Filipiny – Głodówki – Zioła – Zdrowie – Grzegorz Ślezak na Festiwalu Zdowia w USA

Międzynarodowy Festiwal Zdrowia „Zdrowie ponad wszystko” odbył się w sobotę i niedzielę 21–22 kwietnia 2018, w godz. 10.00 am – 6.00 pm, w Ukrainian American Cultural Center of New Jersey, 60 North Jefferson Road, Whippany, NJ 07981.

Jak zadbać o nasze zdrowie w czasach kiedy ciągle za czymś gonimy, każdego dnia mamy dziesiątki spraw do załatwienia a życie we własnym tempie zaczyna być sztuką?

Jeśli nie zadbamy o zdrowie nasze i naszych dzieci to w niedalekiej przyszłości staniemy przed problemem wielu chorób cywilizacyjnych.

Dlatego Organizatorom Festiwalu zależy na tym aby stworzyć wyjątkowe i wartościowe wydarzenie, które zachęci ludzi do dbania o siebie, do zdrowego trybu życia, pozwoli też poznać ciekawych ludzi i nawiązać nowe przyjaźnie. Międzynarodowy Festiwal Zdrowia to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie gdzie zostali zaproszeni wyjątkowi goście, wykładowcy i wystawcy. To miejsce, gdzie profesjonaliści podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na odwiedzających czekać będą specjaliści z wielu branż, między innymi: zdrowia, kosmetyki naturalnej, fitness, urody, zdrowej żywności itd. Organizatorzy przygotowali dla Państwa: seminaria, prelekcje, kursy, warsztaty, szkolenia, pokazy poświęcone zdrowiu, bezpłatne porady specjalistów, konkursy, loterię i wiele innych atrakcji. Każdy powinien znaleźć odrobinę czasu aby zgłębić tajemnice własnego życia. Jesteśmy częścią natury, jednym z jej elementów i powinniśmy żyć z nią w zgodzie.

Zatrzymajmy się na chwilę. Zróbmy coś dla siebie i własnego zdrowia. Teraz, dziś … Bo jutro nie będziemy mieć czasu i pobiegniemy dalej.

 

Posted on 6 maja 2018
2 views

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.