Priony w szczypawkach – Diana Wojtkowiak

15 thoughts on “Priony w szczypawkach – Diana Wojtkowiak

 1. Batiuszka Bołotow opisał cześć z tych zjawisk w swoich pracach, może inaczej je nazywał, ale. Wystarczy zajrzeć do ,,Zdrowie człowieka w Niezdrowym Świecie”.

 2. Tu jest też ciekawy przypadek opisany odnośnie prionów: “Cheryl Cohen, zdrowa 64-letnia kobieta z Florydy, zmarła trzy miesiące po drugiej dawce szczepionki COVID firmy Pfizer. Według córki Chery, Gianni Cohen, u jej matki nagle rozwinęła się choroba Creutzfeldta-Jakoba (CJD) – rzadka, zwyrodnieniowa i śmiertelna choroba mózgu – wkrótce po jej zaszczepieniu. ”
  https://childrenshealthdefense.org/defender/cheryl-cohen-dies-rare-brain-disease-second-dose-pfizer-covid-shot/

 3. Kobieta ma niesamowitą wiedzę tylko szkoda, że jakość dźwięku wyszła niezbyt dobra. Momentami nie daje się zrozumieć części słów. Czy nie dałoby się tego jakoś oczyścić/polepszyć? Super byłoby więcej usłyszeć jakichś wykładów tej pani.

  1. Ależ ona świetna jest! Wielkie dzięki za ten fascynujący wywiad i jeszcze namiary na jej stronę. Jakość dźwięku kiepska, ale wypowiedzi tak ciekawe, że można by tego słuchać bez końca. Naprawdę dziękuję za zapoznawanie nas z tak wspaniałymi osobami! <3

  2. Kliknęłam komentarz nie w tym miejscu co trzeba, bo jako odpowiedź do wpisu Zosi. A wpis Zosi to bardzo przykra wiadomość. Od razu spojrzałam na youtube i faktycznie pustka 🙁

 4. Art.dot. prionow w szczypawkach : zrodlo : beforeitsnews: Why The Vaxxed Are Acting Strange – And Why It Will Get Even Worse ! Podaje tez skutki zakazenia prinami jak np : obrzek mozgu, utrata pamieci, dezorientacja, katatonia, zapalenie mozgu, mgliste widzenie, szalone i agresywne dzialania itd. Mike Adams na str. : Natural News zebral duzo dowodow naukowych potwierdzajacych obecnosc prionow i ich skutki w postaci demencji zaszczypionych. Na forum goodlikeproduction byla rozmowa o konsekwencjach zakazenia prionami podczas ,ktorej jeden lekarz twierdzil, ze przy tego typu zakazeniu pozostaja tylko miesiace zycia (? ! ). Kazda partia kazdego producenta ma troche inny sklad ( albo to sol fizjologiczna ). Przy czym niektore partie dawaly wysoka smiertelnosc a inne niska. Kazdemu tez wg. imienia i nazwiska przydzielano inna, tak wiec ktos nas posegregowal i niektorzy sie znalezli na czarnych listach.

 5. Oby RWL się szybko rozwijał. Wśród Polaków mnóstwo genialnych umysłów. Sam znałem z widzenia jednego matematyka, dawno, podczas nauki w Technikum. Wypowiedzi autorki niezwykle ciekawe, sam słyszę o tym po raz pierwszy. A że mnóstwo potwierdza wykład dwójki osób na jednym ze spotkań Koordynatorów Eparlamentu w Łodzi w listopadzie 21 r.. Wymieniali nazwiska i wynalazki w zakresie elektroenergetyki, nie wykorzystywane przez żaden z dotychczasowych rządów RP. Natomiast to nad czym od półtorej roku pracuje/pracowała dr D. Wojtkowiak i wstrzymała c.d., może i musi być rozwinięte. ale nie w takim państwie polskim, dlatego tak ważny RWL, demokracja bezpośrednia, Huzar zamiasł zł, dostęp do wiedzy dla wszystkich i takie źródła wiedzy jak organizowany BanBay. Dobra, bo zbaczam z tematu :). Pozdrawiam.

 6. Warto byloby chociaz zapytac tak pojemny umysl jak dr Diana jak ludzie maja z tym zlem walczyc. Ale jak widze poddajecie sie ograniczajac sie tylko do komentowania jak nas depopuluja.

  Glupia strategia powiem wam. Doprawdy nedzna. To tak jakby wyjsc do ringu z bokserem i zamiast kombinowac jak nie dac sie zabic, raportowac jak nas uderzyl. No blagam…..

  1. Skoro krytykujesz to może coś podpowiesz… Bo oni uświadamiają ludzi. Jak nikt nie będzie chciał to k… Nic nie zrobią. Puki co debile się znajdują biorą to gufno…ale najgorsza psiarnia płatne bandziory…

 7. Wysoka Świadomość, [18.12.21 21:28]
  [Weitergeleitet aus Holistic Powiadomienia]
  WIELKIE ŚWIĘTO NA FLORYDZIE DZISIAJ !!!
  ZWYCIĘSTWO LOGIKI I PRAWDY NAD COVIDEM I KŁAMSTWEM !!!

  Mówiło się o tym od dawna i w oparciu o własne decyzje i również za przyzwoleniem władz stanowych praktykowaliśmy normalne życie od dłuższego czasu ale dzisiaj wszystkie te decyzje uprawomocniono, uregulowano oficjalnie i prawnie. A więc Floryda dzisiaj otrzymała piękny prezent od rządu stanowego, od gubernatora Rona DeSantis: absolutny, całkowity koniec wszystkich, jakichkolwiek ograniczeń, zakazów, nakazów czy zmian związanych z “pandemia” na Floydzie. W dokumentach dzisiaj podpisanych są KARY dla tych, którzy będą kontynuować nie uzasadnioną naukowo covidową presję i nieuzasadnioną i nie popartą rzetelnymi faktami pandemiczną narrację na Florydzie. To dlatego w ciągu ostatnich miesięcy przeniosło się na Florydę z północnych stanów i zza granic USA ponad 500 tys osób – na stałe. Ci ludzie widzą, że tu jest normalne życie i przyszłość wolna od absurdów pandemicznych.

  Wolność, zdrowie i logiczne myślenie zwyciężyły medialne wirusy. W tym dokumencie, który dzisiaj podpisał gubernator są przewidziane kary pieniężne dla… tych co chcą komplikować życie normalnym ludziom. Tak tak, dobrze czytacie – kary nie są dla tych, którzy nie noszą masek, kary są dla tych którzy bez naukowego uzasadnienia nakazują je nosić.
  Według dokumentu podpisanego dzisiaj, NIE wolno na Florydzie zmuszać do noszenia masek, NIE wolno uzależniać pracy, nauki czy podroży od poddania się eksperymentowi medycznemu w strzykawce, NIE wolno wymuszać na ludziach testów, NIE wolno wprowadzać paszportów szczepionkowych. NIE istnieje taka jednostka chorobowa jak covid pozytywny i bezobjawowy. Kary dla covidiotów na Florydzie od dziś są bardzo wysokie.

  Tutaj NIE wolno dyskryminować ludzi za to, że myślą i nie poddają się praniu mózgu przez polityków federalnych i skorumpowanych dziennikarzy. NIE wolno wywierać żadnej presji na ludziach, którzy nie chcą robić z siebie laboratoryjnych szczurów doświadczalnych i przyjmować eksperymentalnych toksycznych preparatów. To koniec tego draństwa! Jesteśmy wolni od głupoty i “covida”

  Jakiekolwiek przyszłe próby ograniczeń będą musiały być bardzo dokładnie udokumentowane, uzasadnione i oparte na ściśle naukowych dowodach a póki co takich nie ma. Brak wyizolowanego wirusa Covid-19, bo on nie istnieje, nie ma żadnych naukowych dowodów na to, są tylko niewiarygodne testy. Media straszą czymś czego nie ma. Są tylko koronawirusy, ale one są od bardzo wielu lat, zawsze były, tak jak inne. Nie ma pandemii, nigdy nie istniała.

  Nie ma szczepionek na covid – są tylko eksperymentalne preparaty medyczne. Szczepionki na covid nie istnieją. Słowo SZCZEPIONKA jest ogromną manipulacją i wprowadzaniem wystraszonych ludzi w błąd. To słowo jest nadużywane celowo w celu manipulacji przez polityków, przez dziennikarzy i przez skorumpowanych ludzi noszących białe fartuchy, bo trudno ich nazwać prawdziwymi lekarzami i pielęgniarkami – dla nich liczą się dochody a nie zdrowie pacjentów. Ci prawdziwi lekarze i pielęgniarki są prześladowani. Firmy farmaceutyczne i rządy nie mogą nazwać w swoich dokumentach prawnych tych eksperymentalnych preparatów szczepionkami, ponieważ nie spełniają wymogów ustalonych dla szczepionek, nie mieszczą się w naukowej przyjętej oficjalnie definicji szczepionek. Oni używają to słowo “szczepionka” nielegalnie, w mediach, w reklamach tych eksperymentalnych preparatów.

  We wszystkich ulotkach używają słowa eksperymentalny preparat medyczny, w ustawach covidowych, rozporządzeniach, innych dokumentach rządowych również używają słowa eksperymentalny preparat medyczny. Dlaczego? BO TO JEST EKSPERYMENTALNY PREPARAT MEDYCZNY. Bo to nie jest szczepionka.

  Gdyby ktoś Wam zaproponował EKSPERYMENTALNY OLEJ DO SILNIKA Waszego samochodu, obarczony sporym ryzykiem, że auto się popsuje albo silnik całkowicie zniszczy po jego użyciu to założę się, że niewielu by się zdecydowało na tę nowość na rynku motoryzacyjnym ale w przypadku naszego zdrowia, które podobno jest BEZCENNE jesteście gotowi ustawiać się w kolejkach po truciznę, utratę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *