Demokracja bezpośrednia w oczach prof. M. Matyji i Jerzego Zięby – Konferencja 3 Września 2022


Posted on 31 sierpnia 2022
1433 views

3 thoughts on “Demokracja bezpośrednia w oczach prof. M. Matyji i Jerzego Zięby – Konferencja 3 Września 2022

 1. Thomas Röper, który przez lata i dzięki swoim projektom książkowym sam stał się geopolitycznym ekspertem, otrzymał teraz:dokumenty strategiczne, które udowadniają, jak USA chcą konkretnie zaatakować Europę, a w szczególności zniszczyć Niemcy. Ponizej fragmenty :

  Dokument nosi tytuł „Osłabienie Niemiec, wzmocnienie USA” i jest krótką analizą geopolityczną i ekonomiczną z sugestiami, jak osłabić niemiecką gospodarkę w przypadku wejścia Rosji do wojny ukraińskiej w Donbasie w celu stabilizacji, a nawet wzmocnienia. gospodarki USA.
  ” Dokument jest – moim zdaniem – bardzo profesjonalną analizą obecnej sytuacji.”

  USA planują zniszczyć europejska, a szczegolnie niemiecką gospodarkę

  ” Nikt nie może zaprzeczyć, że antyrosyjskie sankcje niszczą niemiecką i ostatecznie europejską gospodarkę. Eksplozja cen energii powoduje, że całe sektory gospodarki stają się nieopłacalne i doprowadzi albo do masowej fali bankructw całych branż, albo do ich natychmiastowej migracji do krajów spoza UE. Nie można już temu zapobiec, ponieważgaz w Europie kosztuje teraz dziesięciokrotnie więcej niż półtora roku temu, a ceny energii elektrycznej w Niemczech również wzrosły o ponad 1000 procent.”

  ” Spodziewane konsekwencje

  Ograniczenie rosyjskich dostaw energii – najlepiej całkowite wstrzymanie tych dostaw – miałoby katastrofalne skutki dla niemieckiego przemysłu. Konieczność przekierowania znacznych ilości rosyjskiego gazu do ogrzewania domów i obiektów użyteczności publicznej w okresie zimowym jeszcze bardziej zaostrzy niedobory. Zamknięcia przedsiębiorstw przemysłowych doprowadzą do powstania wąskich gardeł w produkcji komponentów i części zamiennych, załamania się łańcuchów logistycznych i ostatecznie do efektu domina. W największych zakładach przemysłu chemicznego, metalurgicznego i inżynierii mechanicznej prawdopodobny jest całkowity postój, ponieważ praktycznie nie mają one wolnych mocy produkcyjnych w celu zmniejszenia zużycia energii. Mogłoby to doprowadzić do zamknięcia firm działających w cyklu ciągłym, co oznaczałoby ich zniszczenie. (Uwaga tłumacza: dotyczy to np. przemysłu stalowego, ponieważ kiedy piec zostanie całkowicie wyłączony, zostanie zniszczony. Piece muszą być zawsze eksploatowane przy minimalnym obciążeniu).

  Skumulowane straty dla niemieckiej gospodarki można oszacować jedynie w przybliżeniu. Nawet jeśli ograniczenie rosyjskich dostaw zostanie ograniczone do 2022 roku, konsekwencje potrwają kilka lat, a łączne straty mogą sięgać 200-300 mld euro. To nie tylko zada niszczycielski cios niemieckiej gospodarce, ale nieuchronnie upadnie cała gospodarka UE. Nie mówimy tu o spadku wzrostu gospodarczego, ale o przedłużającej się recesji i spadku samego tylko produkcji materiałów o 3-4 procent rocznie w ciągu najbliższych pięciu do sześciu lat. Taki spadek nieuchronnie doprowadzi do paniki na rynkach finansowych i prawdopodobnie doprowadzi do ich upadku. ”
  https://www.godlikeproductions.com/forum1/message5223178/pg1

  Rozne zrodla podaja, ze w do konca roku od 50% do 70% gospodarki europejskiej wlaczajac w to przemysl upadnie. Niektore z nich przewiduja masowe bankructwa bankow w pazdzierniku , kontrolowane przez przeszkolone grupy zamieszki pelne przemocy ( krwawe bunty , podczas ktorych poleje sie krew, ze snajperami na dachach ubranych w wojskowe peleryny dajace niewidocznosc ze specjalnego materialu sa juz przygotowywane na 29-31 pazdziernika-satanistyczne swieto ofiar z ludzi- jak mowia przecieki ), a nastepnie w odpowiedzi na nie zostanie wprowadzony Stan Wyjatkowy nastepnie przeksztalcony w Stan TypuMartialLaw i jakas forme zamordystycznej dyktatury z piekla rodem opisanej w Apokalipsie jako Czas Ucisku. Niektorzy przewiduja nadejscie Antychrysta w grudniu wraz z cyfrowa waluta-jedyna majaca wartosc, kiedy beda usilowali chipowac ludzi na reke i czolo jako warunek dostepu do czesci ich konta bankowego ( wiekszosc srodkow bedzie skonfiskowana ) pod nadzorem z mozliwoscia wyplat z niego tylko niezbednego minimum do przetrwania , ktore bedzie ustalane z zewnatrz.

  Obysmy zdazyli z ta demokracja bezposrednia, zanim bedzie za pozno.

 2. Szanowni Państwo, powinniście zrozumieć, że zmiany, o których myślicie, nie są możliwe, dopóki nie upadnie obecna globalizacja. Oczywiście dobrze jest przygotować się psychicznie. Należy zauważyć, że prawdziwe i uczciwie funkcjonowanie parlamentu, które stanowi demokrację parlamentarną, jest jedynie warunkiem koniecznym, ale niewystarczającym, aby były respektowane tzw. wartości demokratyczne. Wartości te to tylko syndrom, który pokazuje, czy społeczeństwo jest demokratyczne, czy nie. W tej chwili wartości te są wykorzystywane do bicia słabszych. Już od dłuższego czasu nie ma już społeczeństw rzeczywiście demokratycznych. Pan Zięba jest inżynierem i powinien to rozumieć, bo istnieje ideologiczna analogia między urządzeniem technologicznym, które działa stabilnie, a systemem demokratycznym w społeczeństwem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *