Czy konflikt światowy? czy jest szansa na pokój? – prof. Włodzimierz Korab-Karpowicz


Posted on 8 kwietnia 2022
2582 views

9 thoughts on “Czy konflikt światowy? czy jest szansa na pokój? – prof. Włodzimierz Korab-Karpowicz

 1. Panie Januszu, mieć takiego gościa ( żadnego gościa nie można tak traktować ) i w taki sposób prowadzić program to jest nie tyko nie profesjonalne, ale przede wszystkim bez kultury. Pan nie daje sie wypowiedzieć, przerywa, a nawet mówi w trakcie jak gość sie wypowiada. Lubię pana programy, Pan jest inteligenta osoba prosze to przemyśleć . Ten program nie mogłam obejrzeć do końca.
  Pozdrawiam

 2. Postawili na przewagę liczebną, organizacje i osłabienie przeciwnika. Wszędzie działają podobnie, to taktyka watahy. Wspólnie atakują upatrzoną zdobycz i zawsze biorą na cel młode albo chore i słabe osobniki…

 3. Brzeziński to jak Gates, nie takie autorytety mają wolni ludzie, Brzeziński cyt Projekt NWO może być zagrożony przez powszechne już przebudzenie świadomości politycznej ludzkości.

 4. Znakomity Gość, znakomity wywiad (choć trochę za krótki ).

  Sama klasyfikuję siebie jako naiwną pacyfistkę, dlatego bardzo potrzebuję wiedzy, która (mam nadzieję) zamieni mnie w pacyfistkę świadomą.

  Dziękuję.

 5. Z tej mądrości to raczej nic nie wynika widać wyraźnie ,że pan profesor działania Rosji zaakceptował i z wypowiedzi jego jasno wynika ,że poparł takie działania zamiast skrytykować agresje Rosji . Pan Zagórski to zauważył i wszedł mu w zdanie jako sprzeciw na taka postawę która nie neguje takiej postawy .

 6. Bardzo miła mowa Pana Profesora, który jednak nie wspomniał o jednej z bardzo ważnych rzeczy, a mianowicie prawie nic nie powiedział o mechanizmach społecznych tworzących systemy zbrodnicze. Wspomniał jedną najmniej istotną sprawę powołując się na Hansa Morgentau. Dopóki nie zrozumiemy dobrze tego mechanizmu, nie będziemy w stanie zapobiec ich powstawaniu oraz zapobiec agresjom i wojnom. Więc bez tego żadna etyka i żadne wartości nie pomogą, co potwierdził mówiąc o wielkich korporacjach zapominając, że jedną z nawiększych na świecie korporacji jest Komunistyczna Partia Chin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *