Na żywo spod Sejmu – STOP BIOLOGICZNEMU RASIZMOWI


Posted on 11 stycznia 2022
1892 views

7 thoughts on “Na żywo spod Sejmu – STOP BIOLOGICZNEMU RASIZMOWI

  1. Ale o co tu chodzi? Nikt mnie nie zmusi do przyjęcia jakiegoś specyfiku (nawet ustawą) skoro producent KARZE WYKLUCZYĆ PRZECIWSKAZANIA!!! – producent, który nie ponosi odpowiedzialności za powikłania – nawet mimo wykluczenia takowych!!! Już raz poprosiłem panią doktor – “bandytkę dla mnie” – bo chciała mi to podać mimo anafileksjii i innych dolegliwości i z objawami “astmy – ciężki oddech odeszła do pogotowia” a mnie policja zapytała: co ja “odpierdalam”!!!

  2. Okrzyki wychodzą tak sobie. Może ktoś napisze kilka prostych piosenek, żeby można było odśpiewać grupowo. Gitarka, bęben i jedziemy – tak można kilka godzin.

  3. Protestowac to trzeba bylo 50x ostrzej w kwietniu 2020. Teraz jest za pozno. Gdy odpala 5G , wiekszosc scypanych usmazy sie, i co wtedy zrobicie? Zlekcewazyliscie zagrozenie – bylo za to peeeelno smieszkow i chichotkow z ewelinka frihau ktora promowala tego zdrajce trampa

    Macie zerowe pojecie o tym jak obronic sie przed atakiem na ludzkosc. Zerowe. Z reszta tak jak 99.999% ciemnej tepej ludzkosci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *