Moje spostrzeżenia z podróży do Irlandii i co dzieje się w Szwajcarii – Joanna Slabon

7 thoughts on “Moje spostrzeżenia z podróży do Irlandii i co dzieje się w Szwajcarii – Joanna Slabon

 1. Tak samo jak w Austrii, albo, albo albo, 3G
  To okropne, bo mieszkańcy wskazują palcami i są zbulwersowani że przez nie nieszczepionych będą mieć lockdaun, mój znajomy jest w domu opieki i dzisiaj zadzwonił, że nie możemy się spotkać, cały dom opieki ma 2 tygodnie quarantene6 ,,kilka osób w tym domu ma ten virus, oni są już wszyscy dwa razy zaszczepieni, więc co to znacy,???

 2. W sklepie ZARA w Manufakturze w Łodzi nie sprzedano mi kurtki z uwagi na to, że nie miałam maseczki. Zarówno Pani w kasie, Pani kierownik jak i Pani w telefonicznym punkcie obsługi Klienta nie ustąpiły. Zakupu nie zrealizowałam. Makabra.

  1. szkoda, ponieważ trzeba było wezwać policje do spisania notatki, a później dla tych Pań oskarżenie z tytułu – Artykuł 135 kodeksu karnego – odmowa sprzedaży, Ja czekam na taką sytuację… w kinie lub w innym miejscu…
   Oni żerują na naszej niewiedzy i nieznajomości naszych obywatelskich praw Jeśli zobaczą że nie da się nas tak łatwo urobić to będą posuwać się coraz dalej, niestety musimy ponieść taką cenę stresów, ale wierzcie mi, to nic do tego co może być za rok dwa…. jeśli pokażemy że mogą robić co chcą
   Odwagi ! odwagi i jeszcze raz odwagi !!!

 3. Tak jak dawno przewidywalem nie macie kompletnie zadnego pomyslu jak z tym zlem walczyc. Zadnego realnego i skutecznego. Nawet nie chce wam sie o tym gadac – to dopiero szok. Jedyne co potraficie to gledzic jak ludzkosc jest deptana przez mafie. Nie widzicie tego? Czy wy tam w ntv tez juz straciciliscie rozum do reszty? I zdolnosc do walki?

  1. zarzuty, pretensje, marudzenie i marudzenie
   kazdy powinien zaczac od siebie zmiane wiec badz zmiana ktora chcesz widziec w swiecie, daj innym nadzieje, daj przyklad, do dziela !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *