Biała Księga Pandemii – Niech dotrze do milionów Polaków – Janusz Zagórski

6 thoughts on “Biała Księga Pandemii – Niech dotrze do milionów Polaków – Janusz Zagórski

 1. Panie Januszu, proszę o wiecej materiałów o tematyce UFO , jeśli mozna. Uwielbiam Pana słuchać…dzięks za wszystkie materiały…..dużo zdrówka

 2. NOWE WDRAZANE PATENTY NA SCYPIONKI znajdujace sie w :

  – wodzie ( https://shepherdsheart.life/blogs/news/devils-in-the-details-of-water-treatment ), zywnosci ,
  – ubraniach ( https://www.ournewearthnews.com/2022/06/17/does-this-sound-like-freedom-to-you-graphene-clothing-that-monitor-humans-and-feel-like-any-other-fabric/ )
  – roznoszone przez komary ( https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=205029 )
  – zywnosci ( https://infogop.us/must-watch-mrna-food-kill-weapon-2/ ) , ( w wprowadzanych na rynek produktach nalezacych do skupiska korporacji bedacych w posiadaniu BlackRock zwiazanym zcia ),
  – w mgle rozpylanej używanej w punktach kontroli bezpieczeństwa na lotniskach ( https://www.naturalnews.com/028887_vaccines_Bill_Gates.html )

  Zrzucanie szczypionek z samolotow jest częścią militaryzacji współczesnej medycyny. Cały naturalny ekosystem jest masowo zanieczyszczony interwencją genetyczną na każdym poziomie :
  https://www.naturalnews.com/2022-09-20-usda-air-dropping-vaccines-from-helicopters-across-13-states.html
  https://www.naturalnews.com/033447_Institute_of_Medicine_vaccines.html
  Sianie całkowitego spustoszenia w biosferze : https://infogop.us/graphene-skies-total-ecosystem-annihilation/

  Brak kontroli jakosci nad szczypionkami :https://www.naturalnews.com/025760.html

  AMA wzywa do “obowiązkowego udziału” w próbach szczypionek ( https://www.naturalnews.com/vaccine.html ), w których rząd wymaga wstrzyknięcia eksperymentalnej szczepionki, pod groźbą aresztowania : http://www.prisonplanet.com/ama-journal-make-participation-in-vaccine-trials-mandatory.html

  Przypadki, w których wezwano policję, a pracownicy CPS grozili odebraniem dzieci rodzicom, którzy odmówili szczypienia swoich dzieci : http://www.infowars.com/doctor-calls-police-child-services-on-mother-who-refuses-to-vaccinate-son/

  Wymuszanie szczypionki na niewinnych ludziach, jednocześnie pobierając wypłaty od firm farmaceutycznych, które je produkują : https://www.naturalnews.com/033705_Gardasil_Rick_Perry.html

  Przyklady dokonanych eksperymentow medycznych szczypionkowych : https://www.naturalnews.com/033483_Guatemalan_prisoners_medical_experiments.html , https://www.naturalnews.com/031564_Jonas_Salk_medical_experiments.html , https://www.naturalnews.com/022383_research_experiments.html

  Jak pokazują te przykłady, szczypionki są coraz częściej stosowane w kontekście broni: zrzucanej z powietrza, potajemnie wstrzykiwanej, lub nawet przymusowo podawanej na muszce karabinow. Są to oznaki systemu medycyny, który działa jak państwo policyjne, w którym ludzie są pozbawiani swoich praw i wolności “dla dobra społeczeństwa”.

  To wszystko jest częścią ludzkiego programu depopulacji, do którego KillBillGates otwarcie przyznał się w swoich publicznych przemówieniach na temat “zmniejszania światowej populacji” za pomocą szczypionek : https://www.naturalnews.com/029911_vaccines_Bill_Gates.html

  Wiecej na : https://www.naturalnews.com/vaccines.html
  Strona Natural News jest blokowana zarowno przez fakebuka jak i przez wyszukiwarke googla, jak i ostatnio przez przegladarki googlowe jak: chrome i opera. Mozna ja otworzyc przez przegladarke BRAVE , Firefoxa i odszukac przez wyszukiwarke GOOD GOPHER.

 3. Nowe naplywajacace wiadomosci odnosnie pandemi.

  OSZAŁAMIAJĄCE Świadectwo: FirmaPfizer NIGDY nie testowała wirussa C O V I D „Vax” w celu „zatrzymania transmisji” wirusa! Wszyscy zostaliśmy okłamani! ! !
  Hal Turner Radio Show : ” W całkowicie oszałamiającym zeznaniu złożonym pod przysięgą przed Parlamentem Europejskim dyrektor firmy Pfizer przyznał, że NIGDY NIE TESTOWAŁ swojej tak zwanej „szczepionki na C O V I D” pod kątem jej zdolności do „zatrzymywania transmisji” wirusa. Okłamywano ludzi na całym świecie, ograniczano ich wolność, ponieważ nie zostali „zaszczepieni” i rzekomo mogli rozprzestrzenić wirusa.

  Kraje w całej Europie, a nawet w Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii uniemożliwiały ludziom wyjście na zewnątrz, kontakty towarzyskie, korzystanie z obiektów publicznych, jeśli nie zostali zaszczepieni. Ludziom na całym świecie mówiono, że mogą być „rozsiewaczami” bez szczypionki. To było kłamstwo, ponieważ szczypionka NIGDY nie była TESTOWANA pod kątem możliwości powstrzymania transmisji.” ” Wolność została brutalnie odebrana tym, którzy zdecydowali się pozostać nieszczepieni. W niektórych miejscach ludzie byli nawet FIZYCZNIE ZMUSZANI do zażywania szczypionki, nawet jeśli jej nie chcieli.

  Wszystko to zostało przesłonięte twierdzeniami, że „bez szczepionki można zarazić innych”.

  Ludzie stracili przez to pracę; i całe twierdzenie, że zażywanie szczepionek w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się było świadomym kłamstwem.

  PFIZER nigdy nie testował, czy ich tak zwana szczepionka zatrzyma przenoszenie.

  Oto wideo z odpowiedniego zeznania dyrektora firmy Pfizer, występującego przed komisją Parlamentu Europejskiego: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/stunning-testimony-pfizer-never-tested-covid-vax-to-stop-transmission-of-virus-we-were-all-lied-to

  ” Na początku 2021 r. dyrektor CDC Rochelle Walensky nie miała problemu z pojawieniem się w ogólnokrajowej telewizji i zadeklarowaniem światu, że jeśli weźmiesz szczepionkę na koronke 19, „nie dostaniesz ani nie rozprzestrzenisz jej ”. W ciągu kilku tygodni okazało się to całkowicie nieprawdziwe.

  Dr Anthony Fauci również rozpowszechniał dokładnie tę samą dezinformację, mówiąc Amerykanom, że nie mają się czym martwić po zrobieniu zdjęć. A jednak setki tysięcy ludzi, którzy wzieli szczypionki, zachorowali i zmarli.

  Joe Biden, Bill Gates i niezliczone inne szylingi Pfizera w mediach prowadzili masową kampanię, aby przekonać Amerykanów i cały świat, że przyjęcie szczepionki oznaczało, że nie można uzyskać ani przenieść k o w i d-1 9. I wszyscy byli śmiertelnie w błędzie.

  Zamiast przeprosić i przyznać, że się mylili, zespół Pfizer podwoił się i twierdził, że „wzmocnienie” było prawdziwą ochroną. Znowu okazało się to błędne.

  Teraz, gdy do ich kas wpłynęły dziesiątki miliardów dolarów podatników, firma Pfizer przyznaje, że nigdy nawet nie przetestowała, czy szczepionka zapobiegła transmisji, zanim ją wypuścili. Przeczytaj to jeszcze raz — Pfizer przyznał, że NIGDY NIE TESTOWAL zdolności swojej szczepionki do zapobiegania przenoszeniu C O V I D-1 9 przed jej wydaniem.”
  “Biorąc pod uwagę to wymowne przyznanie się, że szczepionka nigdy nie była testowana w ten sposób, rodzi się pytanie, gdzie wszyscy naciągacze z powyższego filmu otrzymali te informacje. Kto im powiedział, że szczepionka zapobiega transmisji, jeśli producent nigdy jej nie testował?

  Skąd Walensky, Biden, Fauci, Gates, Maddow i inni uzyskali te informacje, kiedy podjęli wspólne wysiłki na rzecz rozpowszechniania tej dezinformacji? To pytanie, na które wszyscy musimy natychmiast domagać się odpowiedzi.

  Powinniśmy również zapytać, dlaczego ani jeden główny nurt nie informuje o tym przyznaniu. Dosłownie nikt w mediach korporacyjnych nie dotknął tej nowej informacji pomimo jej bombowej natury. Amerykanie prawdopodobnie chcieliby wiedzieć, że zostali zmuszeni do przyjęcia szczepionki, której nigdy nie testowano pod kątem zapobiegania przenoszeniu, mimo że cały establishment powiedział im inaczej. Jednak media korporacyjne, w dużej mierze finansowane przez firmę Pfizer, milczą.”

  https://sonsoflibertymedia.com/corporate-media-silent-as-pfizer-exec-admits-covid-jab-never-tested-on-preventing-transmission-video/

  Nigdy nie wolno nam zapominać, że politycy – wszyscy twierdzą, że „podążają za nauką” – zamknęli nas, zniszczyli gospodarkę, zdziesiątkowali klasę średnią poprzez inflację, siłą nas leczyli i nakładali kagańce naszym dzieciom w ciągu ostatnich 2 lat , a w niektorych szkolach przymuszali je do szczepien, czego efektem sa dzisiaj przepelnione oddzialy pediatryczne i dzieci umierajace nagle na serce : https://sonsoflibertymedia.com/kids-now-having-fatal-heart-attacks-while-playing-video-games/. Przez cały czas mówiono nam, że jedynym wyjściem z tego jest wzięcie szczypionki koronkowej.

  “Nieustannie przypominano nam, że jeśli nie podążasz za „Nauką”, jesteś zaprzeczającym nauce bufonem, który chce śmierci babci, nie dba o dzieci, byłeś alternatywnym nazistą, białą supremacją, ekstremistą i najprawdopodobniej krajowego terrorystę.( https://thefreethoughtproject.com/dhs-terror-warning-domestic-extremists-covid/ )

  Ci, którzy sprzeciwiali się niekonstytucyjnym nakazom szczepień, byli pogardzani przez główny nurt, określani jako „antyszczepionkowcy” i mieli ludzi pragnących ich śmierci. Nawet ludzie, którzy wzięli scepienie, ale sprzeciwili się nakazom, zostali oznaczeni jako antyszczepionkowcy, ponieważ definicje zostały zmienione ( https://thefreethoughtproject.com/politicians-and-msm-compare-those-who-question-vaccine-safety-to-domestic-terrorists/ ) aby pasowały do ​​narracji.

  “My, ludzie, staliśmy przeciwko sobie w jednej z najbardziej dzielących kampanii propagandowych w historii ludzkości. Zlikwidowano wolnosc wypowiedzi i analize sledcza, a logika i rozsądek spłonęły wraz z gospodarką. A wszystko to opierało się na kłamstwach.”

  Artykul opublikowany za zgoda : Matt Agorist : https://thefreethoughtproject.com/be-the-change/corporate-media-silent-as-pfizer-exec-admits-covid-jab-never-tested-on-preventing-transmission

 4. *****FLASH***** PILNE – Poseł do Parlamentu Europejskiego mówi o szczepionkach przeciw C O V I D-1 9 „FAŁSZYWE” – Nie róbia nic dobrego – Rozwiąż umowę i rozpocznij postępowanie karne przeciwko firmie Pfizer!

  “Członek Parlamentu Europejskiego twierdzi, że „szczepionka” mRNA firmy Pfizer przeciwko C O V I D -1 9 nie działa, a Komisja Europejska powinna rozwiązać umowę na więcej szczepionek i pociągnąć firmę Pfizer do odpowiedzialności karnej za fałszywe leki.

  Na poniższym filmie ze spotkania komisji Parlamentu Europejskiego, z podtytułami, usłyszycie, jak poseł Mislav Kolakusic przedstawia fakty ” : https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/flash-urgent-european-member-of-parliament-says-covid-19-vaccines-fake-do-no-good-terminate-contract-and-prosecute-pfizer
  https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=209336

  Oto jeden z powodów, dla których USA są tak zainteresowane „obroną Ukrainy” i ma to zwiazek z K O W I D .
  https://expose-news.com/2022/10/06/2019-contract-covid-resarch-ukraine-us-dod/
  “Daty w dokumentach potwierdzają fakty, a fakty są następujące: Świat po raz pierwszy usłyszał o nowym koronawirusie w Wuhan w Chinach na początku stycznia 2020 r. Jednak dopiero 11 lutego dane Światowej Organizacji Zdrowia dowodzą, że nowy wirus został nazwany „C O V I D-1 9”.

  Tak więc z oficjalnymi dokumentami, które to potwierdzają, dlaczego dane rządu StanówZjednoczonych pokazują, że DepartamentObronyUSA (DOD) przyznał 12 listopada 2019 r. firmie Labyrinth Global Health INC. kontrakt na „Badania COV I D-19”? 12 listopada . . . co najmniej miesiąc przed pojawieniem się wirusa i trzy miesiące przed oficjalnym nazwaniem Cov id-19?

  Na tym ustalenia się nie kończą. Rządowy kontrakt przyznany 12 listopada 2019 r. na „Badania C O V I D-1 9” przewidywał, że ma się odbyć na . . . U k r a i n i e . . . w ramach znacznie większego kontraktu na „Program redukcji zagrożeniia biologicznego na Ukrainie” .

  Może to jeden z powodów, dla których USA są tak zainteresowane „obroną Ukrainy” przed tym, co teraz robi Rosja. . . ponieważ, jak mi się wydaje, te informacje pokazują, że Stany Zjednoczone sfinansowały faktyczne stworzenie wirusa C O V ID-19, który zabił miliony na całym świecie i utorował drogę dla ich znacznie bardziej śmiercionośnej „szczepionki”, z której teraz umierają kolejne miliony, a USA muszą mieć pewność, że nikt się nie dowie.”
  Hal Turner : https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/u-s-d-o-d-issued-a-contract-for-covid-19-research-to-a-company-in-ukraine-3-months-before-covid-19-was-known-to-exist

  Czy możemy kiedykolwiek jeszcze ponownie zaufać placówce medycznej i farmaceutycznej ?
  https://sonsoflibertymedia.com/can-we-ever-trust-the-medical-establishment-again/?utm_source=OneSource&utm_medium=Push

 5. Dokumenty rządowe dowodzą, że Bill Gates jest głównym sponsorem brytyjskiego regulatora leków pomimo posiadania znacznych udziałów w Pfizer i BioNTech

  ” Cóż, teraz najwyraźniej nie jest to już teoria spiskowa, prawda? Kiedy dokumenty rządowe potwierdzają to, co mówiliśmy o tym sprzymierzeniu złych ludzi, takich jak Bill Gates z gigantem Big Pharma, Pfizerem i BioNTech, to nie jest to już teoria. Jest to faktyczny spisek, ponieważ obecnie dokumenty potwierdzają, że Gates nie tylko mocno zainwestował w Pfizer i BioNTech, ale jest także głównym fundatorem brytyjskiego regulatora medycyny.

  The Expose ma swoją historię.

  Dochodzenie wykazało, że Fundacja Billa i Melindy Gatesów jest głównym sponsorem brytyjskiej Agencji Regulacji Produktów Medycznych i Opieki Zdrowotnej, a Fundacja posiada również znaczne udziały zarówno w Pfizer, jak i BioNTech.

  Agencja Regulacyjna ds. Produktów Medycznych i Opieki Zdrowotnej (MHRA) przedłużyła awaryjne zezwolenie na szczepionkę mRNA firmy Pfizer / BioNTech w Wielkiej Brytanii, aby umożliwić jej podawanie dzieciom w wieku od 12 do 15 lat w dniu 4 czerwca 2021 r.

  W tym czasie dyrektor naczelny MHRA, dr June Raine, powiedział ( https://www.gov.uk/government/news/the-mhra-concludes-positive-safety-profile-for-pfizerbiontech-vaccine-in-12-to-15-year-olds ), że MHRA „dokładnie przeanalizowała dane z badań klinicznych u dzieci w wieku od 12 do 15 lat i doszła do wniosku, że szczepionka Pfizer jest bezpieczna i skuteczna w tej grupie wiekowej oraz że korzyści przewyższają wszelkie ryzyko”.

  Zastanawiamy się, czy dr June Raine i MHRA w ogóle przeczytali wyniki tego niezwykle krótkiego i małego badania. Gdyby tak było, zauważyliby, że 86% dzieci w badaniu doznało reakcji niepożądanej ( https://expose-news.com/2021/05/30/shocking-86-of-children-suffered-an-adverse-reaction-to-the-pfizer-covid-vaccine-in-clinical-trial/ ) , od łagodnej do bardzo poważnej.

  W badaniu wzięło udział zaledwie 1127 dzieci, jednak tylko 1097 dzieci ukończyło badanie, z czego 30 nie uczestniczyło po podaniu pierwszej dawki szczepionki Pfizer. Wyniki nie wyjaśniają, dlaczego 30 dzieci nie zdecydowało się na ukończenie badania. Informacje są publicznie dostępne i zawarte w arkuszu informacyjnym FDA, który można obejrzeć tutaj ( https://www.fda.gov/media/144413/download – patrz strona 25, tabela 5 i dalsze).

  Nigdy nie było wątpliwości, że MHRA wyda awaryjne zezwolenie na stosowanie szczepionki Pfizer/BioNTech u dzieci, jeśli weźmie się pod uwagę, że pewien pan Bill Gates posiada udziały zarówno w Pfizer, jak i BioNTech i jest głównym fundatorem MHRA ( tutaj : https://www.devex.com/organizations/medicines-and-healthcare-products-regulatory-agency-mhra-101415 ). Dokumenty rządowe dowodzą, że BillGates jest głównym sponsorem brytyjskiego regulatora leków pomimo posiadania znacznych udziałów w Pfizer i BioNTec

  Nigdy nie było wątpliwości, że MHRA wyda awaryjne zezwolenie na stosowanie szczepionki Pfizer/BioNTech u dzieci, jeśli weźmie się pod uwagę, że pewien pan Bill Gates posiada udziały zarówno w Pfizer, jak i BioNTech i jest głównym fundatorem MHRA .

  Fundacja Billa i Melindy Gatesów kupiła udziały w firmie Pfizer w 2002 r. ( https://www.fool.com/investing/2020/09/24/4-coronavirus-vaccine-stocks-the-bill-melinda-gate/ ), a we wrześniu 2020 r. Bill Gates zapewnił wzrost wartości swoich akcji, ogłaszając mediom głównego nurtu w wywiadzie dla CNBC, że uważa szczepienie Pfizera za lidera Wyścig szczepionkowy Cov id-19.

  „Jedyną szczepionką, która, jeśli wszystko pójdzie idealnie, może ubiegać się o pozwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych do końca października, byłaby firma Pfizer”.

  Fundacja Billa i Melindy Gatesów również „przypadkowo” kupiła akcje BioNTech o wartości 55 milionów dolarów we wrześniu 2019 r., tuż przed wybuchem rzekomej pandemii Cov id-19 ( https://www.fool.com/investing/2020/09/24/4-coronavirus-vaccine-stocks-the-bill-melinda-gate/ ).

  MHRA otrzymała dotację od Fundacji Billa i Melindy Gatesów w 2017 roku w wysokości 980 000 funtów na „współpracę” z fundacją ( https://www.gov.uk/government/news/mhra-awarded-over-980000-for-collaboration-with-the-bill-and-melinda-gates-foundation-and-the-world-health-organisation ).

  Jednak wniosek o wolność informacji, na który MHRA odpowiedziała w maju 2021 r., ujawnił, że obecny poziom dofinansowania otrzymanego od Fundacji Gatesa wynosi 3 miliony dolarów i obejmuje „liczbę projektów”. Czy naprawdę możemy ufać, że MHRA pozostanie bezstronna, gdy jej głównym fundatorem jest Fundacja Billa i Melindy Gates, która jest również właścicielem udziałów w Pfizer i BioNTech? Nie sądzimy.

  Bill Gates musi zostać aresztowany przez oskarżonych, a następnie aresztowany przez konstytucyjne siły milicji, ponieważ nie można już ufać centralnemu faszystowskiemu rządowi. Następnie musi zostać poddany sprawiedliwemu procesowi, a gdy zostanie uznany za winnego, szybko postawiony przed sądem, tj. natychmiastowy koniec.”
  napisane przez Tim Brown
  https://sonsoflibertymedia.com/government-documents-prove-bill-gates-is-primary-funder-of-uk-medicine-regulator-despite-owning-major-shares-in-pfizer-biontech/?utm_source=OneSource&utm_medium=Push

  Nowa „stała… w pełni opłacona i przygotowana… organizacja ekspertów” Billa Gatesa, którzy zareagują na „niebezpieczne epidemie” (wideo) : https://sonsoflibertymedia.com/germ-bill-gates-new-permanent-fully-paid-prepared-organization-of-experts-who-will-respond-to-dangerous-outbreaks-video/

  10 dowodów potwierdzających zły plan Billa Gatesa dotyczący wyludnienia Ziemi : https://sonsoflibertymedia.com/10-pieces-of-evidence-that-demonstrate-bill-gates-evil-plan-to-depopulate-the-earth/

  MICROSOFT OŚWIADCZA, ŻE BĘDZIE CIĘ POSIADAŁ ( ze bedziesz jego niewolnikiem ) – NIEWOLNICTWO JEST TUTAJ : https://beforeitsnews.com/politics/2022/02/microsoft-declares-they-will-own-you-slavery-is-here-3256609.html

  Kill Bill chce nas zmusic do konsumpcji robali :
  Fundusz Inwestycyjny Billa Gatesa ma 350 miliardów dolarów Bidena w zielonej wieprzowinie : https://sonsoflibertymedia.com/bill-gates-investment-fund-cheers-bidens-350-billion-in-green-pork/
  Cichy plan Billa Gatesa: zmuszanie ludzi do jedzenia fałszywego mięsa : https://sonsoflibertymedia.com/bill-gates-quiet-plan-force-people-to-eat-fake-meat/
  Wygląda na to, że Bill Gates ma plan „wielkiego resetu”, aby sprywatyzować globalny system żywnościowy (wideo) : https://sonsoflibertymedia.com/it-looks-like-bill-gates-has-a-great-reset-plan-to-privatize-global-food-system-video/
  KillBill jest najwiekszym posiadaczem ziemskim ziemi, ktora nie jest uprawiana, aby zmniejszyc ilosc upraw i zwiekszyc niedobory zywnosci.
  https://www.theepochtimes.com/global-elites-are-spawning-food-shortages-creating-submissive-population-for-easier-control-chris-sky-facts-matter_4789727.html

 6. ŁAMANIE: 20.10.2022 – CDC w USA głosuje 15-0, aby dodać trucionke C O V I D do programu „Szczepionki dla dzieci (VFC)” (wideo)

  ” Wcześniej w środę poinformowałem, że niezgodne z prawem Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom będzie głosowało nad tym, czy eksperymentalny, śmiertelny strzał COV id będzie częścią ich zaleceń dotyczących szczepionek dla dzieci . Cóż, głosowali jednogłośnie 15-0, aby to zrobić!

  CDC nie jest już teoretycznie wspólnikiem morderstwa, głosowali za morderstwem i napaścią na amerykańskie dzieci.

  Spójrz na tych zdradzieckich przestępców, których trzeba aresztować i postawić przed sądem.”

  https://sonsoflibertymedia.com/breaking-cdc-votes-15-0-to-add-the-covid-quacckine-to-the-vaccines-for-children-vfc-program-video/?utm_source=OneSource&utm_medium=Push

  “Komitet CDC jednogłośnie głosował za dodaniem eksperymentalnych trucionek C O V I D, oszukańczo nazwanych „szczepionkami”, do programu „Szczepionek dla dzieci (VFC)”. Oznacza to, że będzie to narzucana wszystkim dzieciom w Stanach Zjednoczonych i to przez niewybieralną, pozarządową, bezprawną agencję. Są śmiertelne i wiedzą o tym, ale i tak na to naciskają, a także dają pełną bezkarnosc prawna dla firm Pfizer i Moderna za wytwarzanie tych trucizn, które ranią i zabijają Amerykanów, a także ranią i zabijają wielu innych. Wypowiedzieli wojnę naszym dzieciom.”
  https://sonsoflibertymedia.com/the-cdc-declares-war-on-americas-children-video/

  Niekonstytucyjne CDC po cichu zagłosuje w sprawie trwałego chronienia firmy Pfizer i Moderna przed odpowiedzialnością karna za COV ID.

  “Bezprawne, a nawet przestępcze Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom będzie głosować nad zapewnieniem trwałej tarczy dla Pfizera i Moderny przed ich śmiercionośnymi, eksperymentalnymi zastrzykami COVID. Co więcej, będą głosować nad tym, czy te same śmiertelne strzały będą wymagane od dzieci w wieku szkolnym, aby uczęszczały do ​​publicznych ośrodków indoktrynacji, które nazywamy szkołami publicznymi.

  Należy pamiętać, że CDC nie jest podmiotem upoważnionym przez Konstytucję Stanów Zjednoczonych i ma konflikt interesów w sprawach zdrowotnych, ponieważ posiada patenty na „błędy” i „szczepionki”. Są niczym innym jak korporacyjnymi faszystami dążącymi do kontrolowania populacji dla własnych korzyści.”

  “CDC wraz z Kongresem próbuje chronić syndykat przestępczy w USA.”

  “Gdy CDC nakazuje „zaszypawic na śmierć” nasze dzieci, dialektyka heglowska jest w pełni aktywna – COV ID został uwolniony, masy zażądały „rozwiązania”, broń ludobójstwa była gotowa do użycia.”

  https://allnewspipeline.com/CDC_Mandates_Death_Shot_For_Our_Children_As_Hegelian_Dialectic_Is_Fully_At_Play.php

  Blokady nie powiodły się, szczepionki (w najlepszym razie) zawiodły i wszyscy znają prawdę; teraz CDC może być na tyle głupie, by PONOWNIE sprowokować rodziców, umieszczając zastrzyki mRNA w harmonogramie przymusowych szczepien dla dzieci, a tym samym otwierając drogę do mandatów szkolnych na zastrzyki mRNA cov id-19.
  https://www.theburningplatform.com/2022/10/20/on-the-simmering-fury-in-the-blue-states/

  “Autorytety” są naszymi wrogami !
  ” Ludzie, którzy rządzą w tym kraju, nie zasługują na twój szacunek ani lojalność. Są z tobą w stanie wojny. Chcą śmierci dla Ciebie i Twoich dzieci.
  ” Jakby nie było jeszcze dość oficjalnych klamstw z powodu zrodzonego w laboratorium wirusa Cov id-19, Komitet Doradczy ds. Szczepień CDC głosował w czwartek za dodaniem szczepionek mRNA Pfizera i Moderny do harmonogramu szczepień dla dzieci. Głosów było 15 do 0 — ostateczny, najwyższy gest pogardy dla mieszkańców tej ziemi.”
  ” Wszystko, co mówią ci o tym władze, jest kłamstwem. Stają się zdesperowani, ponieważ nadchodzi czas, kiedy faktycznie będą musieli odpowiedzieć za swoje zbrodnie przeciwko mieszkańcom tego kraju. Nie zasługują na twój szacunek i na pewno nie mogą nakazać ci uległości.”
  https://www.theburningplatform.com/2022/10/21/the-authorities-are-our-enemies/

  ” Amerykanskie Centrum Kontroli Chorób (CDC) jednogłośnie (15:0) głosowało za „zaleceniem”, aby leki określane jako „szczepionki” były w zasadzie narzucane dzieciom – poprzez dodanie tych leków, które nie są „szczepionkami” do „harmonogram szczepień dzieci”, który jest wymogiem (a nie „harmonogramem”), aby dzieci mogły uczęszczać do szkół rządowych. Co więcej, ponieważ każdy rodzic, który odmawia wstrzyknięcia swoim dzieciom wszystkiego, co „zaleca” CDC, ryzykuje, że ich dzieci zostaną odebrane przez rządowe służby „ochronne”. ”
  https://www.theburningplatform.com/2022/10/21/diaper-report-41/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *