Harmonia Kosmosu 2022 – To był mega zlot – Deklaracja Torzymska. Co dalej

5 thoughts on “Harmonia Kosmosu 2022 – To był mega zlot – Deklaracja Torzymska. Co dalej

  1. DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA! WŁADZA DLA SUWERENA! Powszechne wybory administracji ustawodawczej, sądowniczej i wykonawczej. WIĄŻĄCE REFERENDA i INICJATYWY OBYWATELSKIE przez Internet (Profil Zaufany). WIĄŻĄCE bo obligatoryjne dla sejmowych pośredników. Żadnych odczytań – wykonać polecenie służbowe Suwerena. Odwoływanie urzędników publicznych w referendach obywatelskich. Jeśli się nie zgadzamy ze sobą to głosujemy. Żadnych awantur. REFERENDUM! Prawdziwa Demokracja jest Bezpośrednia, Suwerenna i Referendalna. Wolność, Równość, Dobrobyt. To my jesteśmy SUWERENEM. To my jesteśmy właścicielami Polski. To my decydujemy tu i teraz i w każdej sprawie. Stop okupantom urzędowym i pośrednikom. Cała władza dla Suwerena. Dla prawych, dla lewych, dla neutralnych, dla wierzących i niewierzących. Jedna zasada dla wszystkich – decyduje większość z poszanowaniem mniejszości. Poszanowanie praw mniejszości oznacza zachowanie praw mniejszosci o ile nie kolidują z prawami większości. Głosujemy w sprawach, nie głosujemy na urzędników. Sejm, samorząd, obywatele przedstawiają projekty, SUWEREN głosuje w referendach. Wyniki online na tablicy sejmowej w czasie rzeczywistym. Jest w  Szwajcarii, to może być w Polsce. Pokojowe przejęcie władzy poprzez społeczną rzeczywistość równoległą. Myśl i żyj tak jakby Demokracja Bezpośrednia już istniała. DB to My! DB bez pośredników,  prawdziwa,  sprawiedliwa, obywatelska, nowoczesna, narodowa, wolnościowa i bezpartyjna. To my, cały Naród Polski i tylko, jesteśmy Suwerenem i prawdziwym rządem Polski. Rządź Polską! Bądź aktywny. Bądź pozytywny. Bądź prawdziwy, życzliwy i cierpliwy. Bądź DB. Pamiętaj! DB to stan umysłu. Czołem Wolnej Polsce!

  2. “Harmonia Kosmosu” – Reptiliańska impreza pod płaszczykiem ezoteryki itp. Bagienko iluzji i astralnych zwidów przeniosło sie do Torzymia a NTV trzepie kase na naiwniakach w najlepsze.

  3. Pan Marek pisze o demokracji, której jednym z elmentów jest równość. Oczywiście “równość” to piękna idea, która nie może być w pełni wprowadzona w życie, bo to działa przeciwko prawom Natury. Powodem tego jest to, że najważniejszą cechą Natury są różnorodne zmiany, a zmiany te wynikają z tego, że jej elementy są różnorodne pod względem jakości, wielkości, siły, prędkości ich aktywności i innych cech. Gdyby na świecie wszystkie elementy były sobie równe nie byłoby zmian ani żadnego ruchu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *