Jak oczyszczać skażoną żywność, pomieszczenia i glebę – Jerzy Hanus, Dariusz Wezgraj

5 thoughts on “Jak oczyszczać skażoną żywność, pomieszczenia i glebę – Jerzy Hanus, Dariusz Wezgraj

 1. “JAK ZROBIĆ STUDNIĘ GŁĘBINOWĄ ZA 200 ZŁ – WODA ZA DARMO – ABISYNKA” – (Wideo)
  Film pokazujący jak samodzielnie zrobić studnię głębinową domowym sposobem.
  Pokazuje sprzęt przeznaczony do wiercenia czyli wiertnicę ręczną oraz szlamówkę, sposób wydobycia urobku wiertnicą i szlamówką. Materiały użyte do budowy studni: rura kanalizacyjna szara 2m oraz 1m fi110 i nity.
  W filmie o tym skąd wziąć wiertnicę oraz ile to kosztuje.
  0:00 START FILMU
  0:46 PRZEGLĄD SZKLARNI
  2:10 WIERCENIE STUDNI
  10:00 BŁOTO
  11:40 PRZYGOTOWANIE RURY
  13:00 WKŁADANIE RURY DO ZIEMI
  13:40 SZLAMÓWKA
  14:30 SZLAMOWANIE STUDNI
  22:20 POMPOWANIE WODY
  26:00 CZYSTA WODA
  https://www.youtube.com/watch?v=BqhKZ9p_YBQ

 2. Lekarze przeprowadzający autopsje ofiar szczepionek SZUKAJĄ CZEGOŚ BIOLOGICZNEGO JAKO PRZYCZYNY ŚMIERCI. ALE WODOROTLENEK GRAFENU NIE JEST BIOLOGICZNY, WIĘC NIE BĘDZIE WIDOCZNY W ICH TESTACH. Są zdjęcia zakrzepniętej krwi wychodzącej z nosa. Ludzie wykrwawiają się na śmierć od środka.
  Wielu lekarzy i naturopatów przedstawiło różne zalecenia dotyczące usuwania nanotlenku grafenu. Dr Young omówił detoksykację za pomocą francuskiej glinki montmorylonitowej, podczas gdy ostatnio stwierdzono, że Clean Slate od Root Brand usuwa tlenek grafenu z krwi zaszczepionych.
  Nano wodorotlenek grafenu działa jak żyletki i pozostaje na zawsze we krwi, więc krwotoki i krzepnięcie są nieuniknione Opisując nano grafen znaleziony przez spektroskopię w szczepionkach jako wodorotlenek grafenu, a nie tlenek grafenu – w rzeczywistości został zidentyfikowany jako zredukowany tlenek grafenu.
  Dr. Noack podkreśla, że monoatomowe warstwy węgla, które zawiera, mogą tworzyć łańcuchy o długości 50 nanometrów i grubości 0,1 nanometra, a postrzępione krawędzie tej nano warstwy węgla mogą przecinać naczynia krwionośne jak noże do golenia.
  Niebezpieczne, postrzępione krawędzie tlenku grafenu znajdujące się w szczepionkach zostały wcześniej zauważone jako takie przez zespół dr Campry i dr Roberta Younga w analizie wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *