Rozmowa z pastorem Arturem Pawłowskim

5 thoughts on “Rozmowa z pastorem Arturem Pawłowskim

 1. “Jak Tresura Polityczna i Sanitaryzm Prowadzą Do Zbydlęcenia Społeczeństw” – (12-10-2021)
  Według sondażu firmy Nanos przeprowadzonego dla telewizji CTV, 64 proc. Kanadyjczyków wyraża swoje poparcie dla pracowników służby zdrowia, którzy odmówiliby świadczeń zdrowotnych dla osób niezaszczepionych i nie szanujących personelu lekarskiego i pielęgniarskiego. Jednym słowem są za sprzeniewierzeniu się lekarzy przysiędze Hipokratesa.
  I tak od kultury grecko-rzymsko-chrześcijańskiej, Kanada pod światłymi rządami premiera Justina Trudeau, przechodzi gdzieś w okolice kodeksu Hammurabiego. Uwagę zwraca też coraz większe poparcie dla segregacji sanitarnej i jej niemal totalitarnych elementów.
  60 proc. Kanadyjczyków uważa, że konieczność przedstawiania zaświadczenia o szczepieniu przy wejściu do miejsc takich jak np. restauracje jest potrzebna. 22 proc. uważa nawet, że restrykcje nie są wystarczające.
  Z innego sondażu, przeprowadzonego przez firmę Leger pod koniec sierpnia br. wynikało, że 87 proc. osób zaszczepionych uważało, że ci, którzy nie chcą się szczepić zachowują się nieodpowiedzialnie…
  https://nczas.com/2021/10/12/jak-tresura-polityczna-i-sanitaryzm-prowadza-do-zbydlecenia-spoleczenstw/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *