Dyskusje i spory wokół Polskiego Konwoju Wolności – Stanowisko KRK E-Parlamentu – Wojciech Dobrzyński

3 thoughts on “Dyskusje i spory wokół Polskiego Konwoju Wolności – Stanowisko KRK E-Parlamentu – Wojciech Dobrzyński

  1. Dokładnie tak.Agentura dyskredytuje każdy ruch. Niejaki Lech Chwat i i jemu podobni z każdego robią oszusta. nawet z Grzegorza Płaczka i Andy Choinskiego : D . Jakaś psychoza.

  2. Mnie się wydaje że tu nie chodzi o agenturę materialną ( bardziej to manipulacje na poziomie duchowym/ kontrola umysłu ) . Ludzie podświadomie ( intuicja ) wyczuwają jak globaliści wykorzystają te protesty do późniejszego stłumienia wszelkiej wolności ( Teraz globaliści zrobili krok w tył i pozwalają na protestowanie, aby następnie zrobić trzy kroki do przodu ). Sceptycy protestów po prostu wyczuwają jak to się skończy i podświadomie niepotrzebnie szukają agentów ( nikomu nie ufają ) . Zresztą temat jest głębszy i to właśnie na poziomie duchowym taka kontrolowana skłócona opozycja jest już budowana i skłócanie tych ludzi w opozycji jest realizowane . Niestety Globaliści czekają na chaos i zamieszki aby cześć społeczeństwa sama poprosiła o pomoc policję i wojsko. Uważam że warto walczyć ale nie tylko na poziomie materialnym ale równolegle też warto wprowadzać harmonie i nasz plan na poziomie duchowym. To na poziomie duchowym zapadają decyzje i od nich zależy sukces protestu w świecie na jawie. Trzeba harmonijne ( bez agresji ) działać na wielu płaszczyznach ( materia, duchowość ) i warto do postulatów kierowców dodać postulaty Jurka Zięby.

  3. Co mnie obchodzą szmatławce globalistów, tylko sprzeciw pozwoli zwyciężyć, także ten twardy. Tak, krew może się polać dlatego namawiam najstarszych, niewiele już do stracenia, na marsz dziadków przeciw skur…. faszystokomuchom w Polsce i na świecie, jeb…. mordercom narodu polskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *