Marsz o Wolność 19.02 Warszawa – Wystąpić z WHO – Justyna Socha


Posted on 16 lutego 2022
1372 views

7 thoughts on “Marsz o Wolność 19.02 Warszawa – Wystąpić z WHO – Justyna Socha

 1. Panie Januszu, proszę przywrócić ustawienia, żebyśmy mogli zmieniać prędkość odtwarzania. Chcemy obejrzeć więcej filmów tak na Pana kanale, jak i na innych kanałach. Sam Pan widzi, że oglądalność jest mizerna, zupełnie inaczej było YT. Telewizja Niezależna. W pierwszej kolejności byłam codziennie u Was, teraz zajrzę tu może raz na tydzień. Pozdrawiam

 2. Mam takie pytanie do nas. Dlaczego nie wybierzemy sie pod domy posłow i senatorow?
  Gdy my protestujemy na ulicach i utrudniamy zycie innym oni siedza w swoich domkach przed TV i śmieja sie z nas. A gdy staniemy przed ich domami to juz nie bedzie to takie śmieszne dla nich bo poczuja sile naszego społeczeństwa i cos moze zmienic

 3. Jak możemy wykorzystać informacje z Kanady, aby przygotować się do polskiego konwoju wolności?

  “To są moje sugestie. Wiele z nich ma znaczenie, niezależnie od tego, czy jesteś konwojem za Wolnością, czy konwojem przeciwko Wolności. Wszyscy odczujemy efekty.

  Przygotuj się na większe problemy z łańcuchem dostaw. Zdobądź miesiąc naprzód na leki , jedzenie i inne niezbędne produkty. Jeśli uważasz, że półki są teraz puste, poczekaj, aż ciężarówki przestaną się poruszać . Aby uzyskać porady dotyczące tworzenia zapasów żywności, zapoznaj się z naszym bezpłatnym przewodnikiem Szybki start .
  Wyciągnij trochę gotówki z banku . Zamiast czekać, aż wszyscy ogłoszą bieg na bank, bądź proaktywny i zdobądź jak najwięcej gotówki.
  Spodziewaj się zmiany zasad . Sytuacja w Kanadzie szybko się zmieniła i przywrócono rzadko przywoływane prawo, które pozwalało na niekonstytucyjne karanie tych, którzy występują przeciwko rządowi. Mogliśmy doświadczyć stanu wojennego, zawieszenia ustawy o Posse Comitatus, niekonstytucyjnych zarządzeń wykonawczych pozwalających na zajęcie mienia i innych kar, by zlikwidować sprzeciw. To nie jest przypadek „jeśli nie robisz nic złego, nie masz się czym martwić”. Tego typu działania dotkną wszystkich Amerykanów.
  Jeśli planujesz wziąć udział w konwoju, chroń swoje zapasy. Zamknij dodatkowe jedzenie i gaz i rozważ zamknięcie korka wlewu paliwa. Nie chcesz skończyć w bitwie z policją, więc upewnij się, że twoje zapasy nie są łatwo dostępne, aby je po prostu przejąć.
  Zdecyduj, gdzie stoisz . Jeśli jesteś na płocie, musisz zdecydować, gdzie leżą twoje przynależności. Zalecam zachowanie tych informacji dla siebie, jeśli to możliwe, ponieważ nastroje w USA są wystarczająco gorące. Jednocześnie miej świadomość, że jeśli przekażesz darowiznę, wesprzesz lub weźmiesz udział, jest całkiem prawdopodobne, że zostaniesz „wygrany”, więc upewnij się.
  Przygotuj się na konsekwencje swoich działań. Cokolwiek zdecydujesz się zrobić, zależy od Ciebie. Należy jednak zauważyć, że demonstranci z 6 stycznia byli ścigani i tropieni w zupełnie innej sprawie niż demonstranci w Portland i Seattle. Jeśli czujesz się zmuszony do wzięcia udziału, z pewnością nie jestem tutaj, aby Cię zniechęcać, ale chcę, żebyś był świadomy, że możesz ponieść nieprzyjemne konsekwencje i tylko Ty możesz zdecydować, czy jesteś na to przygotowany. Jeśli sprzeciwisz się obecnej administracji, jest całkiem prawdopodobne, że zostaniesz uznany za terrrorystę. ”
  https://www.activistpost.com/2022/02/how-to-prepare-for-the-american-freedom-convoy-based-on-whats-happened-in-canada.html

  Ci, ktorzy nie chca byc zidentyfikowani przez komunistyczna milicje moga uzyc taktyki protestow w stylu Gorilla i nie nosic przy sobie telefonow komorkowych,ale lepiej kamere , aby nagrywac ewentualne lamanie prawa przez milicjantow ,albo prowokacje Antify. Styl Gorilla polega na zakryciu wlosow czapkami i twarzy maskami jakimikolwiek ( zima mozna uzyc szalikow i zawsze okularow ) chocby z gazety rozkladowki. Nazwa Gorilla wziela sie od demonstrantow z maskami goryli na protescie. W ten sposob mogli przeciagnac protesty i byc bardziej skuteczni. Najwazniejsze jest filmowanie i uwaznosc na to co sie dzieje dziwnego wokol dla bezpieczenstwa ludzi na protescie. Np zanim Antifa zaatakuje mieszajac sie w tlum daja sobie znaki rekami i porozumiewaja sie wzrokiem miedzy soba. Zawsze dzialaja w grupie , wiec wokol maja wsparcie, kiedy cos kombinuja. Zwykle nosza czarne bluzy z kapturem, albo wojskowe ubrania, albo szare ,aby wtopic sie w tlum i niemal zawsze male plecaki.

 4. Walka o wolność również w Warszawie. Mamy szansę, kto ma możliwość w tym dniu, 25 luty 12:oo Sąd Rejonowy W-wa Praga Płn. IV wydz. karny sala Po8, wystąpić w obronie praw Polaków, w kontrowersyjnej sprawie Pawła Ziemińskiego i Dariusza Kosiura.
  Więcej na klubinteligencjipolskiej czy wiernipolsce1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *