Konwój wolności szansą dla Polski? – Jerzy Zięba


Posted on 10 lutego 2022
1773 views

9 thoughts on “Konwój wolności szansą dla Polski? – Jerzy Zięba

 1. To co Jurek proponuje jest po prostu elementarne, strzał w 10. Jednak nie po to globalisci-naziści, rękami swoich marionetek, tyle lat grzebali w ustawach dot. zdrowia (życia i wolności ludzi) wprowadzając w praktyce policję medyczno-sanitarną. Nie ma lekarzy, tylko są funkconariusze. Nie pamiętam ile już lat temu Janusz dostał ode mnie maila w tej sprawie. Było to prawdopodobne w grudniu, w pierwszym roku przejęcia przez PiS wladzy od PO. Gładko poszła cała procedura i Duda szybko podpisał. Oni od dawna dokładnie wiedzą co realizują.
  To samo dzieje się na całym świecie a nawet jest jeszcze gorzej. Np. w N. Zelandii są jeszcze bardziej restrykcyjne procedury medyczno-kontrolne. Tam nawet nie ma możliwości skorzystania bez kontroli systemu z prywatnej porady, czy badań. Lekarz pierwszego kontaktu daje wszekie skierowania i prowadzi ewidencję. Poza tym w Chinach, N.Zelandii, Australii i prawdopodobnie w innych krajach, są budowane ogromne obozy odosobnienia. Kwarantanny, maski, szczepionki i obecny stosunek medyków do pacjentów to wstęp, który maja nas przygotować do nowej rzeczywistości.

 2. Popieram Jurka, zdecydowanie ma rację. Czas zacząć inaczej organizować protesty i formułować postulaty. Ukryte rozwiązania.

 3. Nie ma żadnego znaczenia czy konwój pojedzie z lewa w prawo czy odwrotnie.
  Najważniejsze, o czym wszyscy zapominają, jest poparcie społeczeństwa.
  Tylko tłumy ludzi gwarantują powodzenie. trzymam kciuki

 4. Jurek działa już na innej płaszczyźnie i dawno przeszedł z poziomu krytyki i sprzeciwu na wyższy poziom planowania przyszłości ( kreowania ). Niestety większa cześć społeczeństwa jeszcze działa reakcyjnie i oprócz sprzeciwu nie ma wizji na przyszłość ( a globaliści niestety taki plan mają ). Szukajmy wspólnych mianowników i tego co nas łączy w tej walce o lepszą przyszłość . Nie dajmy się skłócić, bo to manipulacja ( prowokacja ) nie tylko na poziomie materialnym ale też duchowym.

 5. Nie zgadzam się z Jerzym Ziębą bo sprawa leczenia jest ważna ale to nie jest nadrzędny problem państwa. Problem w tym, że ci lekarze, najprawdopodobniej już nie chcą leczyć, bo oni się już przyzwyczaili do kolekcjonowania olbrzymiej kasy, która płynie do nich szerokim strumieniem od big farma, bez “zbędnego” narażania się na zakażenie. Najważniejszy postulat – to usunięcie zaprzańskich zdrajców: Dudy, Kaczyńskiego, Morawieckiego, bo to są naczelni kreatorzy zła i sprawcy upadku oraz utraty suwerenności państwa!

 6. Panie Zięba to co Pan mowi to w 100 % ma Pan rację. Problem w tym że władcy tego świata oraz rządzący nie chcą tego ro,wiązania. Ich nie obchodzi żeby wyleczyć czy żeby poprawić byt. Nie ma takiego rozkazu i nikt nikogo nie posłucha chyba ze tak jak na całym świecie kowidianie atakują tak na całym świecie ludzie dobrej woli i mądrzy ludzie przeciwstawia się temu o też zaatakuja globalnie.
  Dlaczego jeszcze się to nie stało ponieważ dzięki dodrukować pieniądza, tym tarczom tym pomocą tej kroplówce gotówkowej ludzie jeszcze mają włożyć co do takezy i boją się tracić tego co mają. Utrzymuje ich złudna nadzieja ze będzie lepiej.
  Niestety nie będzie jeżeli nie będzie światowego ruszenia albo jakiejś dużej wojenki która pokrzyżuje plany tym z zakurtyny.
  Wzięli Trampa na prezydenta bo myśleli ze jest na tyle glupi a oni na tyle cwani ze będą w stanie nim sterować. Niestety okazał się mądrzejszy od nich I musieli go zmienić oraz opóźnić swoje plany.
  To wszystko jest jak to słynne gotowanie żaby.
  Jak 2 kroki do przodu a jeden do tyłu.
  Skradają się jak złodziej w nocy którego się nikt nie spodziewa.

 7. Gdyby tylko kwestie medyczne były problemem (i całe to obostrzeniowe szaleństwo) Polaków… Idealizm godny pochwały, ale nie obejmuje innych problemów, o które trzeba walczyć. Nie można ograniczać siebie (a tym bardziej innych ludzi) do swojego ulubionego tematu. Janusz, pana Jerzego nie przegadasz, to jego misja życiowa.

 8. Dziarski staruszek z ptaszkiem w nazwisku znowu szuka pieniążków i pewnie sporo zarobi, bo ma dar przekonywania, a Janusz jest głęboko w czwartej gęstości świadomości. To naprawdę zdumiewające, ilu Polaków wierzy w te brednie i da się wybzykać sprytnemu Jurkowi i Januszowi z archiwum X.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *