Globaliści a wojna na Ukrainie – Ewelina Frihauf


Kontakt do Eweliny:
Klubnabosso@gmail.com

Strona:
http://www.aromaproacademy.com/

Posted on 24 marca 2022
4452 views

47 thoughts on “Globaliści a wojna na Ukrainie – Ewelina Frihauf

  1. Brak jest jakichkolwiek dowodow na istnienie tajnych labolatoriow zakazanych broni w Ukraiie , a jezeli sa czy były , to chwala Ukrainie. W Rosji moga funkcjonowac a na Ukrainie nie? W wielu krajach na calym swiecie sa tajne labolatoria , w tym w Polsce np. zaklady chemiczne w Sarzynie k. Lezajska , czy tez tajne labolatoria na Warmi i Mazurach, zapewne tez w innych miejscach.

   1. Daj już spokój bo błądzisz i kłamiesz.
    Wystarczy jeśli same Stany się przyznają.
    Nie słuchaj już polskich mediów.

  2. Ludzie,wy wierzycie tzw niezależnym mediom w Ameryce? To jesteście naiwni i głupi, bez obrazy. Ale co zwykły Amerykanin czy taki co prowadzi taki tzw niezależne tv może wiedzieć o KOMUNIE! JAK KTOS YAKI KTO NIE ZYL W TYM SYSTEMIE I NIE MIAL Z NIM DO CZYNIENIA MOZE BYC WIARYGODNY I MIEC RACJE? To są całkowicie błędne wnioski i błędy. Ameryka już dawno zadzi lewactwo i pomału się będą przekonywać co to jest komina ale do naszej sytuacji jeszcze im daleko. Jakie niszczenie globalistow ,co wy mówicie. To jest zwykły naturalny KOMUNIZM który my znamy od wieków. To swołocz ,dzicz i inna cywilizacja niszcząca wszystko jak zawsze. Jakie laboratoria,gdzie? W tych blokach mieszkalnych ,na ulicach ,szkołach it’d? Jak można być tak naiwnym . Jeszcze brakuje by zaczęli mówić że Hitler i Stalin też walczyli z globalistami! Ku….a ludzie to jest zwykłą wojna na wyniszczenie prowadzona przez karła Putina który chce rządzić jak car i cała filozofia a zachód się go boi i ci wszyscy zachodni rządzący wraz z budżetem to tchórze. Wciskają kit że się boją bomby i wojny to niech idą do piaskownicy. Już widzę jak Chiny pozwolilyby zabić w Europie chińskich obywateli i ich biznes,placówki dyplomatyczne itd. LUDZIE MYŚLCIE!

 1. Tak, teraz to już można dostać kociokwiku. Dokładnie tak jest jak mówi Janusz. Nie chodzi o to, aby się do mniejszego zła dołączyć. Musimy szukać własnej drogi do wolności i rozumieć czym są: wolność, prawość, prawda, to jest i łatwe i strasznie trudne, bo musimy szukać tego w sobie, dzień w dzień i siać dookoła mimo oporów rzeczywistości.

  1. Ta wypowiedz jest zmanipulowana. Ona wcale nie mówiła o tajnych labolatoriach zakazanych broni, a wspomniała tylko , .ze istnialy tajne labolatoria. Czy widac roznice?

 2. Bardzo opiniotworczy kanal redaktora Zagorskiego, bo kogoz na nim nie brakowalo: Swoje paglady prezentowali miedzy innymi mysliciele, anarchici ,lewacy. stalinowcy, plaskoziemcy , foliarze, znachorzy, przygłup z Japoni, czy tez oszolomy z USA. Ostatnio licznie pojawiali sie poplecznicy samego o zgrozo Putina, ale rowniez występowali bardzo zacni i mądrzy ludzi, a jest Nim miedzy innymi Profesor Maciej Matyja, ktorego zawsze z wielka przyjemnością slucham, szkoda tylko , ze tak rzadko.

 3. Byly doradca do spraw bezpieczeństwa narodowego USA John Bolton powiedział w piatek, ze jego zdaniem prezydent Rosji Wladimir Putin “czekal” na ewentualne wycofanie sie Stanów Zjednoczonych z NATO, twierdząc, ze poprzedni prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump prawdopodobnie wykonałby taki ruch, gdyby zostal ponownie wybrany. Jak dobrze sie stalo, ze ten osobnik nie zostal wybrany, sprzedal by Putinowi nie tylko Ukraine ale rowniez Nas i reszte Europy.

 4. O to przykład manipulacji i dezinformacji:, ze az trudno w to uwierzyc, ze sa “polacy” w USA ktorzy popieraja zbrodniarza Putina , a sa to tak uwielbiani przez wielu Polakow Youtuberzy , naiejaka Ewelina Frihauf i Andy Choinski. Na ich filmie prezentuja nieprawdziwe doniesienia o rzekomym wypędzaniu przez Ukraincow swoich obywateli oraz strzelania do Nich. Ci manipulatorzy wcale nie informują oglądających , ze pokazuja komentarze z rosyjskiej stacji RT /Rossia Today/, ale zeby oglądający nie zorientowali sie w tym, to manipulatorka zaslania logo tej stacjii swoja facjata. Polecam to zobaczyc i wyciągnąć wnioski. Kanal Youtube Andy Choinski 37 min. https://www.youtube.com/watch?v=LD6HQfjl_Mw&t=787s

  1. Zajmij się może tragedią Donbasu i mordowaniu jego społeczeństwa przez faszystów ukraińskich.
   Miałeś osiem lat by poznać ten fakt.

   1. Ile ci placa za szerzenie tych bredni, a moze jestes platnym agentem zbrodniarza Putina? Mam nadzieje, ze ABW wkrotce zajmie sie tobą, platny zdrajco.

     1. Mamy bardzo dobre w Polsce ośrodki leczenia nerwic.
      Radzę skorzystać

     2. Caromonte-w Polsce mamy bardzo dobre wiexienia.Moze zwiedzisz ktores jak cie ABW dopadnie trolu?Slyszalem,ze maja Bereze znowu otworzyc dla takich jak ty szkodnikow.

 5. Panie Januszku nie da się funkcjonować bez jakiegoś systemu państwowego mając państwo do prowadzenia. Słodki Pana głos nawołujący do wolności, wolności właściwie nie wiadomo jakiej, histerycznie wołanej wolności brzmi jak u paplającego lidera hipisowskiego.
  Nie ma i nie będzie żadnej wolności w systemach państwowych. To nie możliwe bo zawsze powstanie
  mafia kapitalistyczna i znowu Pan zawoła wolności, wolności.
  Jedyne rządy czy ustrój który jest dobry, pozytywny dla istnienia społeczności to ,: Mądra i sprawiedliwa, —
  kontrolowana i wybieralna Dyktatura. Nie mylić z tyranią !
  Nic lepszego Pan nie wymyśli bo niczego lepszego nie ma.

 6. Jak widać dużo gorsza jest obłuda i hipokryzja, ba -demagogia Zachodu który jak Pan to mówi działa w białych rękawiczkach niż szczere konkretne i sprawiedliwe działanie Chin czy Rosji.
  Wie pan ględzić można dużo. Czas mija i nic z tego nie wychodzi.

 7. Spróbuj Pan Panie Januszu obalić głupie rządzenie naszego rządu to się Pan przekona czy się to da zrobić w Polsce . W Stanach z entuzjazmem jest Pan skłonny przyjąć że to możliwe.
  Jednak zapomina Pan że oni mają dobrych snajperów którzy niekiedy mogą pomóc rządowi.
  Bo, że w Rosji czy w Chinach nie to już Pan powiedział. Wielokrotnie.

 8. Spróbuj Pan Panie Januszu obalić głupie rządzenie naszego rządu to się Pan przekona czy się to da zrobić w Polsce . W Stanach z entuzjazmem jest Pan skłonny przyjąć że to możliwe. Jednak zapomina Pan że oni mają dobrych snajperów którzy niekiedy mogą pomóc rządowi. Bo, że w Rosji czy w Chinach nie to już Pan powiedział. Wielokrotnie.

 9. Dawno nie oglądałem NTV, zajrzałem na stronę i naprawdę miałem niezły ubaw, oglądając wywody Janusza Zagórskiego. Tak więc nareszcie zorientował się, że Fulfford czy Parkes to bajkopisarze. Serdeczne gratulacje, tylko trochę szkoda, że tyle to zajeło. Ja nie mogłem sie nadziwić, wydawało mi się, że każdy w miarę inteligentny człowiek powinien zorientować się od razu a Janusz przecież ma te kilka procent IQ wyżej od taboretu. Teraz tylko czekam na przyznanie, że większość tego słynnego “środwiska ezoterycznego” to zwykli oszuści i wyrwigrosze, którzy z faktyczną ezoteryką i prawdziwa duchowością niewiele maja wspólnego. , To, jak sądzę, Janusz doskonale wie. Widzę, że po wylotce z youtube już nie ma takiej ilości materiałów sponsorowanych, rozmów z tymi “warsztatowcami”, new egowymi mistrzami, róznej maści cwaniakami. Tu bym jednak nie liczył na przebudzenie, to zawsze będą klienci Harmonii Kosmosu, wiadomo, żyć trzeba. Tak czy inaczej, było zabawnie. Biedna Ewelina, taka pewna siebie i swoich mądrości, została z lekka zredukowana. Ale to nic, pewnie zaraz zapomni.

 10. Biedny Putin został wkręcony… jprdl… no to Hitler też został wkręcony! I Pol-Pot też! Zapewne i Czyngis-chan. Wy putinowskie czopki ze środowisk “niezależnych”, czyli opłacanych judaszowymi rublami, weźcie się, ameby, wszyscy rozpędźcie i przypier…cie swoimi pustymi baniakami w ścianę. Jechane szkodniki, żadna z waszych “niezależnych” rewelacji nigdy – powtarzam – nigdy nie okazała się prawdą. Wszystko to z rzopy wzięte kłamstwa, skrzętnie przygotowywane przez kremlowskich propagandzistów. Życzę wam serdecznie spełnienia marzeń i jak najszybszego spotkania z wyzwolicielską ruską armią. Z dwojga złego zaczynam doceniać globalistów, oni przynajmniej są cywilizowani, w odróżnieniu od chazarsko-mongolskiego ścierwa. Polska flaga na Kremlu 9 maja!

  1. Bardziej nienawidzą teorii spiskowych niż prawdziwego agresora tzn Putina.
   Nawet jeśli Anglosasi(USA,zachód, masoni) macali w tym palce a to prawdopodobne to nie ma żadnego znaczenia.

  2. Działalność mafii globalistycznej polega na tym że tworzą zbrodniarzy aby pokazywać ich palcami. Tworzą biedę aby wspomagać biednych. Tworzą zarazy aby je zwalczać. Tworzą terrorystów aby ich ścigać. Tworzą dogmaty aby straszyć. Każdy liberał to skorumpowany przestępca. Czy sądzisz że Putin jest samobójcą i zrobiłby to co zrobił gdyby ktoś go w to nie wkręcił? Jest pazerny i obłąkany jak Hitler ale nie spodziewał się że będzie jak jest. Kto i za jakie judaszowe srebrniki stworzył Hitlera? Kto wyhodował Putina karmiąc go latami? Janusz Zagórski? Gdzie podziała się pandemia i systemowe doktorki które nawijały w mediach każdego dnia?

 11. Weźcie obejrzyjcie ten materiał w całości, a później dopiero piszcie gupie komentarze, gościu mówi wprost że chce obalenia dyktatury wszędzie, w Rosji, Chinach, Uni Europejskiej i USA oraz że środowiska alternatywne ze Stanów Zjednoczonych które mówią że Ukraina sobie zasłużyła zwyczajnie się mylą.

 12. Powiem, że przykro słuchać jak ktoś kto mówi że czuję się wolnym człowiekiem pokłada jakiekolwiek nadzieję w tyranach że świata polityki. Bliżej mi do opinii Pana Janusza. Powinniśmy się skupic na własnym rozwoju chyba, również duchowym, i niech będzie co ma byc

 13. Z innych źródeł dodam: Załęski czy Zelenski zawarł umowę na osadnictwo żydowskie na Ukrainie i powiązanie biznesowe Ukrainy z Arabią Saudyjską.

  1. I w tym kontekście pytanie : czy Ukraina powinna być przyjęta do Unii Europejskiej ? Takie sondaże pojawiły się na YT.

 14. Cały wiek XX upłynął nam pod hasłem “Rozwalić Rosję”. Już wcześniejsze zabiegi pominę. I warto angażować najlepiej działające gospodarki w Europie w takie przedsięwzięcie ? Warto, jeżeli ktosiek chce osłabić Europę i spuścić kasę w sedesie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *