Rusza program naprawczy w E-Parlamencie Wolnych Ludzi – Zbieramy podpisy pod wnioskiem referendalnym


Jeżeli jesteś za przeprowadzeniem E-Referendum z następującym pytaniem:
“Czy jesteś za uruchomieniem programu naprawczego w E – Parlamencie WL zaproponowanym przez Janusza Zagórskiego w Oświadczeniu z dnia 30 listopada 2022 roku, który polega na uruchomieniu nowego procesu tworzenia Statutu EP i wybraniu jego ostatecznej postaci w E-Referendum?”
To złóż podpis pod formularzem popierającym przeprowadzeniem tego referendum.

Posted on 1 grudnia 2022
421 views

3 thoughts on “Rusza program naprawczy w E-Parlamencie Wolnych Ludzi – Zbieramy podpisy pod wnioskiem referendalnym

 1. “Jak w coś wierzysz i masz dobre intencje, to wszystko będzie nam sprzyjało”. No cóż, da liegt der Hund begraben, Panie Januszu. W tym właśnie problem, że te prawdziwe, głęboko skrywane intencje “uduchowionych” są po prostu podłe, podszyte najczystszym egoizmem, pychą, zawiścią i “maniem za złe”. Wszelkie medytacje w intencji pokoju itp w istocie były chóralnym życzeniem śmierci wszystkim tym, którzy nie są z nami. Tylko my, uduchowieni/wtajemniczeni, dostąpimy zaszczytu przejścia do piątej albo i dziesiątej gęstości, reszta spłonie w oczyszczającym ogniu słusznej kary za bycie normalnym i dobrze im tak. Ale do tego rzecz jasna nikt się nie przyzna, będzie za to licytował się w ilu kursach z mistrzami z Dalekiego Wschodu brał udział i jakie w związku z tym należy mu się miejsce w hierarchii. Czysto reptiliański układ szczebli w strukturze organizacyjnej z nieodzownym podziałem na kasty, w który uduchowieni błyskawicznie dają się wmanewrować. Cały ten program naprawczy E-Parlamentu Wolnych (taaa…) Ludzi bardzo przypomina mi uwielbianą przez partię rządzącą “reasumpcję głosowania”. Oczywiście próbujcie dalej, ale prawda jest taka, że już na samym początku “uduchowieni” pożarli się o władzę. I podobno macie mieć hymn, herb i flagę? Obowiązkowe puste symbole, za które będzie można walczyć, umierać i dawać odpór zniewagom… Cudownie. Oto słowo gadzie.

  1. Drogi heddonie,
   wkładasz mnóstwo energii w burzenie.
   Skąd masz takie dane, że wszyscy zarejestrowani w e-Parlamencie są uduchowieni ?

   Ponieważ twój komentarz to monolit formalny😊odpowiem teraz po prostu na kolejne zdania … począwszy od “w tym właśnie problem ”
   odpowiedzi :
   1. bzdura
   2. bzdura
   3. bzdura
   4. bzdura
   5. bzdura
   6. bzdura
   7. bzdura

   Przy zdaniu dotyczącym hymnu, herbu i flagi zatrzymuję się, bo choć jestem zarejestrowana w e-Parlamencie, nic o tym nie wiem. A Ty – tylko “podobno”.

   Pozdrawiam Cię ciepło, bo jesień, jesień
   już …😊

 2. Uwazam,ze RWL goni wlasny ogon, ALE idze pan w insynuacjach o wiele za daleko i sa one smieszne – widzial ktos “gada” na zywo, cokolwiek to jest? (tak, znam te teorie,ale jest to bzdura).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *