Czy z kowidiańskiej opresji wyłoni się nowa Polska – Rozmowa z Jerzym Ziębą

10 thoughts on “Czy z kowidiańskiej opresji wyłoni się nowa Polska – Rozmowa z Jerzym Ziębą

 1. Ja nie rozumiem, o co temu panu chodzi z tymi fryzjerkami? W ogóle jego sposób wypowiadania się to jakiś dramat! Nie da się tego słuchać.

  1. Ambrella, wszyscy uczą się teraz robić wlewy i Panie fryzjerki też, więc jest to bardziej pewien symbol niż konkret.

  2. Jeśli mówimy o dramacie w sposobie wypowiadania się to sugerowałbym jednak pisać Panu z wielkiej litery. Wszakże pisanie głupich komentarzy to też forma wypowiedzi.

 2. We Włoszech politycy, wszyscy, postępują identycznie jak politycy w Polsce. Jak dla mnie, to wszyscy oni są płatnymi mordercami. Kiedy to dotrze do oglądaczy TV ?????

  1. We Francji rowniez wiec powinnismy wciaz zadawac pytanie dlaczego we wszystkich krajach jest taka sama polityka

 3. Panie Zięba, Jest pan inteligentnym człowiekiem. Nie widzi pan, że rząd służy tym ,którzy chcą ZDEPOPULOWAĆ Polaków ( inne rządy też) przy pomocy igły? gdyby to była nieprawda, to inne leki byłyby dopuszczone do badań nad zwalczaniem wirusa. Niech pan odpowie na pytanie : dlaczego nie szczepi się muzułmanów?

 4. Panie Jerzy kiedy po raz pierwszy obejrzałem w NTV wywiad z Panem nawet w najśmielszych snach nie przeczuwałem jak bardzo będzie istotna wiedza, którą mam dzięki Panu (Ukryte Terapie, wykłady Pana, książka Linusa Paulinga i wiele innych). Dziękuję Panu z głebi serca za wiedzę i wytrwałość w ciągłym uświadamianu ludzi w jak prosty sposób mozna samemu przywrócić równowagę w organizimie. Dziś nie boje się żadnego zarazka, bo wiem jak być superodpornym i chronić siebie i moich najbliższych. Dzięki Panu jestem spokojny o przyszłość zdrowotną moją i najbliższych. Dziękuję raz jeszcze.

 5. Czy moze ktoś wie jak stosowac dsmo i wode utleniona w leczeniu covida. I jeszcze jedno gdzie mozna dostac wlewy wit c w usa.dzieki za informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *