątkowo niechlujnie, często zbyt szybko, coś mruczy pod nosem jakby nie rozumiał, że mikrofon ma swoje prawa. Red. Zagórski choć zasłużony to bardzo dużo traci na tym niechlujnym czasami bełkotaniu. Szkoda, że tego nie rozumie.

  1. Nie wymagajcie za dużo ! Ja jestem wdzięczna p. Januszowi za całość, za to wszystko czego się podjął i co świetnie robi. Ma inny sposób mówienia ale wystarczy się wsłuchać. Często też tak bywa, że to goście nie dają się wypowiedzieć prowadzącemu, który musi jakoś się wciskać w ich monolog. A wielu jest takich gości ! Ja nie mam NIC do zarzucenia p. Zagórskiemu, wprost przeciwnie: DZIĘKUJĘ za wszystko !

 5. Wszystko fajnie – nie rozumiem tylko jednego – dlaczego lekarze boją się panicznie izby lekarskiej i nie mogą leczyć jak chcą zgodnie z zapisem w kodeksie? Jest przecież już co najmniej kilku takich, którym odebrano prawo wykonywania zawodu i powodzi się im wcale nie gorzej niż wtedy kiedy go mieli… Mogą wtedy leczyć jak chcą, gdyż nie ma już im czego odbierać. Wielu lekarzy w USA tak funkcjonuje z powodzeniem. Nawoływanie i pisanie listów do Prezydenta nic nie da – to Jurek przecież już dobrze wie – sam kiedyś tłumaczył, że rząd wykonuje jedynie polecenia z góry i nie jest w stanie postawić się Big Farmie… Lekarze powinni wreszcie zacząć leczyć ludzi na nowego wirusa – nie oglądając się na polityczną poprawność – tak jak jest to już możliwe z użyciem nam dostępnych środków. Wtedy i tylko wtedy mamy szansę wyjść z tego cało – system totalitarny można rozsadzić jedynie od wewnątrz – trzeba o tym pamiętać. Ludzi nie porwie żaden argument taki czy inny bo wszystkie media main stream’u robią im pranie mózgu kilka razy dziennie. Jak zaczniemy chorych leczyć na skalę całego kraju w ten sposób – to wieść o tym dotrze i przekona miliony bardzo szybko.

 6. W szpitalu, w którym pracuję, do ok. 2 tygodni wstecz, wszyscy pacjenci byli “wymazywani”. Obecnie weszło zarządzenie, że poddani testom PCR będą tylko niezaszczepieni. W związku z tym łatwo zauważyć, że propaganda będzie podawała, że dodatni, czyli “zakażeni” Sars-cov 2 będą dotyczyć, tylko osób niezaszczepionych. Nawet w polskiej specyfikacji tego testu jest napisane, że zakażenie można stwierdzić tylko, jeśli są objawy kliniczne. W moim szpitali rzadko kiedy takowe były, ale zawsze dodatnie wyniki były podawane jako “zakażenie” i wywoływało to histerię w oddziale – izolowanie, wysyłanie do izolatorium. W ogóle oddział podzielono na wymazanych i niewymazanych, którzy się nie kontaktują (ale na stołówkę chodzą na zmianę ale do tego samego pomieszczenia). Lekarzom i pielęgniarkom dałam kilkadziesiąt badań naukowych, wielokrotnie mówiłam o maskach pcr-arch itd. NIC nie dotarło, nadal chodzą w maskach i każą chodzić pacjentom a ja jestem ciągle obrażana, że demoralizuję pacjentów i ostentacyjnie chodzę bez maski. Nawet dyrektor d-s lecznictwa dała wolną rękę ordynatorom ale mój się nie ugiął. Większość lekarzy przyjęło preparat m-RNA. Stopień ogłupienia lekarzy i (w mniejszym stopniu) pielęgniarek jest zatrważający. Czy ktoś mi może wyjaśnić, dlaczego lepiej rozumie te zagadnienia salowa i pacjencji niż inteligentni lekarze?

 7. W czasie dyżuru w moim szpitalu przywieziono pensjonariusza z DPS z zaburzeniami chorobowymi. Ponieważ akurat u mnie w oddziale był pacjent niezdolny do samodzielnego funkcjonowania, zapytałam opiekuna z DPS-u, czy nadal na miejsce do DPSu czeka się ok. 2 lat. Jego odpowiedź zwaliła mnie z nóg; Podają “szczepionki” pensjonariuszom, którzy następnej (lub kolejnej) nocy umierają i personel wpisuje w karcie zgonu śmierć ze starości , czy coś podobnego. Nigdzie nie zgłaszają, tego powikłania. W ten sposób zwolniło się w DPS tyle miejsc, że spokojnie tam umieszczę mojego pacjenta bez kolejki. Zrobił się deficyt ok 30 miejsc (nie wiem jaki to procent).

 8. Witam, to gdzie mogę znaleść te informację. Chcę chronić swoją rodzinę. Jak do tej pory stawiamy opór, ale w niemczech (bo tu mieszkam) pomału staje się to niemożliwe zwłaszcza dla uczniów i studentów 🙁

  1. Pracuje w aptece i powiem ze jest duzo lekarzy co kochają lekarstwa..Jeden wlasnie sie zaszczepil ale tak ciezko przeszedl szczepienie na covid ze choc chcial szczepic starszych rodziców to teraz zrezygnowal.
   Widzialam lekarzy jak faszerują lekami dzieci.
   Nie wszyscy tacy są..
   Ale fakt że nie wszyscy chcą zgłębić temat.
   We francji tez ciężko jest..
   Chyba do Szwecji jechać trzeba..tam jest normalnie.

 9. Bardzo nie podoba mi się tragment tytułu “czy ktoś będzie za to wisiał”.. Takim tekstem pan Zięba dorównał do oprawców. To dowód na nie traktowanie życia jako wartosci nadrzędnej 😞

  1. A mi ten tytuł bardzo odpowiada ! Gdyby było już możliwe wyeliminownie słowa “czy” to byłabym szczęśliwa ! Nie dla wszystkich życie jest wartością nadrzędną, ja wyznaję wyższe wartości jak choćby wolność

 10. Pracuje w aptece i powiem ze jest duzo lekarzy co kochają lekarstwa..Jeden wlasnie sie zaszczepil ale tak ciezko przeszedl szczepienie na covid ze choc chcial szczepic starszych rodziców to teraz zrezygnowal.
  Widzialam lekarzy jak faszerują lekami dzieci.
  Nie wszyscy tacy są..
  Ale fakt że nie wszyscy chcą zgłębić temat.
  We francji tez ciężko jest..
  Chyba do Szwecji jechać trzeba..tam jest normalnie.

 11. Wisiał jak dla mnie trochę za delikatnie.Facebok zablokował mnie na miesiąc za to tylko że chciałem tych którzy chcą szczepić dzieci Wjebac do pieca.Przepraszam za wulgaryzm ale jeżeli ktoś krzywdzi dzieci lub chcę to nie przebieram w słowach i czynach i nie ma znaczenia czyje Te dzieciaczki są 🧑‍🤝‍🧑👭👭👬👫.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *