Sejm przed historyczną decyzją wprowadzenia apartheidu – Justyna Socha


Posted on 13 stycznia 2022
1056 views

3 thoughts on “Sejm przed historyczną decyzją wprowadzenia apartheidu – Justyna Socha

 1. P.Justyna , jak zwykle , świetna w prezentacji i godna uznania. P.Janusz zabawny! Najzabawniejszy moment, to stwierdzenie ” że wirus przecież został wyhodowany w laboratorium “. W laboratorium , a nie w przestrzeni wirtualnej ?

 2. CZY CI, KTORZY NIE PRZYJMA SMIERCIONKI ( i inni zdefiniowani jako ” zbedni” po smiercionce ) ZOSTANA PORWANI Z DOMOW DO SMIERCIOBOZOW ???

  juz to przygotowuja :O ! ? !
  https://allnewspipeline.com/These_Pictures_Show_Americas_Future.php
  https://thecommonsenseshow.com/activism-agenda-21-conspiracy/biden-administration-shifting-power-medically-incarcerate-dissidents-concentration-camps-run-states
  https://www.naturalnews.com/2022-01-13-washington-state-legalized-flesh-goo-liquefaction-of-human-corpses-one-year-before-activating-covid-concentration-camps.html

  juz przygotowuja do tego legislacje :O ! ? !
  New York State Legislation Proposes “Indefinite CovidPrison Camps For Unvaccinated”
  https://www.skywatchtv.com/2022/01/13/final-solution/

  Dokumenty z ameryk CDC wskazuja,ze do “zielonych obozow” ( tych , ktore zamieniaja ludzi w nawoz dla zielonej trawy – https://www.technocracy.news/worlds-first-human-composting-facility-coming-to-seattle-in-2021/ ) beda przesiedlani wszyscy , “ktorzy stanowia pandem.zagrozenie” do , ktorych to zaliczaja rowniez zaszczepionych , “ktorych stan zdrowia czyni podatnych na infekcje”. Do tek kategorii zaliczaja wszystkich powyzej 50 lat, wszystkich z jkimikolwiek chorobami przewleklymi , tych ktorym wpisano w karte ” chorobe psychiczna”, ” terrrorrrystow”- ktorzy sa zdefiniowani jako kwestionujacy oficjalna narracje, cie ktorym wlepiono zfalszowany pozytywny test, i wszyscy ci , ktorych nie lubi wladza swiecka czy religijna… itd ( warto odkopac ten dokument gdzies na stronach CDC )

  do tych obozow koncentr. – kwarantn. mozna trafic tez, kiedy oglosza jakis wiekszy kryzys i zaczna masowe przesiedlenia w imie “bezpieczenstwa” :
  https://armageddon.news.blog/2019/11/22/take-care-of-you-in-the-aftermath-of-a-major-crisis/

  juz zapewniali to ” bezpeczenstwo” bezdomnym: https://thecommonsenseshow.com/activism-agenda-21-conspiracy/california-plans-forced-fema-camp-internment-and-asset-seizure-homeless ( czy dlatego zaczeli oni znikac w USA i zaczeli byc tez oficjalnie definiowani jako “terrrorrrysci domowi” ? )

 3. A to krótki artykuł dlaczego ludzie tak reagują, “szczepią” się bezmyślnie:

  https://strefa44.pl/3-eksperymenty-psychologiczne-i-2-syndromy-ktore-wyjasniaja-dlaczego-tak-wiele-osob-ulega-tyranii/

  i filmik na YT:
  https://www.youtube.com/watch?v=KND_bBDE8RQ

  Pod wieloma względami Operacja Koronawirus jest operacją psychologiczną. Działa ona poprzez wykorzystanie strachu do wywołania konformizmu, uległości, posłuszeństwa i ślepego zaufania do władzy. Działa, jak powiedzieli na różne sposoby Huxley i Orwell, próbując sprawić, byście pokochali swoje poddaństwo i pokochali swojego porywacza – oprawcę. Działa poprzez próby sprawienia, że zwątpisz we własne rozsądek i zdolność do oceny własnego stanu zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *