Zaskakujące wyznania pilotów Amerykańskich: ” Widzieliśmy czarną bryłę w przeźroczystej kuli”(2) Tajemnica katastrofy samolotu 447.


Posted on 22 lutego 2022
3045 views

6 thoughts on “Zaskakujące wyznania pilotów Amerykańskich: ” Widzieliśmy czarną bryłę w przeźroczystej kuli”(2) Tajemnica katastrofy samolotu 447.

  1. A odnośnie rzekomego zestrzelenia satelitów Starlinka: szczerze – wątpię. W zw. z rosnącą świadomością ludzi na całym świecie odnośnie ich ukrytego przeznaczenia (mind control?), może po prostu to fake, żeby uspokoić ludzi, że niby nie będzie totalnej kontroli. Tym bardziej to dziwne, że za ileś tam mld $ akcje przekazał charytatywnie. Nieprawdaż? Na mnicha się raczej chyba nie wybiera…

  2. ”Dzięki aplikacji Enigma możesz przesłać do oceny każde zdjęcie czy film z UFO, opisać niezidentyfikowany obiekt latający i podać miejsce obserwacji, a już po chwili dowiesz się, co to było. Firmy Enigma Labs tłumaczy, że to odpowiedź na ostatni raport Pentagonu o Niezidentyfikowanych Zjawiskach Powietrznych i wzrost zainteresowania zjawiskiem UFO na świecie.”

    Czytaj więcej na https://geekweek.interia.pl/styl-zycia/ciekawostki/news-widzieliscie-ufo-jest-na-to-aplikacja,nId,6584758#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

    https://geekweek.interia.pl/styl-zycia/ciekawostki/news-widzieliscie-ufo-jest-na-to-aplikacja,nId,6584758

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *