Czy miłość podlega ewolucji? – Rozmowa z Igorem Witkowskim


Posted on 10 czerwca 2022
3726 views

7 thoughts on “Czy miłość podlega ewolucji? – Rozmowa z Igorem Witkowskim

  1. Panie Igorze moim zdaniem dotyka Pan centrum przemian dzisiejszego świata. To MIŁOŚĆ zwiastująca przemianę serc przed 2 tysiącami lat wskazuje nam drogę ku lepszej przyszłości. “Zło”, które nas teraz dotyka przypomina o tej MIŁOŚCI, bez której świat pogrążyłaby ciemność.

  2. Nie zgadzam sie z Panem Witkowskim Milosc jest calkiem indywidualna w roznych stopniach Milosc to jest energia ktora n’as nawiedza niezaleznie od czasu i dotyczy wybranych w cudzyslowie .Wszystkie poematy mowia o tym Wszystkie milosci nie sa rowne sobie Pozdrawiam serdecznie

  3. Odpowiedzi i zrozumienie o ewolucji ludzkosci w strone milosci, wspolczucia i.t.d. jest bardzo dobrze opisana w ksiazcke “Jakimi rzeczy sa”, na pdf. No. Pozdrawiam!

  4. Oj tak dalej slucham i musze powiedziec rze nie prawda rze teraz jest nie gorzej niz na 2giej wojnie. O czym mowicie? Torturoja, katoja i mordoja zwierzyne i masy ludzi na calym swiecie bronia skierowana energetyczna i kontrola umyslu i czarna magia. Nie wiecie o czym mowicie!!!Cichy genocid od lat i naokolo ludzie umieraja. A jakie cierpienia wielowymiarowe to naprawde sa, nie macie pojecia. I niszczenie wszystkich innych spraw naokolo targeta. Nie panowie! Mylicie sie baaardzo. To jest glebsze, szersze i gorsze niz 2ga wojna swiatowa. To jest 3cia na innym szczeblu i mordoja co dziennie ludzi i dzieci na calym swiecie. Pisze tak bo wiem o czym owie i doswiadczalam z walka i nonstop stresem 24godz. na dobe, tygodniami, latami i na pol globusu. Ludzkosc spi gleboko pod chipnoza i nie ma zielonego pojecia co sie z nimi i kolo nich dzieje. A wglad w te najgorsze sfery doznalam i jest to odchlan prosto z piekla lub z uniwerzu chaosu. Zdrada, oszustwo, manipulacja i mordobicie do ostatniego. Te istoty kture widzialam, czulam lub ci niby ludzie podpieci nigdy nie popuszcza w robieniu najgorszego. I juz trenoja swoje pokolenie na to samo i gorsze. Tych istot sie nigdy do dobra nie pszekona. Maja juz teraz taka karme do najgorszych i najdlurzszych piekiel. To sie nie skonczy jak dlugo takie zlo opanowoje istoty i ludzi.

  5. Niestety przyszłość nie jest dobra, ale będzie bardzo prozaiczna, ponieważ duchowość nie jest zbyt atrakcyjną ideą dla dużej liczby ludzi. Przykładem jak rzwczywiście duchowość prosperuje u szerokich mas jest postawa rosyjskich mas zarówno za komunistycznych czasów, jak i obecnie w Putinowskiej imperii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *