Gdzie dobro, gdzie zło a współczesny świat – Janusz Zagórski


Posted on 5 kwietnia 2022
2996 views

29 thoughts on “Gdzie dobro, gdzie zło a współczesny świat – Janusz Zagórski

 1. Świat może zostać uratowany jedynie przez siłę atmy, obecną w każdym człowieku. Siła ta
  musi zostać wyzwolona przez sadhanę (praktykę duchową) i przez łaskę Boga, którą można
  zdobyć tylko poprzez miłość, czystość i bezinteresowną służbą. Jeśli brakuje dwóch
  pierwszych cech, pralaja (zniszczenie) jest pewna; to jest nieuniknione.

  1. Dzieki, takie przygotowania ja mam juz zrobione od dawna ,to dla mieszczuchow ,ktorzy w zyciu nie widzieli siekiery ani ogniska.

  1. Jeżeli umysł jest w stanie wojny, to nie zazna pokoju. Natomiast jeżeli umysł jest w stanie pokoju, to wojna dookoła nie wpływa na umysł. Owszem, wojna wpływa na otoczenie i ciało, ale nie na umysł, który już był w stanie pokoju.

 2. Sejm uchwala restrykcje dla polskich firm współpracujących z podmiotami z Rosji. Dziś Rosja – jutro ….. Jak się ma do tego “dobro” i “zło” ?

  1. To też dobry przykład, jak następuje pomieszanie państwa i firmy: do celów politycznych używają narzędzi gospodarczych i do celów gospodarczych używają narzędzi państweowych.

 3. To też dobry przykład, jak następuje pomieszanie państwa i firmy: do celów politycznych używają narzędzi gospodarczych i do celów gospodarczych używają narzędzi państweowych.

 4. Te wasze “wolnościowe” środowiska niby walczą z globalizmem, ale naprawdę służycie globalistom, wspieracie ich. Pytanie, czy tego nie widzicie ? a może jesteście “podpuchą” ? Zmowa przeciwko Rosji to nic innego jak zarzynanie ofiarnego jagniątka. To nie jest postępowanie właściwe dla MOJEJ ziemi. Więc skąd jesteście ?

 5. Panie Januszu, pan jest po politologii, zatem pytanie: jak Rosja ma ZABEZPIECZYĆ swoją przestrzeń, żeby nie została rozszarpana ? Bo zmowa napiera z każdej strony.

   1. Janie, mylisz wojsko (X) z batalionami (Y) i Armią (Y). X celowo nie tyka cywilów i działa moralnie. Zmień źródła informacji, nie słuchaj (bla,bla) info. bo to potrzebne do indoktrynacji łgarstwa.

    1. uczuciowa-dokladnie wiem co dzieje sie na UA,mam tam swoich znajomych prywatnych informatorow.Opisy bombardowan i zniszczen to prawda.

 6. Jest przyczyna i skutek.
  Przyczyną jest pchanie swoich paluchów wszędzie gdzie się podoba przez USA.
  A skutek to obecna sytuacja na Ukrainie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *