Obecna faza grabieży Polski i Polaków – Ewa Rzeuska


Posted on 8 marca 2022
9901 views

37 thoughts on “Obecna faza grabieży Polski i Polaków – Ewa Rzeuska

 1. Pani Ewa jest wspaniała kobieta , wali prosto z mosty. Janusz trochę próbował tonować jej wypowiedzi , trudno zachować spokój bo można powiedzieć nie wiadomo kiedy i za co można zamknąć NTV i postawić w stan oskarżenia przeciwko prowadzącemu.

 2. Jakiej ojczyzny masz bronić? Ja jestem za poddaniem. Ponieważ jak pokazuje historia nasze walki zawsze kończyły się hakatombą krwi i kurczeniem się naszej państwowości. To nie jest skrajne rozwiązanie, tylko optymalne.

  1. Zgadzanm sie z Toba Roman, przeciez my juz wszyscy (mieszkam w Kanadzie – komunistycznej…) jestesmy pod butem globalistow. A tak dla scislosci, na biurku Mr Klausa Shwaba stoi figurka Lenina…to nie jest zart, to wiem z pewnego zdrodla, zreszta swiat wg Shwaba, wyrazony w jego ksiazkach, ma przejsc na tory maksizmu…niestety. I to sie juz, jak wszyscy wiemy, dzieje od 2 lat.

  2. Ta pani to wariatka.
   Na pewno w niedziele pójdzie do kościoła na pokaz.
   Prawdopodobnie w porftefu trzyma zdjęcie putina i merkel.
   Można tylko współczuć tym, którzy słuchaja ją z przyjemnością 🙁

 3. Janusz dzisiaj jakiś dziwny…jakby nie Zagórski…tak jak lubię Pana Zagórskiego tak dzisiaj jakby bał się mówić prawdę . Szacunek dla gościa. Miła pani ma rację i wie co mówi. Oby Bóg miał w opiece Polskę, bo właśnie dotarł ukraiński koń trojański.

  1. Pan Janusz, niestety nic się nie zmienia. Powinien mieć programy autorskie,gdyż nie dopuszcza zaproszonych gości do głosu.

  2. Pan Janusz przerywa, przeinacza, wmawia pani Ewie nienawiść, nie rozumie jasnego przekazu. Nigdy wcześniej nie był tak irytujący, jak w tym programie. To było aż niegrzeczne. Pani Ewa- jak zwykle- rzeczowa, bezkompromisowa, mówi otwarcie, nie robi uników. Przecież te obchody smoleńskie to jest spektakl polityczny, nigdy w Polsce nie było takich “liturgii” , jak nazwał je p. Michalkiewicz. Pan Janusz zaś przez cały wywiad balansuje, a raczej cenzuruje.

 4. Jak Zagorski moze zapraszac takie osoby na swoj kanal? Przeziez to pachnie z daleka rosyjska agentura.Co robi ABW?

  1. Ta pani to wariatka.
   Na pewno w niedziele pójdzie do kościoła na pokaz.
   Prawdopodobnie w porftefu trzyma zdjęcie putina i merkel.
   Można tylko współczuć tym, którzy słuchaja ją z przyjemnością 🙁

   1. Jak ktoś mówi czystą prawdę to dla Pana wariatka.
    Proszę włączyć trochę logiki bo bez tego nie będzie Pan funkcjonował normalnie.
    Wiecznie będzie Pan pozostawał obywatelem specjalnej troski.

 5. Byly doradca do spraw bezpieczenstwa narodowego USA John Bolton powiedzial w piatek, ze jego zdaniem prezydent Rosji Wladimir Putin “czekal” na ewentualne wycofanie sie Stanów Zjednoczonych z NATO, twierdzac, ze poprzedni prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump prawdopodobnie wykonalby taki ruch, gdyby zostal ponownie wybrany. Jak dobrze sie stalo, ze ten osobnik nie zostal wybrany, sprzedal by Putinowi nie tlko Ukraine, ale rowniez Nas i reszte Europy.

 6. Oj panie Januszu, prosze pozwolic mowic pani Ewie… Ja zasubkrybowlam ponownie progam NTV z nadzieja, ze pan juz zrozumial niechec ogladajacych ten kanal z uwagi na panskie tendencje grania solo w 90% versus zaproszonego goscia, ktorego chcemy wysluchac…Ja pozwole sobie zasugerowac, zrobic stream bez zaproszonych gosci by dac popis tylko swoim wnioskom, zbalansowanym…

  1. Dawno nie oglądałam programu NTV z prowadzącym Panem Januszem. Dalej się wcina `i ględzi. Gdyby nie ciekawość ,co ma do powiedzenia Pani Ewa,wyłączyłabym już po paru minutach.

 7. Wymagam od tej wydry obiektywności Mam pytanie , gdzie byłaś jak obłudni parszywi Po-wscy targowiczanie wychwalali pod niebiosa machera Adamowicza to nie była perfidna obłuda ?!

  1. Ta pani to wariatka.
   Na pewno w niedziele pójdzie do kościoła na pokaz.
   Prawdopodobnie w porftefu trzyma zdjęcie putina i merkel.
   Można tylko współczuć tym, którzy słuchaja ją z przyjemnością 🙁

 8. Dlaczego prowadzący notorycznie wpada w słowo przerywając gościowi? Okropnie się tego słucha. Brak kultury osobistej.

  1. Pan Janusz to już nie ten sam co kiedyś widać strach w oczach jak Pani Ewa mówi a mówi samą prawdę, a tez wtrącanie się w rozmowę rozmówczyni to wybija ze słuchania.

 9. Bardzo niewygodny wywiad dla Pana Zagórskiego !!!! Próbował Pan redaktor kanalizować Panią Rzeuską pomimo tego, że wywiad nie jest transmitowany przez Youtuba czy pejsbuka !!!!! W 1943 roku na Wołyniu Panie redaktorze sąsiedzi ukraińscy mordowali Polaków. Ukraińcy rozmawiali z Polakami sąsiadami w ciągu dnia udając przyjaciół a w nocy przychodzili z siekierami , widłami i mordowali w sposób bestialski !!! Banderowcy, którzy wlali się i jeszcze wleją do Polski uważają, że ziemie po SANDOMIERZ są ich własnością !!!! Za 10-15 lat będziemy z nimi walczyć o POLSKĘ !!!! Dlaczego nie robi Pan wywiadów z Panem Dobruckim ????? po inwazji na Ukrainę stał się niewygodnym rozmówcą ????

 10. Ta pani to wariatka.
  Na pewno w niedziele pójdzie do kościoła na pokaz.
  Prawdopodobnie w porftefu trzyma zdjęcie putina i merkel.
  Można tylko współczuć tym, którzy słuchaja ją z przyjemnością 🙁

 11. Polska konstytucja to papier toaletowy, nie ma żadnej równości wobec prawa. Przykład ? emeryci 40 i 65 letni

 12. Po co Pan redaktor tak przerywa? strasznie się tego słycha… super babka się wypowiada, niepotrzebne wtrącanie się bez przerwy w wypowiedź.

 13. “Niezależna” staje się tubą PiSu. Traci pan wiarygodność. Tak się ekscytujecie Ukrainą, że już nikt nie myśli o Polsce. Jeśli ruscy wejdą do Polski to na życzenie PiSu.

 14. Kto ma to policzyć ? Nie bawmy się w statystyki. Ważny jest mechanizm. Miała być mowa o działaniu sejmu i rządu przeciwko Polsce i Polakom.

 15. Takie regulacje z lokalami zaraz doprowadzą do wymuszeń – chcesz odzyskać mieszkanie , to zapłać okup. Tylko patrzeć jak wykiełkują gangi.

 16. Kultywują miesięcznice, bo lansują się na nową “arystokrację”. To takie balansowanie jak pańskie doprowadziło nas na dno szamba. Niech pan nie myli nienawiści z wrogością. Trzeba zwalczać to, co szkodzi. Panie Januszu, niech pan sam siebie czasem posłucha.

 17. Ile mogą być warte wypociny człowieka, który twierdzi że w Oświęcimiu naziści nie mordowali Żydów.
  P. Rzeuska albo faktycznie jest agentem albo została poddana praniu mózgu.

 18. Wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę w 2022 r. wynosi 3010,00 zł brutto, minimalna stawka godzinowa w 2022 r. wyniesie 19,70 zł brutto. A Pani podaje jakieś inne dane.

 19. Panie Januszu widziałem pana dużo wywiadów ale ten jest z pana strony tak naiwny tak stronniczy a może to pański sobowtór może mym więcej złego o panu napisał ale szkoda moich nerwów Pani Ewo brawo !!!

 20. Po prostu cała ta wataha u zmanipulowanej władzy wraz z cwaniakami z zachodu za wszelką cenę chce unicestwić ROSJĘ. W związku z tym podejmuje wszelkie bandyckie działania bez umiaru bez żadnych ograniczeń podobnie jak zbrodnicza CIA wedle zasady “cel uświęca środki”. I będzie to robione do skutku, nie licząc się wcale ze społeczeństwem dopóki nie zostaną zmieceni przez nowe mądre władze.
  POETARZAM CEL JEST JEDYNY – UNICESTWIĆ ROSJĘ BO IM STOI NA DRODZE. Wataha ta jak każdy gangster czy inny bandyta nie odpuści aż osiągnie to co chce, chyba że się go zabije.
  Tak że na nic te biadolenia trzeba całować rękę i siedzieć cicho aż zrobią swoje.
  Bo bandzior Panie Januszku zawsze wygrywa zwłaszcza z taką metodą “”ciupciu, ciupciu””.

 21. BRAWO PANIE JANUSZKU. JEST PAN MISTRZEM OD WPASOWYWANIA SIĘ.
  WIEMY ŻE TO JEST ZE STRACHU ŻEBY NIE BYĆ PRZECIWKO
  JEDYNIE SŁUSZNEJ RACJI HASZYCH WŁADZ.
  PANU BOGU ŚWIECZKĘ A DIABŁU OGAREK.

 22. Mój komentarz widocznie nie spodobał się, a był-uważam- obiektywny. Maski spadają z niejednej twarzy. Pani Ewa w punkt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *