Środowiska prowolnościowe – dokąd zmierzamy – Justyna Socha


Posted on 28 lipca 2022
1438 views

4 thoughts on “Środowiska prowolnościowe – dokąd zmierzamy – Justyna Socha

 1. Przepis na nowa plandemie : Paxlovid. Paxlovid tłumi odpowiedź immunologiczną, co oznacza, że ​​organizm nie może zwalczyć nowej jakiejkolwiek infekcji : https://www.theburningplatform.com/2022/07/31/covid-reinfection-rate-with-treatment-biden-is-taking-is-more-than-40-and-not-2-as-marketed-paxlovid-is-thought-to-suppress-immune-response-meaning-body-cant-fight-off-new-infection/ Zgaduje , ze protokoly szpitalne i wytyczne dla lekarzy beda promowaly ten lek. W polaczeniu z niedogrzanymi mieszkaniami i niedozywnieniem da oczekiwany przez globalistow efekt w postaci wysokiej smiertelnosci.

 2. !!! ALARM : od 13 grudnia Środowiska Prowolnościowe beda egzystencjalnie zagrozone !!!

  „Bezgotówkowa” cyfrowa waluta banku centralnego pojawi się w grudniu.

  DOKUMENTY JUZ ZOSTALY PODPISANE : https://www.presidency.ucsb.edu/documents/executive-order-14067-ensuring-responsible-development-digital-assets

  I DECYZJE ZAPADLY : https://www.shtfplan.com/headline-news/the-endgame-central-bank-digital-currency
  Kiyosaki nazwał podpisany dekret prezydenta Joe Bidena „najbardziej zdradliwym aktem w historii Stanów Zjednoczonych” . Jim Rickards, inny ekonomista, inwestor i były urzędnik CIA, ostrzega przed tym, ze nowe „tokeny cyfrowe” można „wyłączyć”, jeśli rządowi nie podoba się to, co robisz. Zrobili to juz Kanadyjczykom, ktorzy dawali nawet niewielkie datki na wspieranie Konwoju Wolnosci pozostawiajac rodziny bez mozliwosci oplaty rachunkow i nakarmienia dzieci. : https://www.ibtimes.com/kiyosaki-warns-about-eo-14067-calls-cbdc-creation-communism-its-purest-form-3578565

  Jednoczesnie Catherine Austin ostrzega, ze BEDZIE TO METODA NA MASOWE ODBIERANIE LUDZIOM ZIEMII ,NIERUCHOMOSCI I … ICH WLASNYCH DZIECI
  Catherine Austin Fitts: „Oni nie chcą twoich pieniędzy – chcą twojej ziemi, twojego złota i twoich dzieci” – ostrzega amerykański bankier inwestycyjny i były urzędnik publiczny, który pełnił funkcję dyrektora zarządzającego Dillon, Read & Co. oraz, podczas prezydentury George’a HW Busha, jako asystent sekretarza ds. mieszkalnictwa i rozwoju miast w zakresie mieszkalnictwa.
  Catherine Austin Fitts w swoim serialu „Financial Rebellion” : https://live.childrenshealthdefense.org/shows/financial-rebellion
  powiedziała, że ​​:
  ” Jeśli mogą włożyć chip do ręki i wdrożyć siatkę kontroli transakcji finansowych, to nie tylko mogą nakazać szczepionkę lub odciąć cię od jedzenia, ale mogą takze zabrac twoje dzieci ”
  Kontynuowała dalej : „To właśnie musisz powiedzieć, kiedy ludzie mówią: „Nie mam nic do ukrycia”, tak, masz. Masz wlasne dzieci do ukrycia. ”
  Catherine Austin Fitts: „Oni nie chcą twoich pieniędzy – chcą twojej ziemi, twojego złota i twoich dzieci” (wideo)
  „Traktuj to poważnie” – dodała.
  ” I zapewniam cię, że ci faceci potrafią drukować pieniądze. Nie potrzebują twoich pieniędzy.”
  „Chcą twojej ziemi, chcą twojego złota i chcą twoich dzieci. To są prawdziwe aktywa, których szukają” – powiedziała.

  ” Koniec gry polega na całkowitej kontroli niewolników za pomocą systemu bezgotówkowego. Ci na szczycie będą w pełni kontrolować cyfrową walutę banku centralnego lub CBDC, a kiedy już ją wprowadzą, to koniec gry dla klasy niewolników.

  Nakaz wykonawczy 14067 podpisany przez Joe Bidena daje klasie rządzącej moc tworzenia CBDC, rozprowadzania ich do woli, zabierania ich, kiedy chcą, i po prostu wyłączania tego, jeśli robisz coś, co im się nie podoba.

  Znany autor książki Bogaty ojciec, biedny ojciec Robert Kiyosaki nazwał ten nakaz wykonawczy „komunizmem w najczystszej postaci”, zachęcając Amerykanów do „nie spania”.

  Ale to wykracza poza komunizm. To jest stałe i jawne niewolnictwo. Już tego nie ukrywają. Nie jesteśmy wolni i zamierzają uczynić to na stałe.

  Byłoby konieczne, aby wszyscy słuchali i stanęli razem, aby się temu przeciwstawić i odmówić udziału !!!

  Wybór CBDC to dosłownie wybór bycia niewolnikiem. Wcześniej okłamywano nas i używano propagandy, aby upewnić się, że myśleliśmy, że jesteśmy wolni. To jest jawne, i to teraz rzucaja nam prosto w twarz .”

  ” Bądźcie gotowi, ponieważ to niewola, o której ostrzegaliśmy, nadchodzi. Nie, że nie jesteśmy teraz niewolnikami, ale to jest całkowite porzucenie iluzji. Przygotuj się na „C-Day”, który nadchodzi 13 grudnia tego roku.

  Koniec gry: cyfrowa waluta banku centralnego

  Rickards skrytykował CBDC i nazwał go „Złym kuzynem Bitcoina”. Ujawnił również rzekome pojedyncze wydarzenie zwane C-Day, które według niego odbędzie się 13 grudnia 2022 r. i zakłóci tradycyjne systemy finansowe w USA

  Powiedział, że kiedy wydarzy się to, co nazywa „C-Day” , papierowe pieniądze będą bezwartościowe, a dolar amerykański załamie się. Dodał również, że wydatki konsumentów i dostęp do podstawowych potrzeb również będą ograniczone, a osoby posiadające zbyt dużo pieniędzy zostaną ukarane. – WND ”

  ” „Dzięki sekcji 4 rozporządzenia wykonawczego Bidena 14067, wzywającego do pilnych badań nad rozwojem cyfrowego dolara, wierzę, że dolar amerykański, standard na świecie od 1792 r. … zostanie zastąpiony nową walutą, cyfrowym dolarem” – powiedział Rickards. . Ale to było w pracach od dłuższego czasu. To wszystko jest częścią planu. Próbowali nawet znieczulić świat na to podczas oszustwa COV ID-19, twierdząc, że COV ID rozprzestrzenia się na monety i gotówkę “: https://www.shtfplan.com/headline-news/ready-for-a-cashless-society-who-says-contaminated-cash-and-spread-the-coronavirus
  Teraz oficjalnie twierdza, ze byla to tylko… zwyklaGRYPA : https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/news-nation/and-just-like-that-it-s-over-cdc-fully-caves-to-reality

  ” To dosłownie nie jest dobre dla nikogo oprócz tych, którzy tworzą walutę i chcą władzy nad wszystkimi innymi. „Nazywam cyfrowego dolara ‘Biden Bucks’, ponieważ chcę, aby wziął na siebie pełną odpowiedzialność za to, co uważam za przestępstwa”, mówi Rickards. „To nie jest jak pieniądze na twoim internetowym koncie bankowym… Nie, to jest nowe i inne. Każdy cyfrowy dolar będzie programowalnym tokenem, takim jak bitcoin lub inne kryptowaluty. Ale jest duża różnica… Kryptowaluty to zdecentralizowane waluty cyfrowe. Zamiast tego, jeśli potoczy się tak, jak ja to widzę… Biden Bucks będzie miał pełne poparcie amerykańskiej Rezerwy Federalnej. Zastąpią gotówkę („fiat”), którą mamy teraz. I wkrótce będzie jedyną, OBOWIĄZKOWĄ walutą Stanów Zjednoczonych.”

  Jeśli jeszcze nie zdawałeś sobie sprawy, że rząd to niewolnictwo, prawdopodobnie jest to dobry moment, aby znaleźć się po właściwej stronie historii. To nowe CBDC „rozpocznie erę całkowitej kontroli i nadzoru rządowego”, stwierdził Rickards według WND . „To nie jest przesada. To radykalnie rozszerzyłoby władzę i wpływy rządu federalnego … zasadniczo działającego jako nowy rodzaj „oprogramowania szpiegującego”. Dzięki Biden Bucks rząd będzie mógł zmusić cię do przestrzegania jego programu. Bo jeśli tego nie zrobisz, mogą wyłączyć twoje pieniądze. To nie będzie jak zamrożenie konta bankowego, będzie o wiele łatwiejsze.”

  To też nie jest sianie strachu. „To tylko Rozkaz wykonawczy 14067 . Biden podpisał ją 9 marca 2022 r. – „Na mocy upoważnienia przyznanego mi jako Prezydentowi przez Konstytucję i prawo Stanów Zjednoczonych Ameryki”. ”

  https://sonsoflibertymedia.com/catherine-austin-fitts-they-dont-want-your-money-they-want-your-land-your-gold-your-kids-video/

 3. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że sytuacja w kraju i na świecie jest dramatyczna. Środowisk tzw, alternatywnych jest u nas sporo. Bardzo mnie dziwi i zatrważa, że dla dobra wspólnego, może nawet dla przetrwania naszego kraju, nie umiecie się zjednoczyć, porozumieć, zostawić na boku swoje Ja. Każdy ciągnie w swoją stronę, A wiecie, jak to się skończy? Wygra znowu PiS,PO i nieudolna Konfederacja. Groch z kapustą. Przewiduję, że z wszystkich ruchów niezależnych jeśli jedna lub dwie osoby dostaną się do władz to będzie “sukces”. I wiadomo, że nic nie będzie lepiej.
  Jak tak dalej alternatywy będą działać to szkoda czasu słuchać was/innych, bo zmierzacie do klęski. To wręcz wygląda na celowe działanie, sterowane. Rozbić antyrządowców na grupki, które skazane są na przegraną. Przykro mi. Tak odbieram tego typu media, grupy tzw. alternatywne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *