Trwa E-referendum – Debata autorów statutów-konstytucji E-Parlamentu


Posted on 21 września 2022
899 views

7 thoughts on “Trwa E-referendum – Debata autorów statutów-konstytucji E-Parlamentu

 1. Już wybrałem, zagłosowałem ale. Można tylko na jeden, tak powinno jednak ten jeden będzie tworzony nadal, rozbudowany – to moja nadzieja. Ok, wybrałem ostatni ale uważam że do niego powinny należeć też fragmenty z 1 (pierwszego na liście), 2 na liście, 4 i 6 i 8 na liście. Dla jasności wybrałem nr 9, choćby z powodu nawiązania do najstarszej historii aktualnej Polski, sięgającej około 1800 lat przed Chrystusem – fakty m. in. ze starych kronik rzymskich, niemieckich, francuskich, innych oraz istniejące pod samym naszym nosem czyli pierwszych króli Lechitów i sposobu ich wybierania (fakty ze źródłami przytacza m. in. Janusz Beszk w swych książkach) – bo mieć świadomość korzeni, działań naszych pradziadów, wiekami trwających wojen z okolicznymi wrogami to coś niesamowitego i daje siłę do działań w dniu dzisiejszym, nawet osobom wiekowym a taką osobą jestem. I mam strasznie wielkie oczy, wciąż, gdy widzę nagle jak przez całe życie byłem oszukiwany, uczony fałszem, okradany, jak mi wmawiano w szkole idiotyzmy a ukrywano prawdę. Tyle o odczuciach. Powtórzę jednak, wybrany Statut-Konstytucja, jego autor/autorzy, muszą skorzystać z CZĘŚCI pozostałych Statutów, połączyć w jedno z kręgosłupem który ten wybrany przez większość.
  P.S. Jestem tylko zwykłym członkiem RWL i takim zostanę ale jak wielu, chociaż niektórzy usnęli to pewne (doświadczenie osobiste) jednak może się obudzą i to nadzieja, jak wielu przyglądam się i głosuję po analizie, rozpatrzeniu możliwości i na podstawie własnej wiedzy. Dla dobra ogółu czyli narodu a w wyniku dla dobra mojej rodziny i mojego. Dlatego uwaga chociaż zapewne nie trafi do adresata: osobie która stwierdziła przed kamerami że jeśli jej Statut nie zostanie wybrany to wypisze się z RWL i będzie prowadził karierę (lub podobne słowo ale w tym samym znaczeniu) gdzie indziej proponuję natychmiastowe zrezygnowanie z RWL. Nie chodzi o kariery w RWL lecz o ojczyznę i naród, wbij sobie do mózgu człowieku. Tak, trudna droga prawie jak do Boga więc zastanów się człowieku. Ostatnia uwaga, podobał mi się Statut z nawiązaniem do praw bożych, to najlepsza droga, na tych prawach wzorowane polskie prawo karne, cywilne, pracy, rodzinne, pozostałe. Tylko nie ma go w ludzkich sercach i sumieniach. Ostatnie: tak, jestem za karą śmierci, Bóg tak ustanowił, Chrystus nie zmienił bo nie mógł zmienić chociaż przypomniał (nakazał Bóg już w starym testamencie) – kochać bliźniego swego. Kto bliźnim podpowiada Chrystus w przypowieści o faryzeuszu, radzę przeczytać aby zrozumieć. Pozdrawiam i zdrowia życzę wszystkim członkom RWL (także tym fałszywym którzy w pewnym momencie odpadną sami lub zostaną usunięci), pozdrawiam tworzących NTV, pozdrawiam Pana Janusza Zagórskiego – jakby nie było ojca RWL.

  1. Całe Zarządzanie Projektami powstało w wyniku właśnie historycznym. Powstało na bazie schematu zarządzania projektem bomby atomowej z czasów Hitlera. Wszystkie więc elementy każdego współcześnie rozumianego “Projektu” – są pomysłem właśnie powziętym z historii, a ich schemat właśnie odzwierciedla tamte historyczne metody zarządcze. Współcześnie one przeszły do porządku dziennego.
   Nie wiem, jak Pan, ja nie biorę np. szczepionek właśnie ze względu na to, że to pomysł lewy, a nie ze względu na zdrowie. Wiadomo, że w parze poszłoby i zdrowie, więc to wiadome. Ale widzę, że wiele ludzi ma inne spojrzenie – zwraca się uwagę w środowisku antykomunistycznym właśnie na zdrowie, na nieprzebadane produkty, na traktowanie jak owce, a nie na sumienność. Tzn. tak to odbieram, bo nie chcę przecież osądzać. Więc faktycznie – może ma Pan rację, że prawo pisane w sercu i sumieniu nie jest może priorytetem. Tylko, że z niego wynikają inne priorytety, i to nimi można się zachwycić.

 2. Super tylko nie wiem czy coś z tego będzie.

  ustawa o ochronie ludności i przejeciu nieruchomosci
  Obejrzyjcie sobie KANAŁ ++wiedza dla wszystkich++ “Pilne! Już nadszedł czas. JACEK SOKAL”

 3. Pamietajcie, ze jestescie jedna druzyna. Doceniamy wasza prace i to dzieki waszej pracy mamy mozliwosc isc dalej ta droga – Teraz przyszedl czas na nasze wspolne decyzje.

 4. Ciekawe postulaty:
  1.nacisk na brak ‘obowiązku’ posiadania konta; obrót gotówkowy
  2.ograniczenie, wręcz cofnięcie cyfryzacji w wielu kluczowych obszarach (medycyna, urzędy, banki etc.)
  3.wprowadzenie pasm dla małych tv internetowych, na multipleksach publ.; albo np. po pół godz. programów raz w tyg.
  4.sprawdzenie wszystkich domów pod kątem obecności podsłuchów (już nie wspomnę o mind control) i rozliczenie środowisk zeń korzystających
  5.zioło/minerało – lecznictwo w publ służbie zdrowia
  6.nacisk na podejmowanie z urzędu dotkliwych zwłaszcza postępowań (240 kk)
  7.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *