Korespondencja z Treviso – Relacja Krystyny

9 thoughts on “Korespondencja z Treviso – Relacja Krystyny

 1. Trzecia dawka szccepienia . Czwarta fala, piata, szósta…. to nasuwa skojarzenie z modułowym budowaniem np. stacji kosmicznej. Moduł do modułu. Nie widać wyraźnie skutków, bo proces został rozpisany na etapy i przebiega długofalowo. Do czego zmierza? Najprostszy wariant – do uzależnienia. Czy ludzie po czwartej dawce będą jeszcze mogli funkcjonować bez piątej, szóstej, siódmej …? Mamy za sobą wielopokoleniową walkę z alkoholizmem. Potem przyszły narkotyki. A teraz farmaceutyki.

  1. Jeśli według obecnych przepisów prawnych kara Pozbawienia Obywatelstwa jest w Polsce “Niemożliwa” to należy tak zmienić przepisy by uczynić ją “Możliwą”

 2. Decathlon nie będzie sprzedawał sprzętu pływającego w Calais i Grande-Synthe, skąd setki migrantów wypływają na kanał La Manche, by dostać się do Anglii.
  “Dlaczego w Decathlonie Nie Kupisz Już Kajaków? Wpływ Migrantów Na Handel” – (17-11-2021)
  https://nczas.com/2021/11/17/dlaczego-w-decathlonie-nie-kupisz-juz-kajakow-wplyw-migrantow-na-handel/comment-page-1/#comment-1499565
  Prawdziwi desperaci będą robić proste kajaki z patyków i wytrzymałej folii, powszechnie używanej do zabezpieczania towaru na paletach transportowych.
  WIDEO:
  “How to Make a Simple Kayak”
  https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=RUn8byVI8mQ
  Albo z tataraku/trzciny (niezatapialne)
  WIDEO:
  “Building a Bundle Boat Live Free or Die”
  https://www.youtube.com/watch?v=fZMd0en0uu4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *