Strategie ratunkowe a fundamenty Nowej Polski – 2 Kwietnia 2022 – Aleksandra Kulak

6 thoughts on “Strategie ratunkowe a fundamenty Nowej Polski – 2 Kwietnia 2022 – Aleksandra Kulak

  1. Rosja nie zaatakowala Ukrainy, tylko ci którzy przygotowali i sponsorują podpisany w fundacji Rockefeller w maju 2010 rok plan depopulacji ludzkości Koronawirus, ci sami sponsorowali mordowanie ludzkosci 100 lat temu na rzekomą grypę hiszpankę. Ci sami wstrzykiwali na poczatku lat 70 – siątych HIV czarnoskórym, który pozniej się rozprzestrzenił po świecie. Chazarsko-Żydowscy zbrodniarze i Ukraińscy banderowcy, których ściąga do Polski Duda potomek porusznika UPA Michajło Duda “Hromenko” morderca Polaków w latach II wojny swiatowej i az do śmierci 1950 roku. Broń militarna została rozstawiona na calym świecie i tylko kilka krajów się przeciwstawiło, dzisiaj są oczerniani ich przywódcy bo nie chcieli żydowskich pieniędzy ani ich zwierzchnictwa. Mają przygotowane o wiele więcej przeciwko nam ludzi. Dobrze że działa Wasza Telewizja. Ja wierzę w naszą siłę, caly czas pamiętam o wywiadzie z panią Rauni Lukanen, ktora juz nie żyje, pozbyli się jej, ciężko znaleźć ten wywiad jest pousuwany a warto to przypominać. Rozmawiam z ludzmi gdzie tylko jest możliwe zwłaszcza w pracy i w podróżach zagranicznych. Czasem z tłumu odezwie sie inna świadoma dusza. I to cieszy ale wielu jeszcze śpi, działa na nich telewizor bezgranicznie niekiedy.
    Pozdrawiam

  2. Przy okazji rozważań o Polsce : ZUS na swoim portalu umieścił taką informację: “ZUS przejmie od przedsiębiorców obowiązki ustalania wysokości składek, które należy opłacić, i zgłaszania oraz wyrejestrowania z ubezpieczeń. Przedsiębiorca będzie przekazywał do ZUS jednolity plik ubezpieczeniowy z informacjami na temat sytuacji swojej i swoich ubezpieczonych. Na podstawie tych danych ZUS wykona odpowiednie operacje i poinformuje przedsiębiorcę o ich wyniku. Jeśli przedsiębiorca nie będzie miał zastrzeżeń do wyliczeń ZUS, to wystarczy, że opłaci składkę.” Jest to tak zwany “program transformacji ZUS” i jest strategią realizowaną od zeszłego roku. Czy wszyscy widzą, jak przedsiębiorstwo pt. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przenika do struktur innych przedsiębiorstw i na jakich zasadach ? zasadach i przepisach dotyczących przejęcia ? restrukturyzacji ??? TO SIĘ ODBYWA W CIENIU UKRAINY.

    1. Ukraiński cień jest o wiele rozleglejszy i ciemniejszy. Przez nową wojnę nie tylko “zapomniano” odwołać restrykcje covidiańskie, ale usiłuje się utworzyć szarlatański rząd światowy pod batutą WHO. Nowy pakt pandemiczny wyposaża WHO w imperatywne mechanizmy umożliwiające wprowadzeniu na terytoriach państ-sygnotariuszy restrykcji pandemicznych, tzw. “medycznego stanu wyjątkowego”, czy wprowadzeniu digitalnych paszportów covodowych. Tak więc dojdzie praktycznie do wykluczenia państw narodowych z możliwości decydowania we własnych sprawach, więc do wszędobylskiego totalitaryzmu higienicznego globalistów. Założę się, że rząd polski podpisze jako jeden z pierwszych !

  3. Tak to jest z Polską – ciągle odkładana na później. “Najpierw zadbajmy o siebie” , czyli Polska poczeka. Może takie paplanie poprawi samopoczucie, ale nie rozwiąże problemów. Wy jesteście zajęci fantazjowaniem, a szkodnik za plecami robi swoje.

  4. Rozważania na temat ratowania Polski, świata i naszych dzieci pochłaniają obecnie gros mojej energii. Naszym zadaniem jest nie tylko zatrzymanie walca transhumanistycznego NWO, ale także zatroszczenie się o to, aby “stary świat” Rotschildów i tej całej oligarchii banksterskiej, oraz ich marionetek, nigdy nie powrócił. Bo to oni kreują wszystkie ważne wydarzenia na naszym globie od stulecia, a covidioza to jawny już atak w celu przejęcia przez nich totalnej kontroli nad planetą. Teraz kolejne wydarzenia (jak spektakl na Ukrainie) będą następować coraz szybciej (nie mam nawet na tyle rozwiniętej fantazji, by wyobrazić sobie, jakie plany leżą jeszcze u nich w szufladzie!). Jako że ci szalbierze przejęli sterowanie wszystkich instytucji państwowych, pozapanstwowych i międzynarodowych, nie mamy my, ich ofiary, skutecznego instrumentarium obronnego, poza naszą ilością. Co zrobić jednak, jeśli 95% społeczeństwa nie rozumie fundamentu obecnych wydarzń? Przykład – Polska; Większość ludzi uważa rządzący PiS za siłę prawicowo-patriotyczną, a są to przecież szabesgoje na usługach globalistów (bynajmniej tzw. partyjna wierchuszka). Posługując się alegorią do nadchodzących świąt: jest to partia PiSanka, pomalowana w ładne narodowe barwy i symbole, lecz zawartość to śmierdzący zbuk. Uważny obserwator natychmiast zauważy, że ich zleceniodawcy to także finansiści wielokolorowej niby-opozycji. Na polityków w strategiach ratowania naszej przyszłości nie ma co liczyć. Więc tylko na Pana Boga, ale nie na jego sługi, tu na Ziemi ! Pasterze duchowi byli w historii Polski zawsze opoką dla narodu, obecne”pastuchy” to (w znacznej większości) skorumpowani konformiści-hedoniści, obłudnicy do tego, podtrzymujacy oficjalną retorykę propagandową. Można ich zapomnieć !!! Pozostaje więc tylko uświadamianie oddolne i praca od podstaw. A że to praktycznie walka z wiatrakami w społeczeństwie lemingów, jest nam dane, zdać się tylko na modlitwy. Niestety nie potrafię w obecnej sytuacji napisać czegoś budującego, ale wierzę, że ktoś znajdzie jednak na czas skuteczną drogę ratunku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *