Czy powstrzymamy kowidoze – Marsze w Gdańsku i Warszawie – Justyna Socha

8 thoughts on “Czy powstrzymamy kowidoze – Marsze w Gdańsku i Warszawie – Justyna Socha

 1. Witam!

  Wysłałem trzy maile do organizacji STOPNOP,której przewodzi pani Socha,w których prosiłem o opinie i zainteresowanie się ciekawą organizacją powstałą w Austrii – “Ungeimpft Gesund”[Zdrowy Nieszczepiony] https://www.ungeimpft-gesund.info/index.php?load=unterstuetzen .która próbuje podjąć przy pomocy prawników powstanie organizacji chroniącej w pewien sposób osoby,które nie chcą się szczepić.Miałem nadzieję,że można by spróbować założyć podobną strukturę w Polsce. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnego maila zwrotnego,chociażby z informacją,że zapoznano się z mailami,że ktoś to zbada… ŻADNEJ reakcji,ŻADNEGO zainteresowania…..

 2. Mozna sprobowac napisac do Pana Janusza Zagorskiego, zeby umozliwil kontakt.
  Sa rozne sposoby.
  Pisanie tu akurat najmniej skuteczny bo pani Socha tego pewnie nie czyta.

  1. Witam!
   Sam sobie zaprzeczasz – “Mozna jeszcze raz napisac, i jeszcze az do skutku.”, a potem piszesz ” Pisanie tu akurat najmniej skuteczny bo pani Socha tego pewnie nie czyta.”
   Jeżeli wysyłam trzy maile – co tydzień jeden – na adres organizacji[jeśli udostępnia się adres do kontaktu,oznacza to że traktują się siebie i innych poważnie{?}],to uważam,że jeżeli jest to odpowiedzialna struktura,to maile dochodzą do adresata.Czytać to może obojętnie jaka osoba pod danym adresem,ale chociaż z tzw,grzeczności wypadałoby odpisać.Po prostu “ego” organizacji napompowało się do niebotycznych rozmiarów i tylko ich projekty się liczą.
   Do pana Janusza już parę razy pisałem na Skypa i pocztę w innych sprawach i też nie odpowiedział.
   NTV oglądam od początku istnienia,jak pan Janusz robił audycje z laptopa w różnych domach [min.dr.Kempisty],jak tworzyli ją śp.Wojciech Drewniak i Paweł Nogal [doszła pani Ewa Pawela i nagle zniknęła…]. W tej chwili jest to projekt pana Janusza,dążący do upolitycznienia NTV,który zatracił swój edukacyjny,informacyjny i scalający ludzi o podobnych wartościach charakter.

   1. ..pragniesz dzialac to dzialaj,rozwin swoja platforme i pokaz swoje kolory tworczoorganizacyjne, nie potrzebujesz blogoslawienstwa ,udowodnij sobie ze to co chcesz osiagnac Potrafisz samodzielnie sformuowac.Wtedy pro bono z innymi wspolpracowac.Jesli potrzebujesz blogoslawie twoje dzialania.Zacznij od siebie, to PODSTAWA karzdego dzialania

   2. ..pragniesz dzialac to dzialaj,rozwin swoja platforme i pokaz swoje kolory tworczoorganizacyjne, nie potrzebujesz blogoslawienstwa ,udowodnij sobie ze to co chcesz osiagnac Potrafisz samodzielnie sformuowac.Wtedy pro bono z innymi wspolpracowac.Jesli potrzebujesz blogoslawie twoje dzialania.Zacznij od siebie, to PODSTAWA kazdego dzialania .pozdrawiam

    1. Pragniesz dobrego lekarza – zostań nim,pragniesz dobrego policjanta – zostań nim,działaj, pragniesz dobrego hydraulika – zostań nim,działaj….. W.Młynarski śpiewał kiedyś “Róbmy swoje” – jeżeli coś robimy,to róbmy to dobrze…. Nie można oceniać kogoś pracy? A czy Twój szef nie ocenia Cię? Czy nie oceniasz Twoich dzieci? Żony? Księdza? Polityków? Sportowców? Przyjaciół? Czy dziennikarz piszący o polityku musi sam nim zostać? Czy sprawozdawca sportowy,oceniający występ zawodnika ma zająć jego miejsce i pokazać jak się zwycięża?Zatem jeśli uważasz,że nie nie można kogoś oceniać,nie oceniaj mnie i nie dawaj mi rad….pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *