Kolejny protest antykowidiański pod sejmem – Apel o Polskie Konwoje Wolności


Posted on 31 stycznia 2022
1522 views

16 thoughts on “Kolejny protest antykowidiański pod sejmem – Apel o Polskie Konwoje Wolności

 1. Pozdrawiam Serdecznie Szczesc Boze z Toronto Ontario Canada .Walczymy o wolnosc.Justin Castro ma fake COVID i ukrywa sie.Dzikujemy Ze Nas Polonia popiera

 2. Możecie sobie protestować do woli …. oni mają to gdzieś. Jak małe dzieci liczycie że “buntem w przedszkolu” coś zmienicie. Z systemem nikt nie wygrał – NIGDY – zresztą, on odzwierciedla jedynie zdeprawowany stan ogółu ludzkiego gatunku…. totalnie nieświadomy świata w jakim żyje. Wy nawet nie rozumiecie z czym walczycie.

 3. Dołączam się do podziękowań dla Pani Justyny i Pana Janusza. A jeżeli RWL nie wystawi z jakichś powodów kandydatów do wyborów i te jednak się odbędą, do RWL należę, popieram w 100% ale niestety mało działam (wiek), będę głosował na Konfedercaję chociaż w żadnych wyborach nie uczestniczę od około lat 20.

 4. aktualne informacje podawane o konwoju trakerow : ConvoyReports. com (j.angielski) przez niezalezne media

 5. informacje kanadyjskich trakerow sa podawane na biezaco przez media niezalezne Rebel News: ConvoyReports.co (j.angielski)

 6. Paul Craig Roberts — 1 lutego 2022 r.

  Co zamierzamy z tym zrobić?

  ” Rządzą nami nasi wrogowie, którzy zamierzają odebrać nam wolność obywatelską, zastąpić prawdę swoją wyrachowaną propagandą oraz zabić nas i zranić niebezpiecznymi szczepionkami.

  Całe zachodnie media to machina kłamstw, która kryje malutką globalną elitę i wspiera ich interesy.

  Nie możemy ufać żadnemu rządowi, żadnemu organowi zdrowia publicznego ani mediom.

  Niezależni naukowcy i dziennikarze, którzy mówią prawdę, są oczerniani, demonizowani, oskarżani o dezinformację, cenzurowani, zwalniani i nazywani krajowymi terrorystami.

  Udowodniono, że szczepionki mRNA nie chronią przed Covid, ale powodują poważne obrażenia i śmierć. Niemniej jednak władze nadal naciskają na szczepienia, jednocześnie zapobiegając stosowaniu znanych leków na Covid, takich jak Przeciwciała Monoklonalne, Iwermektyna i HCQ.

  „Pandemia Covid” to orkiestra stworzona przy użyciu testu PCR, który daje wysoki procent wyników fałszywie dodatnich, co znacznie wyolbrzymia liczbę zgłoszonych “przypadków” i zgłasza prawie wszystkie zgony z każdej przyczyny jako „zgony Covid”. Faktem jest, że większość osób, które zmarły na Covid, to osoby ze współistniejącymi chorobami, czyli osoby już cierpiące na poważną chorobę, które nie były leczone na Covid lub były leczone nieskutecznymi metodami.

  To, czego doświadczamy, to celowe błędy w sztuce lekarskiej, pogarszane przez masowe szczepienia, które powodują warianty, które podtrzymują „pandemię”.

  Władze na całym świecie pokazały, że są całkowicie obojętne na wolę ludu wyrażoną w masowych protestach. Canadian Broadcasting Corporation absurdalnie obwinia za masowy protest kierowców ciężarówek jako „rosyjskich agentów”.

  Rządy i instytucje medyczne zupełnie nie reagują na ludzi. To jest tyrania. Musi zostać obalona.”

 7. Wygrywamy bitwę z Covid tyranią.

  ” Blokady i nakładanie masek spowodowały wstrząs w naszej gospodarce i zrujnowały jakość życia wielu ludzi. Nie działają przeciwko Covidowi, a szczepionki nie tylko zawodzą, ale także zabiły dużą liczbę ludzi. Rządy na całym świecie używają tych wypaczonych polityk do kontrolowania nas i sprowadzania nas do bezmyślnych zwierząt, którymi można dowolnie manipulować.

  Ale nasi szlachetni mistrzowie w Waszyngtonie i gdzie indziej napotkali niespodziankę. Ludzie już tego nie biorą. Mówią „nie” nakazom szczepień i blokadom oraz odmawiają noszenia masek. Masowo demonstrują przeciwko tym drakońskim posunięciom i zmuszają rządy do ustąpienia.

  W ubiegłą niedzielę protestujący w Brukseli zebrali się przeciwko blokadom: „Chaotyczne sceny rozegrały się w niedzielę na ulicach stolicy Belgii, Brukseli, gdy tysiące protestujących przyłączyło się do masowego marszu przeciwko karnetom zdrowotnym Covid-19 i innym ograniczeniom wprowadzonym przez rządy europejskie w nazwa walki z pandemią.”

  “Masowy protest nastąpił po sobotnich demonstracjach przeciwko blokadzie w innych europejskich miastach. Mówi się, że jest organizowane przez ponad 600 lokalnych stowarzyszeń z całej Europy, a także przez niektóre krajowe oddziały World Wide Demonstration i Europeans United”.

  Ta demonstracja była tylko ostatnią z serii protestów na całym świecie. Jon Rappoport tak je opisuje: „W całej Europie przetaczają się wielkie protesty przeciwko blokadzie. Dania, Francja, Niemcy, Włochy, Wielka Brytania, Polska. Media starają się ukryć relacje z tych doniosłych wydarzeń.

  W południowej Kalifornii pięciu szeryfów z zaludnionych hrabstw (17 milionów ludzi) odmawia wprowadzenia nowego nakazu godziny policyjnej gubernatora Newsoma. Petycja o odwołanie gubernatora nabiera rozpędu.

  W Nowym Jorku członkowie sekty chasydzkiej zorganizowali wesele z udziałem kilku tysięcy osób, siedzących blisko siebie bez masek .

  W bardziej intymnym otoczeniu, z bliska i bardzo osobiście, członkowie i właściciele siłowni w Buffalo w stanie Nowy Jork zakrzyczeli policjantów i urzędnika zdrowia publicznego , którzy weszli na siłownię, ponieważ zgromadzenie przekroczyło przepisany limit. Personel siłowni wypędził gliniarzy i podążył za nimi, aby upewnić się, że opuścili posiadłość.

  W Buffalo protestujący przybyli do domu dyrektora hrabstwa Erie, Marka Poloncarza, aby wyrazić swój gniew z powodu nowych ograniczeń. Protest był również wymierzony w gubernatora Nowego Jorku Andrew Cuomo.

  Szeryfowie w hrabstwach Fulton i Erie (Nowy Jork) odmawiają wprowadzenia blokad w Święto Dziękczynienia, które ograniczają liczbę osób w prywatnych domach.
  W różnych rejonach Anglii policja ostrzegła urzędników państwowych, że „siedzą na bombie zegarowej”, ponieważ zasady blokowania zabraniają dwóm lub większej liczbie rodzin spotykać się na Boże Narodzenie, a personelowi organów ścigania wolno wchodzić do domów, w których występują naruszenia. Bomba zegarowa to oczywiście ogromna liczba oburzonych obywateli.

  W Australii dyrektor generalny linii lotniczych Qantas, Alan Joyce, ogłosił, że podróżni będą mogli latać dopiero po otrzymaniu szczepionki przeciw COVID, po jej zatwierdzeniu. Wkrótce potem Joyce stanęła na podium na imprezie, by wygłosić przemówienie, a siwiejący Aussie podszedł do niego i wsadził mu w twarz ciasto .”

  “Andrew Kudrick, szef policji w Howell Township w New Jersey, mówi, że nie będzie egzekwował „drakońskiego” limitu 10 osób na obiady z okazji Święta Dziękczynienia.

  CDC powiedziało Amerykanom, aby zostali w domu na Święto Dziękczynienia. W miniony weekend dwa miliony Amerykanów wyszlo protestowac.

  W formie cichego protestu 300 000 mieszkańców Nowego Jorku opuściło miasto od czasu rozpoczęcia pandemii.

  Należy zauważyć, że wśród kilkuset tysięcy (lub więcej) zwolenników Trumpa, którzy zebrali się w Waszyngtonie na wiecu Stop The Steal, niewiele osób nosiło maski i nikt nie zwracał uwagi na przepisy dotyczące dystansu społecznego.

  W całej Ameryce, bez fanfar, obszary gospodarki są szeroko otwarte – bez masek, bez dystansowania, nikt nie zwraca uwagi na regulacje rządowe.

  Mury zamkniętego faszyzmu pękają , na wiele sposobów i na małe. Właściwie nie ma małych. Liczy się każdy akt inspirowany ogniem wolności”.

  Ludzie rozpoczęli podobne protesty przeciwko mandatom szczepień. „Nowa runda wieców przeciwko obowiązkowym szczepieniom Covid uderzyła w Australię, a setki tysięcy protestowały w dziesiątkach miast. Zdjęcia lotnicze uchwyciły ogromne tłumy blokujące centralne ulice.

  W sobotę odbyły się nowe wiece w całym kraju, ponieważ ludzie demonstrowali większą swobodę w związku ze szczepieniami na koronawirusa. Zorganizowane przez grupę Miliony Marszu przeciwko Obowiązkowym Szczepieniom, masowe protesty przetoczyły się przez centrum Sydney, Melbourne, Canberrę i Perth, wraz z 30 innymi miastami i miasteczkami w Australii

  Twierdząc, że nakazy szczepień są dyskryminujące, ludzie protestowali przed budynkami parlamentu i blokowali centralne ulice, wzywając do rezygnacji w rządach stanowych i położenia kresu temu, co niektórzy nazywają „tyranią”.

  Nie opublikowano żadnych oficjalnych danych dotyczących frekwencji, ale różne media podały, że w ten weekend „ setki tysięcy ” wyszły na ulice . Zdjęcia lotnicze pokazały miasta zalane sporym tłumem”.

  Ludzie w Ameryce też mają dość zabójczych szczepionek. W październiku „Tysiące ludzi wzięło udział w sobotę w Broadway Rally for Freedom w Nowym Jorku. Pokojowy protest koncentrował się na wolności zdrowia, świadomej zgodzie i prawie wszystkich Amerykanów do podejmowania własnych decyzji dotyczących opieki zdrowotnej.

  Wśród prelegentów byli: przewodniczący Children’s Health Defense (CHD) Robert F. Kennedy Jr. i prezydent Mary Holland . Wśród innych prelegentów znaleźli się dr Lawrence Palevsky , dr Christiane Northrup , Jason Shurka , Jo Rose , Kevin Jenkins , Patricia Finn i John Matland .

  „Władze, które są, zwłaszcza tutaj, w stanie Nowy Jork, walczą z nami” – powiedział publiczności Holland. – Mogliśmy sobie wyobrazić, że po śmierci gubernatora Cuomo będziemy mieli chwilę wytchnienia, ale nie. Mamy teraz gubernatora, który naprawdę wierzy, że szczepienia są religią stanu, wygłaszając kazania do swoich „apostołów” w kościele na Brooklynie, nosząc „nasaczony” naszyjnik. Nie możesz tego zmyślić.

  Holland opowiedziała tłumowi o wielu bataliach prawnych w Nowym Jorku, w tym o zaangażowaniu CHD w kwestionowanie uchylenia zwolnienia religijnego dla dzieci w wieku szkolnym, obowiązującego od 2019 r., które prawdopodobnie trafi do Sądu Najwyższego.

  „Wygrywamy”, powiedział Holland, a tłum powtórzył skandowanie „Wygrywamy”.

  Holland powiedział, że „wygrywamy” w odniesieniu do twierdzenia, że związki policyjne Southwest Airlines , Chicago i Los Angeles oraz inni przeciwstawiają się mandatom, w wielu przypadkach wnosząc pozwy.

  „Nie skończymy, dopóki nie obezwładnimy smoka i nie będziemy ścigać tych, którzy świadomie nas okłamali i którzy wyrządzili nieodwracalną krzywdę milionom bez żadnego uzasadnienia”, powiedział Holland.

  Rajd odbył się, ponieważ rządy federalne, stanowe i lokalne, wraz z prywatnymi firmami, nadal nakazują szczepienia przeciwko COVID jako warunek zatrudnienia i dostępu do szkół, szpitali, siłowni, restauracji i wydarzeń sportowych.

  „ Szczepionka nie jest bezpieczna i skuteczna …” Kennedy powiedział tłumowi. „Jak możesz zmusić Amerykanów do ich przyjęcia?”

  Kennedy zauważył z ironią, że dr Anthony Fauci , osoba stojąca za szczepieniami dzieci w wieku 5 lat przeciwko COVID, otrzymała doroczną nagrodę Bill of Rights przyznaną przez American Civil Liberties Union of Southern California.

  „W jakim wszechświecie można powiedzieć: „zamierzamy zmusić te dzieci do śmierci, aby starsi ludzie mogli żyć?” – zapytał Kennedy. Podniósł obawy dotyczące wzrostu zapalenia mięśnia sercowego i innych niepożądanych skutków szczepionki COVID w młodszych grupach wiekowych.”
  ” „Wy jesteście tymi, którzy bronicie swoich wartości” – kontynuował Kennedy . „Wy jesteście tymi, którzy uratują kraj dla siebie, dla swoich dzieci i dla 67%, kiedy w końcu się opamiętają”. “”

  https://www.lewrockwell.com/2022/01/lew-rockwell/we-are-winning-the-battle-against-covid-tyranny/

 8. Piosenki dla protestujacych w jezyku angielskim:
  Nie wierz : https://www.youtube.com/watch?v=U4TttAWacyM
  Konwoj Wolnosci: https://www.youtube.com/watch?v=zSMEa2Ox2LE&t=241s

  Czekamy na polskie piosenki dla Polskich Konwojow Wolnosci i Ruchow Protestujacych.
  Piosenki Iwana Komarenko pasuja do sytuacji.
  Moze ktos jeszcze chce dolaczyc i cos nowego skomponowac dla nas ?

  Odnosnie wypowiedzi Angelrage.
  Tego typu argumentacji uczeni sa na szkoleniach agenci ,jak dokladnie : ” nie masz zadnych szans na walke z systemem”, albo ” lepiej siedz cicho, a bedzie dobrze “… itp , po to aby zniszczyc wszelki opor przed tyrania w zalazku i wprowadzic uciskanych w stan umyslu beznadziejnosci i biernosci dla uciechy tyranow i to dziala jesli ludzie w to klamstwo uwierza. Prawdopodobnie jestes agentem i to z tych nizszych ranga i slabo rozgarnietym, bo ci wysocy ranga i najbardziej inteligentni od dawna pracuja skrycie przeciw komunistycznemuNWO, tak dobrze, ze stanowia juz okolo 40% wysokich ranga, najlepszych platnych agentow bedacych w rzeczywistosci w opozycji. Przyklad : Alex Jones , ktoremu notabene znisczczyli zycie w odwecie. Poniewaz agenci nie dawali sie tak latwo oglupiac, to zaczeto tworzyc dla potrzeb NWO roznego rodzaju ruchy religijne i Zwiazki Wyznaniowe i obsadzac je niskimi ranga agentami -specjalistami od prania mozgow aby hodowac nowy narybek darmowych niewolnikow-agentow NWO. Zauwazcie, ze nie przypadkiem wszystkie religie rownym glosem opowiadaly sie za scypafkami i cenzura ( co na marginesie je kompromituje i pokazuje, jakie sily stoja za ich plecami ).

  Bycie agentem nie ma wiekszego znaczenia, ale znaczenie ma po jakiej stronie naprawde jestes, dlatego nonsensowne jest wyzywanie sie w polskim ruchu wolnosciowym od agentow i tworzenie kolejnych podzialow, ktore oslabiaja nasza sile.

  Poza tym Twoje twierdzenia sa niezgodne z prawda historyczna.

  Potomkowie Kaina z linii Nefilim maja w zwyczaju nadawac sobie ksywke Angel, wiec podejrzewam ,ze z tej linii sa Twoje korzenie. Wielu z tej linii jest werbowanych do pracy dla NWO.

  Psychomanipulacje agentow, ktore doprowadzily do masowej psychozy koronkowej : https://sonsoflibertymedia.com/james-martinez-from-mkultra-to-mass-psychosis-how-to-fight-against-it-video/?utm_source=OneSource&utm_medium=Push

 9. To nie dzieje się tylko w Kanadzie – więcej niż tuzin narodów ma teraz konwoje ciężarówek jadące przeciwko tyranii.

  Globalna komunikacja 💬 🌎
  t.me/TruckersForFreedom
  http://t.me/TruckersForFreedom

  Konwój Europy
  t.me/FreedomEuro
  http://t.me/FreedomEuro

  Konwój Kanady 🇨🇦
  https://t.me/+e8NH0BgYfyI3NTgx

  Konwój australijski 🇦🇺
  https://t.me/OzTrucksToCanberra

  Konwój Finlandii 🇫🇮
  https://t.me/+I-uu9Eo7-PBkNjE0

  Konwój holenderski 🇳🇱
  https://t.me/+QCQc_kIOceg5OGJk

  Konwój czechosłowacki 🇨🇿
  https://t.me/+e4BY0I2Tb6tlYmZk

  Belgijski konwój 🇧🇪
  https://t.me/+o1ATvoHD69IyZTQ0

  Amerykański konwój 🇺🇸
  https://t.me/FreedomConvoyOttawaToDC

  Złącze stanu (skomentuj swój stan i zdobądź link)
  https://t.me/+gXypMfUAsOVhZDQx

  Konwój francuski 🇫🇷
  https://t.me/convoyFrance
  https://t.me/tousaparis

  Włoski konwój 🇮🇹
  https://t.me/destinazionebruxelles

  Konwój w Hiszpanii 🇪🇸
  https://t.me/freedomspain

  Konwój węgierski 🇹🇯
  https://t.me/HungarianTruckConvoy

  Konwój portugalski 🇵🇹
  https://t.me/DestinoBruxelas

  Konwój rumuński 🇷🇴
  https://t.me/camioanele

  Konwój Litwy 🇱🇹
  https://t.me/freedomconvoyLithuania

  Brazylijski konwój 🇧🇷
  https://t.me/convoy_brasil

  Nie zapomnij również śledzić nas na Telegramie: https://t.me/sonsoflibertymedia
  https://sonsoflibertymedia.com/its-not-just-happening-in-canada-more-than-a-dozen-nations-now-have-truck-convoys-are-now-truckin-against-tyranny-video/

 10. WOJSKO KANADYJSKIE STAJE PO STRONIE PROTESTUJACYCH
  i odmawia wykonywania rozkazow !!!
  https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2022/02/military-tells-ottawa-to-find-someone-else-to-evict-the-truckers-3617891.html

  Rzad Kanadyjski oglosil Protestujacych ekstremistami, rasistami, faszystami, mizogonami itd ..i tysiacem innych klamliwych inwektyw ich obsypal ( co wskazuje ,ze sa slabi , nerwowi i sie boja ). W zwiazku z tym banki zablokowaly konta, na ktore wplacalo tysiace kanadyjczykow wspierajacych protesty dla Konwojow Wolnosci ( to byla najwieksza akcja w calej historii Kanady wplacania datkow dobrowolnych na ruch oporu , nawet zadna partia polityczna nigdy tyle nie zebrala ). Planuja banki calkowicie skofiskowac-ukrasc te pieniadze. Teraz zjezdzaja prawnicy Konwojow i rozpoczynaja ich obrone i negocjacje z bankami. Wniosek : zamieniac szybko na gotowke, zywnosc, kuchenki turystyczne do podgrzewania zywnosci w plenerze, cieple koce i wszystko to co jest potrzebne dla wsparcia protestujacych zamiast trzymac konta : https://www.youtube.com/watch?v=WEXy8yrjYqw

  Policja tez ich wspiera, po cichu na razie. Tylko czesc policjantow- platnych agentow Sorosa probuje ich zastraszac, nekac a nawet prowokowac , czy internowac. Tutaj bedzie info na biezoco podawane : https://www.youtube.com/c/RubinReport/videos
  Antifa bedzie organizowala prowokacje, dlatego potrzebna bedzie infiltracja tego ruchu, podsluchy w ich siedzibach, miesjcach spotkan, nagrywanie ich z kamerki , zeby w pore przeciwdzialac ich akcjom. Ich krewni i znajomi moga pomoc.Uwaga: oni beda sie bawic materialami pirotechnicznymi, zeby obciazyc falszywie protestujacych. Wielu z nich bylo programowanych profesjonalnie na mandzurskich kandydatow ( osobowosci seryjnych mordercow ) i szkolonych podobnie do maoistowskich grup w roznych formach sabotazu. Sa naprawde niebezpieczni i nie cofna sie przed niczym, nawet pojda dopolitecznegozabojstwa.

 11. Chodzilo wowczas o sprawe slubow dla osob tej samej plci.

  Mężczyzna z Perth, który podczas wygłaszania przemówienia wepchnął cytrynowy placek bezowy w twarz szefa Qantas, Alana Joyce’a, przyznał się do czterech zarzutów, w tym do napaści.

  67-letni Tony Overheu zaplanował atak 9 maja na Joyce na oczach 500 osób jako oświadczenie polityczne w celu protestu przeciwko „wysokiej rangi” ludziom wypowiadającym się w kwestiach społecznych, takich jak poparcie dyrektora generalnego Qantas dla małżeństw osób tej samej płci , przesłuchał sąd magistracki w Perth.

 12. To przykre ze tzw. telewizja niezalezna kasuje posty takie jak Protestowanie pod domami posłow zamista bezsensowne chodzenie po ulicach.
  Po skasowaniu takiego postu mam juz watpliwosc co do niezaleznosci waszej stacji, jakbyscie byli na liscie płac kogos
  Teraz mozecie mnie zablokowac.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *