Jak głosować w E-Sejmikach – Filmik instruktażowy

4 thoughts on “Jak głosować w E-Sejmikach – Filmik instruktażowy

 1. Jako że nie wszyscy fejsbuczą, podaję niżej parę informacji o pręnych działaniach obywatelskich na Podlasiu. Cyt. ze strony https://www.facebook.com/robert.paliga1 .

  “OBYWATELSKIE NIEPOSŁUSZEŃSTWO – celowe działanie łamiące konkretne przepisy prawne w imię przekonania, że owe regulacje rażąco naruszają wartości istotne dla stosującego nieposłuszeństwo obywatelskie (połączone ze świadomością możliwości poniesienia konsekwencji prawnych). Robił tak Mahatma Gandhi….
  Jeśli instytucje państwowe w tym rząd łamie prawo, które sam ustalił czy można mu wymówić posłuszeństwo ?
  MOŻNA i TRZEBA, bo to nie tylko prawo z którym się nie zgadzamy, ale też bezprawie.
  Jeśli policjanci łamią prawo dalej są Policją ?
  NIE
  Jeśli sąd i prokuratura łamie prawo to czy zasługuje na respekt ?
  NIE
  Nie zgadzam się na prześladowania z uwagi na poglądy w POLSCE !!!
  WYPOWIADAM POSŁUSZEŃSTWO RZĄDOWI RP – zero podatków (już nie optymalizacja podatkowa), zero współpracy ze złodziejami, bandytami i oszustami (strata czasu i moich pieniędzy na wizyty w instytucjach, które już mnie nie dotyczą).
  Co bandyci z rządu i ich przydupasy mogą zrobić ? – nałożyć na mnie karę; grzywny, doprowadzić przymusowo a nawet zatrzymać (izolować) ale może właśnie przyszedł już czas na takie NIEPOSŁUSZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Może ktoś musi być pierwszy, bo ile można się cofać … jak już nie ma gdzie.
  POLSKA moja OJCZYZNA, ale nie moje państwo. Państwo musimy odzyskać….. i wolność.
  (na zdjęciu: plik wezwań na prokuratury i komend policji w sprawach które powinny wszczęte być z urzędu a dotyczy stosowania covidowych rozporządzeń przez policję i sądy, część z wezwań dotyczy już umorzonych postępowań i traktować można to jako nękanie. Nazwiska miernot z prokuratury czy policji, którzy MUSZĄ stracić pracę już mamy.)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *