Masowe schorzenia neurodegeneracyjne wywołane przez szczypawki – Jerzy Zięba


Posted on 27 kwietnia 2022
9596 views

6 thoughts on “Masowe schorzenia neurodegeneracyjne wywołane przez szczypawki – Jerzy Zięba

  1. Prawdopodobnie jest następna ofiara cenzury. Dzisiejszy film Maciaka został zdjęty z powodu “szerzenia nienawiści”. Jego strona cv24.tv też jest zawieszona: “Albo domena była nadużywana, albo sprzedawcy skończyły zasoby.”…

  2. Jest film na you tube “ludzie od dawna latają na Marsa i Księżyc ” wypowiada się norweska lekarka która pracowała dla NASA ponoć technologia wyprzedza nasza o jakieś 200 300 lat. Dynamo – angielski magik który przy jednej kamerze na ulicach stolic świata ( 2015) przedstawiał swoja magię Program nazywał się WIĘCEJ NIŻ MAGIA. To nie magia to było testowanie technologii mass control. To co on wyprawiał, to przyprawia o zawrót głowy. Jak nagle się pokazał tak nagła zniknął Dziwne Hmmmm. Wg. mnie eksperyment NASA zaliczony i już. Świat nie jest taki na jaki wygląda.

  3. Dr. Stephanie Seneff, a Senior Research Scientist at MIT’s Computer Science and Artificial Intelligence Laboratory in Cambridge, Massachusetts, USA.

  4. Przy dzisiejszych możliwościach technologii ,tak oatwo i bez brudzenia s9bie rąk bezposrednio midna każdego pozbawić życia.Prof.Hałat zmarł tuż po urodzinach.Zagórski zna temat, gdyż swego czasu tym się interesował.To tylko technologia ,ktora wczesniej ,czy poźniej unicestwi tych co ją wykorzystują do niecnych czynów.Prof.Hałat z innej perspektywy bèdzie przygladał się tym ,co go szkalują i pewnie go atakowano.

  5. Przy dzisiejszych możliwościach technologii ,tak łatwo i bez brudzenia sobie rąk bezpośrednio można każdego pozbawić życia.Prof.Hałat zmarł tuż po urodzinach!.Zagórski zna temat, gdyż swego czasu tym się interesował.To tylko technologia ,która wczesniej ,czy poźniej unicestwi tych co ją wykorzystują do niecnych czynów.Prof.Hałat z innej perspektywy będzie przygladał się tym ,co go szkalują i pewnie go także atakowano.Gdy Cię grilują ,chorobsko ci szykują!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *