NTV o tych co odeszli

7 thoughts on “NTV o tych co odeszli

 1. Tak od dłuższego czasu zastanawiam się gdzie podziała się Pani Ewa Pawela. Lubiłem jej audycje i jej spojrzenie na obecne problemy. Nie tylko te związane z kontrolą umysłu ale również gospodarcze, polityczne, historyczne. Mam nadzieję że zagości jeszcze na kanale NTV.

 2. A co by bylo jezeli Bog jest w ziemi a nie w niebie? Jezeli centrum ziemi oddzialuje elektrycznie na nasza aktywnosc bioelektryczna, to centrum ktore jest z kolei jakas czastka dzialajacego energetycznie wszechswiata, to znaczyloby ze umierajac oddajemy nasza energie tam gdzie ona pierwotnie powinna byc czyli do ziemi. A nie tak ze ona unosi sie w przestworzach i znika jak banka mydlana. Jezeli energia powraca do centrum energetycznego ziemi to dlatego staje sie bardziej jasne ze mozemy kontaktowac sie ze zmarlymi i to caly czas a nie tylko incydentalnie.
  Moje obserwacje i lektura roznych ksiazek wskazuje ze zmienia sie punkt energetyczny czlowieka, poczatkowo mocno umieszczony w powiazaniu z ziemia teraz coraz bardziej umieszczony w glowie na skutek zanieczysczenia radioaktywnego srodowiska, nowych technologii elektromagnetycznych oraz jakosci zywnosci.
  W religiach dawnych Slowian bylo bardzo duzo duchow ziemskich, lesnych, roslinnych mimo ze ogolnie uznawali oni istnienie jednego Boga, ktory jednak nie byl Bogiem z nieba tylko Bogiem jakby wszystkiego i wszedzie. Zmiana punktu energetycznego u czlowieka spowodowala ze wierzymy w jakiegos Boga niebieskiego, a przeciez niebiosa to jakas mala czastka calego wszechswiata wiec jakze Bog moze byc tylko czastka skoro jest caloscia?
  To jest jakis dramatyczny falsz z ktorym nalezy sie uporac jezeli chcemy poznac prawde.

 3. “Przysięgają kłamliwie.
  Nie chcieli przyjąć pouczenia.
  Skamieniało ich oblicze bardziej niż skała” – (Księga Jeremiasza 5:2-3)

  “Któż jest jak mędrzec
  i któż poznał znaczenie rzeczy?
  Mądrość człowieka rozjaśnia jego oblicze,
  tak iż surowy wyraz jego twarzy się zmienia.” – (Księga Koheleta 8:1)

  1. „Grobem otwartym jest ich gardło, językiem swoim knują zdradę, jad żmijowy pod ich wargami” – (List do Rzymian 3:13)

   „Ostre jak u węża ich języki, a jad żmijowy pod ich wargami” – (Księga Psalmów 140:3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *