O patologicznych sytuacjach w polskich szpitalach


Posted on 17 stycznia 2022
2274 views

18 thoughts on “O patologicznych sytuacjach w polskich szpitalach

 1. Ten zastrzyk to mógł być Midazolam, jest to lek powszechnie i zarazem potajemnie stosowany w USA i UK od początku Covida do mordowania ludzi rzekomo chorych. Podobnie chyba działa do haniebnego Pavulonu, popularnego w Polsce od ujawnienia afery Łowców Skór z Łodzi – możliwe nawet, że jest to ten sam specyfik.
  Z tego co rozumiem, to typowy schemat mordowania ludzi jest następujący: test pozytywny, środki uspokajające skutkujące ubezwłasnowolnieniem, Remdesavir (też straszna trucizna), respirator, Midazolam na dobicie.
  Wiem że Polska zamówiła sporo Remdesaviru z USA w 2021, stąd spodziewałbym się również Midazolamuw w Polskich szpitalach. Tutaj więcej na ten temat w j.ang. https://www.trunews.com/stream/midazolam-murder-were-covid-ventilator-patients-euthanized

 2. Ludzie niewiele rozumieją. A ważne jest, aby poznać przyczynę, cel tego co się dzieje. Wg mojej opinii należy zacząć od ,,Wojny o pieniądz” i książki Pana Białka oraz śledzić na bieżąco niezależne media. To co robią nie jest absurdalne, to przemyślane działanie socjopatów. Niestety bardzo niebezpiecznych, gdyż boją się, że ludzie dowiedzą się o tym, jak całe wieki niszczą nas i a ostatnio również środowisko naturalne.

 3. Żydowski profesor zmiażdżył pseudo-pandemię i obłęd szprycowania.
  List izraelskiego profesora Ehuda Qimrona, epidemiologa z uniwersytetu w Tel-Avivie. Materiał podsumowujący porażki władz w walce z pandemią, notorycznie popełniane błędy i niechęć do uznania swoich omyłek. – Może już czas się przyznać?
  http://dakowski.pl/zydowski-profesor-zmiazdzyl-pseudo-pandemie-i-obled-szprycowania/

  Porannik SPECJALNY – 16 01 2022 – Apel do dziennikarzy! A także: Kazachstan-Albania-Bułgaria
  https://www.youtube.com/watch?v=idCnCkxF0ec&ab_channel=ZiggyTexas
  https://www.facebook.com/100002556538533/videos/226959289624645

 4. Obserwując to co dzieje się w niektórych szpitalach a Pan Jarek to dodatkowo potwierdza jak Polacy medycy opiekują się Polakami pacjentami przypomina mi to Jedwabne.Polscy pogrobowcy z Jedwabnego powrócili w postaci służby zdrowia.Zwykli mordercy.

 5. Przykład: Szpital w Grójcu, pacjent z zawałem czekał…15-16 godz. na lekarza po przywiezieniu karetką przez 50/50 ‘miłych panów’. ‘Test’ rzecz jasna, garść proszków. Dopiero po przewiezieniu do Grodziska Maz. (tu już przez obydwu ok ) na sygnale pełen profesjonalizm – dr M.Zarębiński i dr K.Flis.

 6. “Jak schodzą niezas*c*epieni pacjenci?
  Szokujące fakty o zamordyzmie w polskim szpitalu.
  Tłumacz, youtuber, człowiek o niezwykłej wiedzy i charyzmie. Świadek wydarzeń, które pokazują, że ludzkość stoi nad przepaścią.
  Zapraszamy na wywiad:
  Bogdan Morkisz – Marcin Pracki. ”
  https://www.youtube.com/watch?v=JnIEhQL7iss

 7. Mike Adams- jeden z najlepszych i najodwazniejszych dziennikarzy sledczych z USA, ktory ma zawsze swieze info z najwyzszych poziomow zwywiadu i ktorego tzeba sluchac , aby wiedziec ” co jest w toku” przygotowal material o okultystycznych – satanistycznych korzeniach calego biznesu i systemu ksztalcenia medycznego, a takze o jego ukrytych celach , ktorych to naiwne spoleczenstwo jest calkiem nieswiadome : https://www.naturalnews.com/2022-01-18-existence-miracle-gift-god-survival-premonition-rebirth-defeat-of-satanism.html
  Specjalisci od Miind Control od dawna alarmowali, ze caly proces ksztalcenia w systemie medycyny wspolczesnej jest forma programu MindControl typu Mandzurscy Kandydaci ( uzywanego do programowania zimnych, bezdusznych zabojcow).

 8. Pacjenci sa masowo porywani i ukatrupiani w szpitalach obowiazujacymi i wiazacymi rece lekarzy i pielegniarek protokulami koronkowymi – wywiad z lekarzem:
  http://stateofthenation.co/?p=82566
  (Jesli sa spalani wczesniej niz 3 dni po smierci to …to czuja, poniewaz zwykle potrzeba minimum 3 dni, aby jazn calkowicie opuscila cialo.)

 9. Szef niemieckiego szpitala popełnia samobójstwo!! Ostrzega : „Nie ma wirusa… To światowa dyktatura w przebraniu”!!
  https://beforeitsnews.com/v3/r2/?url=https://www.ournewearthnews.com/2022/01/03/head-of-german-hospital-commits-suicide-there-is-no-virus-it-is-a-world-dictatorship-disguised/

  ” 92% ludzi nic nie zrobi”-mowi pracownik FEMA, który ostrzega przed planami depopulacji, gilotynami ( albo komorami, namiotami gazowymi w obozach tzw kwarantn. )i konfiskatą broni ( mieszkan, posiadlosci, dzieci, zwierzat, zywnosci ,samochodow itd…-poniewaz ludzie nie beda miec praw posiadania czegokolwiek) !
  https://beforeitsnews.com/alternative/2022/01/globalists-believe-there-really-isnt-room-for-humans-anymore-in-their-plans-says-fema-employee-who-warns-of-depopulation-plans-celeste-solum-video-3765428.html

 10. Należy w ogóle zmienić prawo w kwestii zapoznania się i podpisu ‘sterty’ dokumentów w sytuacji, gdy pacjent w nagłym stanie, w boleściach np. trafia do szpitala. Przecież wiadomo, że nie jest się w takim stanie zapoznać świadomie i logicznie ze wszystkim. Poza tym w takim położeniu, to wszystko by podpisał człowiek, byleby szybko pomoc uzyskać.
  Zresztą, teraz widać, że są prawa, a ich przestrzeganie, w kluczowych rzecz jasna kwestiach, nie drobnostkach… Można tu zacytować cytat filmu: “Prawo jest dla zwykłych ludzi…” A przecież zasady współżycia społecznego, względy słuszności, prawo naturalne – nie wymagają kilometrów ustaw…

 11. !!! SWIADEK : SZPITALE ZABIJAJA DLA ORGANOW , „To jest absolutne zło i zbrodnia przeciwko ludzkości!”
  “… demaskatorka mówi, że widzi w kółko ten sam schemat: pacjenci otrzymują remdesivir i inny śmiertelny „lek”, wankomycynę, która również uszkadza nerki. Nikt nie otrzymuje odpowiedniego odżywiania ani kroplówek. Nikt nie otrzymuje nebulizatora. Nikt nie dostaje antybiotyków. Pacjenci umierali z tego powodu, a potem lekarze wbiegają i wyrywają im narządy, ponieważ są dawcami. Pielęgniarka zgłaszająca przypadki naruszenia dołącza do nas, aby porozmawiać.”
  https://rumble.com/vswr4q-whistleblower-hospitals-killing-for-organs-this-is-absolutely-evil-and-a-cr.html

  Lekarz ostrzega PRZED szpitalami!!! i mowi : ” REMDESEVIIR JEST PRZYCZYNA ZGONOW”
  rumble.com/vsjjwn-doctor-warns-against-hospitals.html

  !!! NA ŻYWO: NAZYWAMY zabójców lekarzy w szpitalach obozów śmierci jako dobrych lekarzy!
  ” Dr Anne Corson pojawia się w programie z przerażającym stwierdzeniem, że szpitale w Stanach Zjednoczonych mogą celowo zabijać swoich nieszczepionych pacjentów, aby wyrwać im narządy, aby je sprzedać i osiągnąć ogromny zysk. ”
  https://rumble.com/vt19dk-live-naming-the-killer-doctors-at-death-camp-hospitals-as-good-doctors-are-.html

  Zapytaj dr Jane: zabójcze szpitale, zabójcze testy, zabójcze oszustwo!
  rumble.com/vswrjq-ask-dr.-jane-killer-hospitals-killer-tests-killer-hoax.html

  Dr Jane Ruby dołącza do Stew Peters, aby omówić trwające ludobójstwo przeprowadzane w szpitalach naszych krajów w imieniu Koronki
  https://rumble.com/vt19i0-we-are-naming-names-the-killer-doctors-on-display-uk-is-free-while-u.s.-doc.html

  Szpitale i lekarze / Nowa agenda
  https://rumble.com/vssxeq–42-hospitals-and-doctors-new-agenda.html

  Pielęgniarka Dani | To protokoły szpitalne COV…ID-19 zabijają ludzi : https://rumble.com/vqs1v6-nurse-dani-its-the-covid-19-hospital-protocols-are-killing-people.html

  SWIADEK PIELĘGNIARKA: PROTOKÓŁ CDC W SZPITALACH ZABIJA LUDZI
  ” pielęgniarka Collette Martin złożyła oszałamiające zeznanie podczas przesłuchania w Luizjanie na początku tego miesiąca dotyczące „przerażających” zdarzeń niepożądanych związanych ze szczypionkami koronawiiirussowymi, całkowitego braku zgłoszeń i niepowodzeń zatwierdzonych przez Centrum Kontroli Chorób (CDC) protokołów leczenia koronki w szpitalach.
  Długoletnia dyplomowana pielęgniarka powiedziała po części, że „Reakcje po szczypionkach koronkowych, które obserwujemy w szpitalu z dorosłymi, są przerażające i są ignorowane”
  “Działania niepożądane szczypionki nie są zgłaszane do VAERS …Siostra Martin twierdzi, że pomimo tych danych, CDC „przyznaje, że tylko 1 do 10% reakcji jest nawet zgłaszanych….
  rumble.com/vrcqjj-whistleblower-nurse-cdc-protocol-in-hospitals-is-killing-people-reactions-t.html

  40% wzrost liczby zgonów wśród osób w wieku od 18 do 49 lat w całym kraju, dane CDC
  https://childrenshealthdefense.org/defender/rise-nationwide-excess-deaths-18-to-49-year-olds/

  Lekarze amerykańscy namierzeni i schwytani: reżim Bidena zmusi lekarzy ratujących życie do azylu
  https://rumble.com/vt17qy-us-doctors-targeted-and-rounded-up-biden-regime-will-force-life-saving-doct.html

  Stew Peters-zarzuty karne dla zabójców lekarzy?
  https://rumble.com/vssnks-stew-peters-criminal-charges-for-killer-doctors.html
  Zbrodnia przeciwko ludzkości – rozmowy o pieniądzach
  https://rumble.com/vrtzjl-crime-against-humanity-money-talks.html

  Jak Anthony Fauci kontroluje naukę na całym świecie.
  “Fauci ma roczny budżet w wysokości 7,6 miliarda dolarów, co w sumie podczas całej jego kadencji stanowi ponad pół biliona dolarów, nad którymi sprawował kontrolę. ”
  “Fauci rozpowszechnił przekonanie, że jest nietykalny, posuwając się nawet do powiedzenia MSNBC, że atak na niego jest atakiem na naukę: ”
  “Podczas plandemii „ufanie nauce” stało się kulturowym oświadczeniem i narzędziem propagandowym, ale dalekim od tego, czym jest prawdziwa nauka. Daleka od bycia źródłem niezależnej nauki, w istocie kontrola Fauciiego — w zmowie z kontrolą KillBilla Gatesa — sprawiła, że ​​większość światowych badań naukowych jest niczym więcej niż propagandą farmaceutyczną. Kennedy wyjaśnia:Podczas pandemii „ufanie nauce” stało się kulturowym oświadczeniem i narzędziem propagandowym, ale dalekim od tego, czym jest prawdziwa nauka. Daleka od bycia źródłem niezależnej nauki, w istocie kontrola Fauciego — w zmowie z kontrolą KillBilla Gatesa — sprawiła, że ​​większość światowych badań naukowych jest niczym więcej niż propagandą farmaceutyczną. Kennedy wyjaśnia:..”
  ” nowy lek nadal musi uzyskać zezwolenie regulacyjne, co stawia go przed rzekomo niezależnym panelem ekspertów. Ale ten panel nie składa się z niezależnych naukowców poszukujących prawdy o tym, czy lek jest bezpieczny i skuteczny; składa się z detektywów Fauciego i Gatesa, którzy często pracują nad własnymi lekami. ”
  “Ci główni naukowcy pełnią funkcję strażników dostępu do społeczeństwa, rozpowszechniając oficjalną narrację pod przykrywką niezależnej nauki, często promując wątpliwe zasady dotyczące COVID-19. „Ci PI kontrolują czasopisma, kontrolują publiczną debatę, są w telewizji na całym świecie i to są ludzie, którzy tworzą narrację, która chronią ortodoksję”
  ” Obudzenie się przed fasadą Fauciego jest konieczne, aby zrozumieć zaplanowane zaplanowane użycie pandemii w celu ukrócenia totalitarnej kontroli. Jeszcze więcej szczegółów na temat koalicji złowrogich sił – agencji wywiadowczych, firm farmaceutycznych, tytanów mediów społecznościowych, biurokracji medycznych, mediów głównego nurtu i wojska – które mają na celu globalne unicestwienie praw konstytucyjnych, można znaleźć w „The Real Anthony Fauci”.https://www.amazon.com/Real-Anthony-Fauci-Democracy-Childrens/dp/1510766804/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

  https://www.lewrockwell.com/2022/01/joseph-mercola/how-anthony-fauci-controls-science-globally/
  Kennedy to Dore: Jak Fauci zamienia naukę w propagandę dla Big Pharma?
  https://childrenshealthdefense.org/defender/kennedy-dore-fauci-propaganda-big-pharma/

  “… Kees Van Der Pijl, autor wyróżnienia, pisze, że światowa klasa rządząca lub oligarchia wykorzystała Coviiid-19 do przejęcia władzy, ogłaszając światowy stan wyjątkowy. Wyjaśnia, że ​​rewolucja informatyczna, tworząc globalny system informacyjno-komunikacyjny, zapoczątkowała przemianę społeczną, nieprzyjazną hegemonii oligarchii nad społeczeństwem. Aby zatrzymać tę transformację, globalna elita wykorzystała blokady, mandaty, cenzurę i kontrolowane narracje, aby przejąć kontrolę nad populacjami.

  Van Der Pijl przedstawia przekonujący argument. Pokazuje, że „pandemia” to kryzys polityczny, a nie medyczny. Jego celem było stłumienie populacji i przejście do autorytarnej struktury państwowej i społecznej. Porzucenie przez elity kompromisu klasowego zaowocowało populistycznymi ruchami przeciwko kontroli elit. Aby zapobiec pojawieniu się siły rewolucyjnej, wykorzystano „kryzys Coviiida”, aby przyspieszyć autorytaryzm i przełamać sprzeciwy ze strony ludzi i niezależnych naukowców medycznych. Zaaranżowana „pandemia” stanowiła doskonałą przykrywkę dla ustanowienia społeczeństwa inwigilowanego na podstawie nagłego wypadku medycznego bez konieczności stosowania jawnej przemocy….”
  https://www.paulcraigroberts.org/2022/01/23/the-covid-deception-is-a-power-grab/

 12. Nie spodziewałam się w Polsce niczego dobrego po informacji, że nasz minister zdrowia rozmawiał z Faucim, głównym doradcą medycznym w Stanach. Przecież chcą go postawić przed sądem za to, co wyczynia i wyczyniał. Po jakie instrukcje dzwonił do niego nasz minister?
  A poza tym, Pfizer jest uznany za jedną z najbardziej przestępczych. organizacji farmaceutycznych na świecie, co jasno wynika z ich historii sądowej i kar pieniężnych. Te kary obejmują m.in. przekupowanie lekarzy!!! Lista jest wystarczająco długa, żeby tak ich nazywać. Oni nie mają moralnego celu. Ich jedynym celem jest zysk z inwestycji. To my naiwnie myślimy, że działają dla dobra ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *